Najlepsze pudełko Kodi w Wielkiej Brytanii 2019: najlepsze telewizory z systemem Android do przesyłania strumieniowego i gier

 • Co to jest Kodi? Wszystko, co MUSISZ wiedzieć o aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji
 • 9 najlepszych dodatków Kodi
 • 7 najlepszych skórek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Fire TV Stick?
 • Jak korzystać z Kodi
 • 5 najlepszych VPN dla Kodi
 • 5 najlepszych pudełek Kodi
 • Jak zainstalować Kodi na Chromecaście?
 • Jak zainstalować Kodi na telewizorze z systemem Android
 • Jak zainstalować Kodi na Androidzie
 • Jak zaktualizować Kodi
 • Jak zatrzymać buforowanie Kodi?
 • Jak usunąć kompilację Kodi
 • Czy Kodi jest legalne?
 • Jak korzystać z Konfiguratora Kodi

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie wiesz już o Kodi. Ale dla tych, którzy nie są świadomi, oto, co musisz wiedzieć: Kodi (dawniej XBMC) jest jednym z najlepszych programów do przesyłania strumieniowego, jakie możesz uzyskać, ponieważ można go zainstalować na praktycznie każdej platformie. Co więcej, o ile używasz odpowiednich dodatków, kompilacji i skórek, Kodi będzie działać na wszystkim, od MacBooka Pro po Amazon Fire TV Stick.

Najlepsze pudełko Kodi w Wielkiej Brytanii 2019: najlepsze telewizory z systemem Android do przesyłania strumieniowego i gier

Jeśli jednak nie chcesz stale podłączać i odłączać urządzeń za każdym razem, gdy chcesz korzystać z Kodi, lepiej kup tak zwane pudełko Kodi.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.

Co to jest pudełko Kodi?

Zasadniczo pudełko Kodi to dedykowane urządzenie do przesyłania strumieniowego z systemem Android, na którym instalujesz Kodi, a następnie pozostawiasz pod telewizorem na zawsze. W rzeczywistości jest wiele takich pudełek Kodi do wyboru, więc aby pomóc Ci zacząć, przygotowaliśmy listę najlepszych pudełek Kodi, które możesz teraz kupić.

Najlepsze pudełka Kodi w sprzedaży w 2019 roku

1. Tarcza Nvidii

Cena £: 190 £ z pilotem

best_kodi_boxes_-_nvidia_shield_tv

Nvidia Shield jest z pewnością jednym z najpotężniejszych pudełek Kodi, które możesz kupić, a za mniej niż 200 funtów zapewnia 16 GB pamięci, kontroler i, co ważniejsze, ogromną wydajność. Zdolny do przesyłania strumieniowego Ultra HD, oferuje również możliwość przesyłania strumieniowego Kodi w 4K. Twoje filmy będą wyglądać świetnie na Nvidia Shield, a ponieważ jest ono również kompatybilne z dźwiękiem przestrzennym Dolby 7.1, również zabrzmią dobrze. Ale co najlepsze? Tarcza może również działać jako pudełko do gier, dzięki czemu będziesz mógł przeglądać menu Kodi – a także grać w najlepsze gry na Androida.

2. Amazon Fire TV Stick

Cena £: £50

Jak zainstalować Kodi na Amazon Fire TV Stick: Użyj niedrogiego klucza sprzętowego do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych i filmów

Technicznie jest to kij, a nie pudełko i nie wygląda też jak typowe urządzenie z Androidem. Ale interfejs Amazon zawiera system operacyjny Google, a w sklepie z aplikacjami Amazon znajdziesz Kodi i kilka innych aplikacji przyjaznych dla telewizora.

Podczas gdy podstawowy Fire TV Stick nie jest tak wydajny, jak inne telewizory z Androidem z zaledwie 1 GB pamięci RAM, nowa wersja 4K oferuje 8 GB pamięci i obsługę wideo 4K przez YouTube, Netflix i Amazon Prime. Warto również spojrzeć na stare pudełko 4K Fire TV, jeśli zauważysz je na eBayu. Ma nieco wolniejszy procesor, ale dwa razy więcej pamięci RAM.

