Jak oglądać wiadomości Foxa bez kabla?

To prawda, że ​​możesz czytać najważniejsze codzienne wiadomości w Internecie, ale oglądanie wielkich historii w telewizji to rytuał dla wielu rodzin. Ponieważ Fox News jest niezbędnym kanałem w wielu domach, jak możesz dalej oglądać, gdy zdecydujesz się odciąć przewód?

Jak oglądać wiadomości Foxa bez kabla?

Cóż, istnieje kilka sposobów uzyskania dostępu do Fox News za pomocą urządzeń i aplikacji do przesyłania strumieniowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie masz opcje, ten artykuł Cię obejmuje.

Czy są jakieś darmowe opcje?

W przeciwieństwie do zwykłego kanału Fox, Fox News nie może być transmitowany na żywo. Jeśli masz antenę i masz nadzieję, że złapiesz również ten kanał, przepraszamy, że Cię rozczarujemy. Może należeć do rodziny Fox, ale nie jest dostępny w OTA.

Masz jednak alternatywę dla anteny. Wiele osób, które przecinają przewód, przechodzi na usługę przesyłania strumieniowego. Dają Ci dużą swobodę, jeśli chodzi o urządzenia do Twoich ulubionych programów. Ponadto często są one tańsze niż jakikolwiek dostawca telewizji kablowej.

Wszystkie te usługi przesyłania strumieniowego oferują tygodniowy bezpłatny okres próbny. Ponieważ nie jest naliczana opłata przed rozpoczęciem subskrypcji, a często nawet nie musisz podawać danych karty kredytowej, możesz z tego skorzystać. To sposób na zafundowanie sobie kilku tygodni bezpłatnego oglądania Fox News.

Po przejściu wszystkich bezpłatnych wersji próbnych wybierz najwygodniejsze rozwiązanie i możesz cieszyć się streamingiem Fox News za pomocą tej usługi.

wiadomości o lisach bez kabla

Jakie usługi przesyłania strumieniowego przenoszą wiadomości Foxa?

Wiele serwisów streamingowych zawiera Fox News w co najmniej jednym z dostępnych planów. Oto gdzie szukać:

  1. Widgo
  2. YouTube TV
  3. Telewizja Fubo
  4. Chusta TV
  5. Hulu + telewizja na żywo
  6. Telewizja AT&T teraz
  7. Aplikacje Fox

Jak oglądać wiadomości Fox z Vidgo

Czy słyszałeś wcześniej o Vidgo? Nic dziwnego, że nie, ponieważ jest to jedna z najnowszych aplikacji do przesyłania strumieniowego na rynku.

Fox News nie był początkowo częścią umowy, ale ten kanał jest teraz dostępny w planie Core, który kosztuje 40 USD miesięcznie. Plan obejmuje obecnie 67 kanałów i możesz go anulować w dowolnym momencie, ponieważ nie podpisujesz umowy.

Powinieneś jednak wiedzieć, że Vidgo nie oferuje DVR ani treści na żądanie i brakuje w nim kilku kluczowych kanałów. Jeśli nie uważasz tego za ważne, Vidgo może pracować dla Ciebie.

Jak oglądać wiadomości Fox w YouTube TV

YouTube TV to kolejna młoda usługa przesyłania strumieniowego, ale ma więcej zalet niż Vidgo. Oferuje więcej kanałów, nieograniczoną pamięć DVR i możesz przesyłać strumieniowo na trzy urządzenia jednocześnie.

YouTube TV oferuje tylko jeden pakiet, więc nie musisz się martwić – możesz oglądać Fox News na tej platformie za 49,99 USD miesięcznie. Poza Fox News masz ponad 70 kanałów, takich jak BBC World, MSNBC, CNBC i inne.

Ta aplikacja do przesyłania strumieniowego ma wysoką kompatybilność. Jeśli chodzi o dostępność kanałów lokalnych, większość regionów korzysta z co najmniej kilku, jeśli nie wszystkich z nich.

Jak oglądać wiadomości Foxa za pomocą FuboTV

Jeśli wylądujesz z FuboTV, to zdecydowanie dobry wybór. To przyzwoita aplikacja do przesyłania strumieniowego z ogromnym wyborem kanałów i rozsądną miesięczną subskrypcją. Możesz otrzymać plan Standard za 54,99 USD miesięcznie. Daje to dostęp do ponad 100 kanałów.

Otrzymujesz Fox News wraz z Fox, Fox Sports i Fox Business w planach Standard i Family. Nie ma różnicy w wyborze kanału. Mimo to plan rodzinny umożliwia przesyłanie strumieniowe na trzech urządzeniach zamiast na dwóch i ma więcej godzin przechowywania DVR za dodatkowe 5 USD miesięcznie.

oglądaj wiadomości o lisach bez kabla

Jak oglądać wiadomości Fox za pomocą Sling TV?

