Jak wyświetlić dzwonek dzwonka na komputerze?

Jeśli zdecydowałeś się poprawić bezpieczeństwo w domu i kupiłeś dzwonek do drzwi, musisz się wiele nauczyć. Dzwonek do drzwi ma wiele zastosowań i jest bardzo praktyczny, chociaż zrozumienie go może trochę potrwać. Czy wiesz, że możesz wyświetlić dzwonek do drzwi na prawie każdym komputerze?

Jak wyświetlić dzwonek dzwonka na komputerze?

W rzeczywistości możesz go wyświetlić na wszystkich urządzeniach z systemem Android, Mac, Windows i iOS. Linki do pobierania zostaną dodane w dalszej części artykułu, aby oszczędzić Ci kłopotów z wyszukiwaniem ich w Internecie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak wyświetlić strumień wideo Ring Doorbell za pomocą komputera.

Pierwsze kroki

Przede wszystkim musisz pobrać aplikację Ring odpowiednią dla Twojego urządzenia. Wystarczy kliknąć łącze, aby pobrać aplikację Ring na urządzenia z systemem iOS, urządzenia Mac, urządzenia z systemem Android i urządzenia z systemem Windows. Chociaż powinno to być oczywiste, aplikacje Mac i Windows są przeznaczone głównie na komputery stacjonarne lub laptopy. Aplikacje na Androida i iOS są przeznaczone na tablety i smartfony.

Aplikacja Ring jest całkowicie bezpłatna na wszystkich platformach. Oczywiście musisz ręcznie zainstalować urządzenie Ring Doorbell i połączyć je z aplikacją, aby móc oglądać obraz wideo na komputerze. Po zainstalowaniu urządzenia Ring Doorbell zarówno fizycznie, jak i na komputerze, przejdź do samouczka dotyczącego przeglądania.

Zanim przejdziesz dalej, oto dodatkowa wskazówka dotycząca bezpieczeństwa. Ponieważ do połączenia urządzenia Ring Doorbell z aplikacją będziesz używać Wi-Fi, wskazane jest posiadanie osobnej sieci właśnie w tym celu. Sieć domowa jest dostępna dla Twoich telefonów, tabletów, komputerów i ważne jest, aby była bezpieczna. Doda to kolejną warstwę bezpieczeństwa, na wypadek, gdyby ktoś włamał się do jednej z sieci.

Jak wyświetlić dzwonek do dzwonka za pomocą komputera?

Oglądanie nagrań wideo Ring Doorbell na komputerze jest często lepszym rozwiązaniem niż korzystanie ze smartfona lub tabletu. Jeśli dużo pracujesz na komputerze lub grasz, jest bardziej prawdopodobne, że zobaczysz i usłyszysz alerty z aplikacji Ring na komputerze.

Jeśli masz założone słuchawki przez długi czas, prawie nie będziesz słyszeć telefonu, bez względu na to, jak głośny jest. Oto jak możesz wyświetlić dzwonek Ring na swoim komputerze:

  1. Upewnij się, że pobrałeś odpowiednią aplikację i aktualizacje z oficjalnego sklepu z aplikacjami lub strony internetowej.
  2. Otwórz aplikację na swoim komputerze.

  3. Zaloguj się za pomocą swoich danych uwierzytelniających.
  4. Zamknij aplikację. To zminimalizuje go i utrzyma aktywność w tle.

Stamtąd masz dwie opcje. Możesz korzystać z powiadomień, aby oglądać dzwonek do drzwi, wyskakują one, gdy coś się dzieje – np. ktoś dzwoni do Twoich drzwi lub czujniki Ring Doorbell wykrywają ruch.

Możesz też bezpośrednio oglądać transmisję na żywo z dzwonka Ring, aby monitorować sytuację w czasie rzeczywistym. Omówmy te funkcje osobno, bardziej szczegółowo.

Alarmy dzwonka do drzwi

Dzwonek dzwonka będzie automatycznie ostrzegał za każdym razem, gdy wykryje ruch lub ktoś zadzwoni do dzwonka do drzwi. Możesz dostosować czułość urządzenia za pomocą menu Ustawienia ruchu. Wspaniałą cechą tych alertów jest to, że wysyłają one powiadomienia push na wybrane przez Ciebie urządzenie.

Nie możesz przegapić powiadomienia, ponieważ pojawia się ono w prawym górnym rogu monitora. Czyta coś w stylu „wykryto ruch na twoim podwórku”. Możesz go zignorować lub kliknąć. Po kliknięciu uzyskasz dostęp do kanału na żywo Ring Doorbell. To samo stanie się, jeśli ktoś zadzwoni do twojego dzwonka.

Możesz nie tylko zobaczyć, co się dzieje, ale także porozmawiać z gościem za pomocą mikrofonu zainstalowanego na komputerze. Możesz także użyć zestawu słuchawkowego, aby komunikować się z osobami znajdującymi się poza Twoimi drzwiami wejściowymi.

alerty ruchu

Dzwonek do drzwi na żywo

Możesz oglądać transmisję wideo na żywo z urządzenia Ring Doorbell, kiedy tylko zechcesz. Możesz go zmniejszyć i umieścić w rogu ekranu komputera, skupiając się na czymś innym. Jeśli jednak coś się stanie, okno wideo pojawi się na środku ekranu, aby zwrócić twoją uwagę.

Możesz mieć włączony dzwonek Ring Doorbell, gdy spodziewasz się gości lub dostawy jedzenia. W ten sposób możesz otworzyć drzwi zaraz po ich przybyciu, co zaoszczędzi Ci czas i zmniejszy oczekiwania. Każdy, kto czekał na pizzę, gdy był głodny, zgodzi się, że uczucie oczekiwania nie jest przyjemne.

Oglądanie dzwonka Ring Doorbell na żywo jest świetne, ale ma swoje żniwo. Spowoduje to zużycie danych i baterii dzwonka do drzwi. Jeśli masz starszy komputer, będzie to miało również znaczący wpływ na wydajność komputera.

Jeśli nie masz nic przeciwko częstemu ładowaniu baterii i masz nieograniczony pakiet danych, możesz na stałe pozostawić transmisję na żywo. W przeciwnym razie nie jest to zalecane. Wreszcie, oglądanie kanału Ring Doorbell na żywo może być bardzo rozpraszające i utrudniać pracę, jeśli pracujesz w domu.

na żywo

Uważaj

Dodatkowa ostrożność nigdy nie jest zła, zwłaszcza gdy chronisz swój dom. Dzwonek Ring jest po to, aby pomóc Ci z wideo na żywo i powiadomieniami alarmowymi, gdy coś się porusza w Twoim domu lub gdy przyjdą goście.

Czy używasz aplikacji Ring na komputerze, aby wyświetlić dzwonek Ring Doorbell? Zostaw nam komentarz poniżej.