Czy możesz wyświetlić prywatne konto na Instagramie?

Nie jest niczym niezwykłym, że osoba ma silną chęć przeglądania prywatnego konta na Instagramie. Jeśli to ty, z przyjemnością dowiesz się, że nie jesteś sam. Większość z nas natknęła się na prywatne konto na Instagramie – rodzaj, który jest chroniony kodem, który uniemożliwia zobaczenie czegokolwiek opublikowanego przez właściciela konta, chyba że uzyskasz dostęp.

Czy możesz wyświetlić prywatne konto na Instagramie?

Nietrudno wyobrazić sobie sytuację, w której chciałbyś mieć nieograniczony dostęp do takiego konta. Może należy do jednego z twoich konkurentów biznesowych i chcesz dowiedzieć się, co ostatnio robili. A może prowadzisz badania i chcesz pobrać dane z ich profilu.

Bez względu na przyczynę, napotkanie powiadomienia „Konto prywatne” może być denerwujące i frustrujące. Ale nie martw się. Dzięki kreatywności i pomocy narzędzi innych firm możesz przeglądać dowolne chronione treści na Instagramie.

Czy mogę wyświetlić prywatne konto na Instagramie?

Instagram to popularna platforma mediów społecznościowych, która łączy ludzi w celu dzielenia się wskazówkami na temat życia, biznesu i kariery. Jest to szczególnie przydatny sposób dla firm na promocję i poszerzenie bazy klientów.

Wielu konsumentów i producentów postrzega Instagram jako rozszerzenie swojej marki i stara się stworzyć rozpoznawalną osobowość w aplikacji. A te persony nie powinny być dostępne dla kogokolwiek bez zgody lub zaproszenia właściciela konta. Konto prywatne pomaga im utrzymać tę osobowość.

Prowadzenie prywatnego konta na Instagramie może również wynikać z chęci oddzielenia pracy i życia osobistego. Pomaga to również uniknąć denerwowania ludzi i spamerów lub marketerów, którzy mogą bombardować ich wiadomościami dotyczącymi produktów, których nie potrzebują.

Ale czy można wyświetlić prywatne konto na Instagramie? Odpowiedź brzmi tak.

Istnieje kilka sprawdzonych sztuczek i narzędzi, których możesz użyć, aby wyświetlić prawie każdy prywatny profil na Instagramie. Zobaczmy, jak każdy z nich działa.

(a) Śledź stronę

Najłatwiejszym sposobem odblokowania prywatnych treści jest śledzenie strony. Kiedy wysyłasz prośbę o obserwację, właściciel konta musi zaakceptować prośbę, zanim będziesz mógł zobaczyć cokolwiek w jego profilu. Jeśli dana osoba jest aktywnym użytkownikiem Instagrama, prawdopodobnie zobaczy Twoją prośbę po kilku godzinach lub dniach i być może skinie głową. To natychmiast zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkiego, co udostępnili swoim obserwatorom.

(b) Wypróbuj Google

Jeśli nie chcesz wysyłać prośby o obserwowanie i czekać bez pojęcia, kiedy prośba zostanie zatwierdzona (lub jeśli właściciel w ogóle ją zaakceptuje), możesz wypróbować Google.

Ta sztuczka opiera się na idei, o której wyszukiwarki internetowe nie zapominają. Chociaż można ustanowić ograniczenia dostępu, gdy tylko dołączą do Instagrama, spora liczba użytkowników robi to po pomyślnym ugruntowaniu swojej marki. Google przechowuje wszystkie posty, które opublikowali, gdy konto było publiczne i udostępnia te informacje za pomocą szybkiego wyszukiwania. Wystarczy wpisać ich nazwę, wpisać „Instagram” w zapytaniu, a następnie nacisnąć przycisk wyszukiwania.

Jeśli wyszukiwanie w Google nie daje wiele, możesz również sprawdzić inne konta w mediach społecznościowych. Większość ludzi prowadzi wiele kont w mediach społecznościowych, zwłaszcza ci, którzy chcą korzystać z różnych rynków i zaimponować użytkownikom, którzy wolą jedną platformę od drugiej. Biografia danej osoby na Instagramie może dać ci leady, które mogą pomóc ci znacznie szybciej znaleźć inne jej konta w mediach społecznościowych.

