Jak wyświetlić swoje statystyki Valorant

Podczas gdy Valorant oferuje graczom niezwykłą, urzekającą scenerię, gra nie polega wyłącznie na wędrówce po futurystycznym świecie. Jak w każdej strzelance wieloosobowej, celem gry jest zdobycie zwycięstwa i pojawienie się na tablicy liderów. Ale aby dowiedzieć się, jak dobre są twoje wyniki, musisz najpierw znaleźć swoje statystyki.

Jak wyświetlić swoje statystyki Valorant

Dzisiaj wyjaśnimy, jak znaleźć podstawowe statystyki Valorant w grze. Jeśli już to wiesz, podzielimy się najlepszymi narzędziami do śledzenia statystyk Valorant, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Na koniec dostarczymy instrukcje, jak sprawdzić tabelę liderów Valorant i roczne podsumowanie statystyk.

Jak wyświetlić swoje statystyki Valorant w grze?

Sama gra oferuje podstawowe statystyki Twojej historii ostatnich meczów. Możesz uzyskać do niego dostęp, wykonując poniższe czynności:

 1. Uruchom grę.

 2. Z głównego menu gry przejdź do „Kariera”.

 3. W sekcji „Kariera” możesz zobaczyć statystyki ostatnich 10 meczów. Obejmuje to wynik gry, stosunek zabójstw do śmierci, mapę i agenta.

Jak wyświetlić swoje statystyki Valorant online?

Statystyki oferowane w grze nie są zbyt wciągające, a ponadto możesz przeglądać tylko własne statystyki. Nie możesz sprawdzić historii starszej niż ostatnie 10 meczów ani zobaczyć statystyk dotyczących pierwszych rozlewów krwi, wprowadzonych kolców, eliminacji i wielu innych czynników. Te informacje mogą być jednak bardzo przydatne przy określaniu umiejętności, które ty lub twoi sojusznicy musicie ulepszyć. Narzędzia innych firm mogą pomóc w uzyskaniu lepszego wglądu.

Oto jak sprawdzić swoje szczegółowe statystyki Valorant za pomocą Tracker.gg:

 1. Wejdź na stronę tracker.gg i zarejestruj konto z Riot ID, którego używasz do logowania się do gry.

 2. Zaloguj się.

 3. Po zarejestrowaniu narzędzie rozpocznie śledzenie twoich statystyk Valorant. Będziesz mógł zobaczyć swój stosunek zabójstw do śmierci, całkowitą liczbę zabójstw i zgonów, liczbę i procent wygranych. Oprócz podstawowych informacji narzędzie pokazuje najdłuższą passę zwycięstw, asysty na mecz i sumę asyst, a także oddzielne statystyki obrony i ataku.

Dak.gg to kolejne narzędzie online do śledzenia statystyk Valorant, a także Apex Legends, League of Legends, Warzone i innych popularnych gier wieloosobowych. Oto jak z niego korzystać:

 1. Zarejestruj się, używając swojego Riot ID.
 2. Zaloguj się za pomocą swojego Riot ID. Po zalogowaniu Twój profil staje się publiczny i każdy może zobaczyć Twoje statystyki, jeśli wyszuka Twoją nazwę gracza.

 3. Po zalogowaniu zobaczysz szczegółowe statystyki. Obejmują one stosunek zabójstw do śmierci, całkowitą liczbę zabójstw i zgonów, liczbę i procent zwycięstw, najdłuższą passę zwycięstw, asysty na mecz i inne.

 4. Możesz też wpisać nazwę innego gracza w polu wyszukiwania, aby zobaczyć jego statystyki. Będziesz mógł je zobaczyć tylko wtedy, gdy gracz jest zarejestrowany na Dak.gg.

Blitz.gg jest dostępny zarówno jako narzędzie online, jak i wersja na komputery dla systemu Windows. To narzędzie zapewnia wgląd w wyniki osobiste i zespołowe. Dodatkowo narzędzie zawiera poradniki, jak grać z każdym agentem, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Oto jak zacząć korzystać z wersji online:

 1. Na stronie blitz.gg min kliknij przycisk „Zaloguj się” w prawym górnym rogu.

 2. Po przekierowaniu wprowadź swój adres e-mail w białym polu i kliknij „Zarejestruj bezpłatne konto”.

 3. Sprawdź pocztę e-mail pod kątem kodu weryfikacyjnego i wpisz go w białym polu na stronie narzędzia.

 4. Wprowadź inne wymagane informacje, aby zakończyć rejestrację. Narzędzie zacznie śledzić Twoje statystyki od momentu rejestracji.

Jak wyświetlić pełną tablicę wyników Valorant

Oficjalna strona Valorant oferuje pełną tablicę wyników. Nie zawiera żadnych szczegółowych informacji statystycznych. Pomaga jednak określić, jak daleko jesteś od listy 10 najlepszych graczy i ile gier musisz wygrać, aby się tam dostać. Oto jak sprawdzić tabelę liderów Valorant:

 1. Udaj się na oficjalną stronę Valorant.
 2. W polu wyszukiwania obok „Przeszukaj tabele liderów” wpisz hash, a następnie nazwę swojego lub innej osoby.
 3. Naciśnij „Enter” i sprawdź stronę, która się pojawiła. Zobaczysz, ile gier wygrałeś, swoją ocenę i pozycję wśród wszystkich graczy sezonu.

Jak wyświetlić roczne statystyki Valorant

Roczne statystyki Valorant będą dostępne w czerwcu, w rocznicę gry. Wszyscy gracze otrzymują e-maile od Riot Games zawierające ich wyniki. Aby uzyskać do nich dostęp, wykonaj poniższe czynności:

 1. Zaloguj się na adres e-mail powiązany z Twoim kontem w grze.
 2. Znajdź wiadomość e-mail od Riot Games zatytułowaną „Twój rok waleczności w przeglądzie jest gotowy”.
 3. Otwórz wiadomość e-mail i zobacz swoje statystyki: całkowitą liczbę wygranych meczów, stosunek zabójstw/śmierci/asyst, celność strzelania, zadawane punkty obrażeń, najczęściej grany agent i mapa i wiele więcej.

Praktyka i komunikacja są kluczowe

Teraz, gdy możesz sprawdzić swoje statystyki Valorant, możesz określić, które umiejętności wymagają poprawy. Wiedza o tym nieuchronnie poprawi Twoją wydajność, jeśli poświęcisz wystarczająco dużo czasu na ćwiczenia. Nie zapominaj jednak, że Valorant to gra zespołowa. Twoim głównym celem jest zwycięstwo jako drużyna, a nie bycie najfajniejszym z bandy słabszych.

Jaka jest twoja pozycja w obecnym sezonie Valorant? Podziel się swoimi statystykami w sekcji komentarzy poniżej.