Jak wyświetlić witrynę YouTube na komputer z telefonu?

Mobilna wersja YouTube przeszła w ostatnich latach długą drogę. Większość funkcji dostępnych w wersji na komputer stacjonarny lub laptop trafiła na urządzenia mobilne. Od komentarzy i playlist po tryb ciemny i adnotacje, witryna mobilna YouTube — oprócz aplikacji mobilnej — stała się naprawdę świetna.

Są chwile, kiedy musisz skorzystać z witryny na komputery, aby w pełni wykorzystać strumieniowe przesyłanie wideo. Mimo że ponad połowa całego ruchu internetowego odbywa się teraz na urządzeniach mobilnych, od czasu do czasu będziesz musiał przełączyć się na komputerową wersję YouTube, aby wykonać zadanie. Oto, jak załadować komputerową wersję YouTube na telefon lub tablet.

Wyświetl witrynę YouTube na komputer z telefonu z systemem Android

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, zapoznamy się z instrukcjami, aby otworzyć witrynę na komputery.

Korzystanie z Chrome na Androidzie

Jeśli wolisz przeglądarkę internetową Chrome, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz Chrome i wpisz „YouTube.com‘ w pasku adresu, a następnie kliknij Wchodzić. Jeśli nie wpiszesz adresu URL, ale wybierzesz pierwszą opcję wyświetlaną w wyszukiwarce, Twój telefon może otworzyć aplikację mobilną, czyniąc te instrukcje bezużytecznymi.

 2. Stuknij w trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu.

 3. Uzyskiwać Witryna na komputery w wyświetlonym menu.

Spowoduje to automatyczne przekierowanie do komputerowej wersji YouTube.

Korzystanie z Firefoksa na Androidzie

Instrukcje dotyczące odwiedzania witryny YouTube na komputery są bardzo podobne do instrukcji Chrome. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Otwórz Firefoksa, wpisz „YouTube.com‘ w pasku adresu i kliknij Wchodzić.

  Notatka: Jeśli wpiszesz tylko „Youtube‘ i kliknij w link, który się pojawi; aplikacja YouTube na telefonie może się otworzyć i nie zobaczysz opcji otwierania witryny na komputery.

 2. Przełącz przełącznik na Witryna na komputery na.

 3. Komputerowa wersja YouTube otworzy się automatycznie.

Podobnie jak Chrome, przejście na wersję na komputer w Firefoksie jest naprawdę proste.

Korzystanie z domyślnej przeglądarki internetowej w systemie Android

Niektórzy użytkownicy Androida mają domyślną lub natywną przeglądarkę internetową. Jeśli jest to Twoja preferowana przeglądarka, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową, wpisz „YouTube.com‘, a następnie kliknij Wchodzić. Podobnie jak w przypadku innych przeglądarek, jeśli wybierzesz YouTube z wyszukiwarki, może zamiast tego otworzyć aplikację YouTube.

 2. Stuknij w trzy poziome paski w prawym dolnym rogu.

 3. Następnie dotknij Witryna na komputery.

 4. Spowoduje to automatyczne przekierowanie do komputerowej wersji YouTube.

Teraz możesz przeglądać YouTube na telefonie w wersji na komputery.

Korzystanie z Opery na Androidzie

Inną popularną przeglądarką jest Opera. Na szczęście możesz wyświetlić wersję YouTube na komputer, wykonując następujące czynności:

 1. Otwórz Operę i wpisz „YouTube.com”. Należy pamiętać, że jeśli klikniesz link w wyszukiwarce, możesz zostać przekierowany do aplikacji mobilnej, która nie pokaże opcji otwarcia witryny na komputery.

 2. Stuknij w trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu.

 3. Przełącz przełącznik na Witryna na komputery.

 4. Opera automatycznie otworzy komputerową wersję YouTube.

To wszystko! Teraz możesz przeglądać komputerową wersję YouTube na telefonie.

Wyświetl swoją historię oglądania i historię wyszukiwania

Możesz wyświetlić wszystkie obejrzane filmy i historię wyszukiwania w trybie komputerowym YouTube.

 1. Uzyskiwać Biblioteka w prawym dolnym rogu ekranu.

 2. Następnie dotknij Historia.
 3. Stamtąd możesz zobaczyć swoje Oglądaj historię oraz Historia wyszukiwania.

Zobacz dowolną witrynę na komputerze z telefonu z Androidem

Powyższy proces będzie działał z każdą witryną, którą zdecydujesz się odwiedzić. Możesz również dokonać tego samego wyboru w innych przeglądarkach mobilnych.

W przeglądarce Firefox wybierasz menu, a następnie Poproś o witrynę na komputer.