Sling TV ma fantastycznie sparowane treści na żywo i na żądanie. Bogata biblioteka i przystępna cena sprawiają, że jest to jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o alternatywy dla kabli.

Sling TV nie wymaga umowy, więc możesz zakończyć swoją subskrypcję, kiedy tylko chcesz. Możesz także skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego bez podawania danych karty kredytowej. Po bezpłatnym okresie próbnym, który daje dostęp do planu Sling Blue, możesz wybrać jeden z pakietów: Orange, Blue lub Orange + Blue.

Aby oglądać Fox News, wybierz plan Blue za 30 USD miesięcznie.

Jak oglądać wiadomości Fox w Hulu + TV na żywo?

Hulu to popularna usługa przesyłania strumieniowego, którą wielu przecinarek do kabli wybiera ze względu na jej przystępną cenę i szeroką gamę kanałów zawartych w ofercie. Hulu nie oferuje osobnych planów, więc po wykupieniu subskrypcji Hulu + Live TV natychmiast uzyskasz dostęp do Fox News.

Po tygodniowym bezpłatnym okresie próbnym zapłacisz 54,99 USD miesięcznie za oglądanie ulubionego kanału informacyjnego w Hulu. Ta usługa pozwala również zrezygnować z subskrypcji, kiedy tylko chcesz, ponieważ nie ma umów. Jednak prawdopodobnie będziesz więcej niż zadowolony ze stosunku jakości do ceny.

Jak teraz oglądać AT&T TV

Ten serwis streamingowy ma chyba najszerszą ofertę na rynku. Z tego powodu jego ceny są wyższe w porównaniu do innych. Wcześniej znana jako DirecTV, AT&T TV Now przeniosła ofertę kanałów na nowy poziom dzięki największemu pakietowi, który umożliwia oglądanie ponad 125 kanałów.

Ale nie martw się. Jeśli interesuje Cię tylko streaming Fox News, Twoja miesięczna subskrypcja będzie bardziej przystępna cenowo. Aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami, wystarczy wykupić najtańszy pakiet o nazwie Plus. Kosztuje 65 USD miesięcznie i zawiera ponad 45 kanałów, w tym Fox, Fox Sports i Fox Business.

jak oglądać wiadomości o lisach

Jak oglądać wiadomości Fox za pośrednictwem aplikacji Fox

W tej chwili możesz przesyłać strumieniowo z witryny i aplikacji Fox News za darmo, nawet jeśli nie masz abonamentu telewizyjnego. Mimo to w normalnych warunkach musisz zalogować się przy użyciu danych logowania dostawcy telewizji. Aplikacja Fox News jest zgodna z usługami takimi jak AT&T TV Now, YouTube TV, Hulu i innymi. Będziesz mógł oglądać zarówno treści na żywo, jak i na żądanie.

Jak oglądać wiadomości Fox na różnych urządzeniach

Czy Ty i członkowie Twojej rodziny macie różne urządzenia, ale chcecie usługi, z której wszyscy możecie korzystać? Bez obaw. Oto lista urządzeń obsługujących aplikacje do przesyłania strumieniowego, o których wspomnieliśmy powyżej. Jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Vidgo jest kompatybilny z Amazon Fire TV, iPhone'ami, iPadami, Roku, smartfonami i tabletami z Androidem, Android TV i przeglądarkami internetowymi.

YouTube TV można przesyłać strumieniowo na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, w przeglądarkach, na Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Roku, Chromecast i Xbox.

Aplikacja FuboTV jest dostępna na wszystkich urządzeniach z wyjątkiem konsol do gier, takich jak PS4, Nintendo i Xbox.

Sling TV można pobrać na Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV, smartfony i tablety (iOS i Android), Roku, Chromecast, Xbox i Samsung Smart TV. Możesz także przesyłać strumieniowo z przeglądarek.

Możesz oglądać Hulu + Live TV na następujących urządzeniach: Chromecast, Roku, Android TV, Amazon Fire TV, Apple TV, urządzenia mobilne, Samsung Smart TV, a także konsole do gier, takie jak Nintendo, Xbox i PlayStation 4. dostępne z przeglądarki.

Aplikację AT&T TV Now można pobrać na wszystkie dostępne urządzenia, ale nie na konsole do gier. Nintendo, Xbox i PS nie mają odpowiedniej obsługi AT&T TV Now.

Aplikacja Fox News jest dostępna na urządzenia Roku, Apple TV i Amazon Fire TV, a także urządzenia z systemem iOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Nikt nie chce przegapić najnowszych wiadomości na swoim ulubionym kanale tylko dlatego, że zdecydowali się porzucić kabel. Ale nie trać z tego powodu snu. Teraz bardzo łatwo jest oglądać Fox News, jakby nic się nie stało. Po prostu wybierz odpowiednią usługę przesyłania strumieniowego i gotowe.

Jak będziesz oglądać Fox News? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.