Możesz także wybrać zdjęcie – jeśli udało Ci się je znaleźć – i przeprowadzić wyszukiwanie w odwrotnej kolejności, co może spowodować, że trafisz na ich strony na Facebooku lub LinkedIn.

W ten sposób możesz odkryć bibliotekę zdjęć lub inne przydatne informacje, które mogą wystarczyć do Twoich potrzeb.

(c) Rozmieść konia trojańskiego

Jeśli chcesz być bardziej ukryty, możesz wdrożyć konia trojańskiego, co polega na stworzeniu „fałszywego” profilu na Instagramie, który jest oparty na informacjach innych niż Twoje rzeczywiste informacje i wydaje się uzasadniony w oczach celu. Następnie możesz złożyć ofertę na śledzenie prośby i poczekać na zatwierdzenie.

Aby ta sztuczka zadziałała, musisz być kreatywny i podjąć kroki, aby zaimponować właścicielowi prywatnego konta i wpłynąć na jego decyzję. Załóżmy na przykład, że są elitarnym traderem i lubią dzielić się wskazówkami, jak odnieść sukces w tym zawodzie za pośrednictwem prywatnego konta na Instagramie.

Złożenie prośby o obserwowanie za pośrednictwem konta rzeczywistego prawdopodobnie nie zadziała, zwłaszcza jeśli nie jest ono wypełnione informacjami handlowymi lub innymi powiązanymi szczegółami. W związku z tym możesz utworzyć nowe konto, które przypomina konto elitarnego tradera, wraz z tuzinem filmów na kluczowe tematy w świecie handlu. Możesz nawet dodać litanię modnych bryłek branży i rzucić kilka opinii na temat aktualnego stanu rynku, co stworzy wrażenie użytkownika, z którym właściciel prywatnego konta chciałby się połączyć.

(d) Wypróbuj witryny przeglądarki Instagram

Jeśli nie chcesz zajmować się wszystkimi problemami związanymi z przeszukiwaniem kanałów mediów społecznościowych lub tworzeniem fałszywych kont, które mogą być sprzeczne z Twoją etyką i wartościami, możesz wypróbować dedykowane narzędzia do przeglądania Instagrama, które wykonają za Ciebie całą pracę.

Istnieje ponad tuzin witryn przeglądających Instagram, które twierdzą, że pomagają odblokować prawie każde prywatne konto na platformie. Niektórzy idą tak daleko, że obiecują całkowitą anonimowość, kiedy to robisz.

Jednak spora część tych narzędzi nie działa, a większości nie należy ufać. Możesz w końcu rozdać cenne dane osobowe, które mogą zostać wykorzystane do infiltracji kont w mediach społecznościowych.

Z tego powodu większość ludzi używa tych narzędzi z przymrużeniem oka. Nie polecamy tych witryn, ale jeśli to zrobisz, zachowaj ostrożność. Powinieneś przynajmniej dokładnie sprawdzić historię i przeszukać źródła internetowe w poszukiwaniu recenzji i innych informacji, które mogą dać ci lepsze wyobrażenie o tym, z czym masz do czynienia.

Idź Legit

Jeśli masz problemy z przeglądaniem prywatnego konta na Instagramie, zalecamy, aby przejść legalnie, wysyłając prośbę o obserwację i czekając na zatwierdzenie. Możesz także spróbować poszukać ich publicznych postów lub znaleźć je na innych platformach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook.

Jeśli to nie zadziała, niektóre aplikacje innych firm mogą pomóc w przeglądaniu czyichś prywatnych materiałów na Instagramie. Jednak ważne jest, aby przed użyciem takich narzędzi zachować należytą staranność.

Czy są jakieś prywatne konta na Instagramie, które udało Ci się złamać? Jak to zrobiłeś? Zajmijmy się poniższą sekcją komentarzy.