3. Raspberry Pi 3

Cena £: 35 funtów za Pi; Razem 50 funtów

best_kodi_box_raspberry_pi_3

Uwielbiamy Raspberry Pi 3. Niezależnie od tego, czy buduje kamerę CCTV, czy tworzy dedykowaną Minecraft maszynę lub telefon, Rasberry Pi może to zrobić – ale jest też wrednym streamerem Kodi. Czterordzeniowy procesor Raspberry Pi 3 1,2 GHz ma tylko wystarczającą moc do uruchomienia XBMC i nie obsługuje nawet wyjścia 4K, takiego jak Nvidia Shield. Mimo to Raspberry Pi 3 jest nadal dobrym wyborem, ponieważ możesz mieć doskonały streamer Kodi za mniej niż 50 funtów i zawsze możesz go użyć również do czegoś innego.

4. Easytone T95S1 Android 7.1 TV Box

Cena £: £31

best_kodi_box_easytone_t95s1_android

Istnieje wiele kompaktowych urządzeń Android TV, które mają tę samą zasadę kompilacji: chipset Amlogic S905W, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci flash. Większość ma prawie identyczny pilot i działa na przeskanowanym oprogramowaniu Android 7.1. Pudełko Easytone nie robi wiele, aby odróżnić się od opakowania, ale jest dość szybkie i łatwe w użyciu dzięki wstępnie zainstalowanym Netflix i Kodi oraz dostępowi do sklepu Google Play.

Podobnie jak w przypadku wielu tanich telewizorów z Androidem, być może będziesz musiał przeładować jakieś oprogramowanie lub dostosować je, aby wszystko działało, ale Easytone zapewnia niedrogi sposób na Android TV i doskonale nadaje się do uruchamiania Kodi.

5. Abox A4 Android TV Box

Cena £: £45

best_kodi_box_abox_a4

Abox A4 działa na oficjalnej platformie Android TV, zapewniając znacznie płynniejsze wrażenia niż niektórzy nieoficjalni gracze. Ze sklepu Google Play możesz pobrać zoptymalizowane pod kątem telewizora wersje większości aplikacji. Brakuje BBC iPlayer, All 4 i ITV Player, ale dzięki Google Play Movies, YouTube, Plex i Kodi nie zabraknie Ci rzeczy do obejrzenia i możliwe jest sideloading innych aplikacji z różnych źródeł. Uwaga: być może będziesz musiał przeskoczyć przez kilka kółek, aby obejrzeć Netflix, ponieważ kilka telewizorów z Androidem zmagało się ze zmianami w aplikacji, ale istnieją obejścia.

Dodatkowym atutem jest pilot z wbudowanym mikrofonem, pozwalający sterować boxem oraz wyszukiwać filmy i programy za pomocą Asystenta Google. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi i 2 GB pamięci RAM wydajność jest dość responsywna, a jakość wideo HD i 4K jest dobra. Nie otrzymujesz wsparcia i usług, których można oczekiwać od urządzenia Amazon lub Roku, ale wciąż jest to jedna z lepszych opcji Android TV.

Należy pamiętać, że wiele dodatków zawiera treści, które nie są oficjalnie licencjonowane, a dostęp do takich treści może być nielegalny. Obowiązkiem użytkownika jest przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów w swoim kraju w odniesieniu do użytkowania. Dennis Publishing Ltd wyklucza wszelką odpowiedzialność za takie treści. Nie akceptujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za naruszenie jakiejkolwiek własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich i nie ponosimy odpowiedzialności wobec żadnej strony w wyniku udostępnienia takich treści. Krótko mówiąc, jeśli treść jest bezpłatna, ale wygląda zbyt dobrze, aby była prawdziwa, prawdopodobnie tak jest.