W Operze wejdź do menu, Ustawienia, oraz Agent użytkownika a potem przełączyć się z mobilny do Pulpit.

Jeśli używasz innej przeglądarki, prawdopodobnie będzie ona miała taką samą opcję. Ponieważ większość z nich opiera się na Chromium, prawdopodobnie będą podobne do Chrome.

Wyświetl witrynę YouTube na komputery ze swojego iPhone'a

Podobnie jak telefony z Androidem, iPhony mają również wiele opcji przeglądarki. Od Safari do Chrome możesz łatwo przeglądać komputerową wersję YouTube na swoim iPhonie.

Przyjrzyjmy się Twoim opcjom.

Korzystanie z Safari na iPhonie

Jeśli wolisz domyślną przeglądarkę Apple, możesz wykonać następujące czynności, aby wyświetlić YouTube w wersji na komputery:

 1. Otwórz Safari i wpisz „YouTube.com‘ w pasku adresu. Safari może zapytać, czy chcesz otworzyć to w aplikacji. Zignoruj ​​to, aplikacja nie udostępnia opcji pulpitu.
 2. Stuknij w Aa ikonę w lewym górnym rogu paska adresu.

 3. Następnie dotknij Poproś o witrynę na komputery stacjonarne.

 4. Safari automatycznie udostępni widok pulpitu.

Trochę trudniej jest znaleźć opcję menu w Safari, więc powyższe instrukcje powinny pomóc w szybkim otwarciu wersji na komputery.

Korzystanie z Firefoksa na iOS

Firefox jest nieco prostszy w nawigacji. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do komputerowej wersji YouTube, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz Firefoksa i odwiedź YouTube.com.
 2. Stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu.

 3. Teraz dotknij Poproś o witrynę na komputery stacjonarne.

Podobnie jak inne przeglądarki, komputerowa wersja YouTube automatycznie powróci do witryny na komputery.

Zobacz dowolną witrynę na komputery stacjonarne ze swojego iPhone'a

Podobnie jak w przypadku Androida, możesz powtórzyć powyższy proces w prawie każdej witrynie, którą zdecydujesz się odwiedzić. Jeśli zamiast Safari używasz przeglądarki Chrome na iOS lub innej przeglądarki, możesz też poprosić o witrynę na komputery.

 1. Otwórz Chrome na swoim iPhonie.
 2. Wybierz ikonę menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 3. Zaznacz pole obok witryny Desktop.
 4. Przejdź do swojej witryny w normalny sposób.

To samo dotyczy Opery Mini, Dolphin, Firefox Focus lub dowolnej z zainstalowanych alternatyw. Wszystkie będą miały podobne opcje wyboru witryny na komputery z menu.

Teoria stojąca za oferowaniem witryny mobilnej zamiast stacjonarnej jest słuszna. Zostaną one usprawnione i zredukowane, aby spalić mniej danych i będą się ładować znacznie szybciej. Powinny być również zoptymalizowane pod kątem mniejszych ekranów.

To dobrze, jeśli sama witryna nie zagraża przeglądaniu i zapewnia użytkownikom mobilnym jak najbardziej zbliżone do komputerów stacjonarnych. Ale nie zawsze tak jest. W przypadku YouTube nie ma wystarczającej powierzchni ekranu, aby emulować działanie komputera stacjonarnego w sposób, który działa wystarczająco dobrze, aby zadowolić Google. Z drugiej strony użytkownicy mają inne pomysły.

Często Zadawane Pytania

Jak widać, korzystanie z komputerowej wersji YouTube na urządzeniu mobilnym jest dość proste i wymaga kilku dodatkowych kroków.

Jak wrócić do witryny mobilnej?

Jeśli chcesz wyświetlić mobilną wersję YouTube, możesz. Stuknij ikonę menu, tak jak to zrobiliśmy powyżej, i odznacz opcję pulpitu. Twoja strona powinna automatycznie się odświeżyć, pokazując ponownie wersję mobilną.

Jeśli odtwarzam film w nowym oknie, powraca on do witryny mobilnej. Co mogę zrobić?

Jednym z typowych problemów z komputerową wersją witryn na urządzeniu mobilnym jest to, że są one zaprojektowane do uruchamiania wersji mobilnej. Oznacza to, że za każdym razem, gdy otwierasz nową stronę internetową, wyświetlana jest wersja mobilna. Na szczęście wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć opcję pulpitu, tak jak zrobiliśmy powyżej.

Telefony i ustawienia przeglądarki

Większość telefonów i przeglądarek obsługuje komputerową wersję witryny. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to przeglądarka, którą uważasz za niezawodną i godną zaufania, a programiści wykonali dla nas całą ciężką pracę.

Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na temat przeglądania witryn na komputery na telefonie poniżej.