Jak zmienić obraz lub przyjaciela Cameo w Snapchacie?

Używanie twarzy do tworzenia zabawnych klipów to jedna z najnowszych funkcji Snapchata. Ilekroć chcesz wyrazić, jak się czujesz na platformie, nie ma lepszego sposobu niż użycie Cameos. Co więcej, możesz nawet dodać selfie znajomego do Cameo, aby go rozśmieszyć. Nie ma nic lepszego niż to.

Jak zmienić obraz lub przyjaciela Cameo w Snapchacie?

Jeśli zastanawiasz się, jak zarządzać swoimi kameami na Snapchacie, mamy Cię. Z tego artykułu dowiesz się, jak tworzyć, modyfikować i udostępniać kamee znajomym i rodzinie.

Jak zmienić obraz Cameo na Snapchacie na Androida i iPhone'a?

Ponieważ użytkownicy często chcą zmieniać swoje Cameos, Snapchat uprościł ten proces. Teraz możesz to zrobić, kiedy tylko chcesz.

Gdy zrobisz selfie, które Ci się podoba, możesz je zapisać i użyć w przyszłych scenach. Kiedy nadejdzie czas na zmianę Kamei, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.

 2. Wejdź do jednego z czatów.

 3. Stuknij ikonę buźki, wybierz „Kamea” i kliknij „Więcej”.

 4. Wybierz „Nowe selfie” i zrób nowe zdjęcie. Dzięki niemu będziesz gotowy do wysłania nowej Cameo w ciągu kilku sekund.
Kamea Snapchata

Jak zmienić Cameo Friend na Snapchacie na Androida i iPhone'a?

Jeśli nie możesz udostępnić zdjęcia niektórym ze swoich znajomych, Snapchat umożliwia wyróżnienie znajomych w niezapomnianych dwuosobowych kameach. Nie tylko to, ale możesz także wybierać spośród dziesiątek teł, a następnie po prostu dodać selfie znajomego, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Możesz wybrać, komu chcesz udostępniać swoje Cameo, ale muszą oni umożliwić Ci korzystanie z ich. Oto jak działa ten proces:

 1. Przejdź do „Mój profil” i dotknij „Ustawienia”.

 2. Znajdź „Kto może” i dotknij „Użyj mojego selfie Cameo”.

 3. Możesz zdecydować, czy „Wszyscy”, „Moi znajomi” lub „Tylko ja” mają dostęp do Twoich Cameos.

W zależności od dokonanego wyboru będziesz mógł polecać swoich znajomych w Cameos i na odwrót. Ale jeśli zablokowałeś kogoś na Snapchacie (lub odwrotnie), nie będziecie mogli stworzyć dwuosobowej Cameo.

Jak zmienić tekst w Snapchat Cameos

Kamea może wyglądać jeszcze lepiej, jeśli dodasz trochę tekstu. Ich szablony mogą z łatwością zawierać tekst, który można przenosić po kamerze i dopasować do jej motywu. Jeśli zdecydujesz się umieścić słowa lub wiersze tekstu w swojej Cameo, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.

 2. Wejdź na czat, do którego chcesz wysłać swoją Cameo.

 3. Wpisz tekst, który chcesz wysłać w polu Tekst.

 4. Po prawej stronie pola tekstowego zobaczysz ikonę emoji lub buźki.

 5. Po dotknięciu otworzy się nowe menu. Drugą opcją będzie „Kamea”.

 6. Każda Cameo będzie zawierała wpisany przez Ciebie tekst, więc możesz wybrać ten, który chcesz wysłać.

 7. Stuknij w nią i kliknij „Wyślij”, a Twój znajomy otrzyma Twoją Kameę z SMS-em.

  .

Jak usunąć swoją kameę

Czasami możemy używać jednej Cameo zbyt często i zdajemy sobie sprawę, że czas ją usunąć. Kiedy tak się stanie, możesz zdecydować się go usunąć. Oto jak:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.

 2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe i przejdź do „Strony profilu”.

 3. Znajdź „Działania na koncie” i kliknij „Wyczyść moje selfie Cameos”.

 4. Na koniec kliknij „Wyczyść”. Teraz możesz wziąć zupełnie nową Cameo i zacząć ją wysyłać.

Możesz też ukryć swoje selfie Cameo przed wszystkimi, jeśli chcesz wrócić do nich później. Oto jak możesz je ustawić jako prywatne:

 1. Otwórz aplikację Snapchat.

 2. Znajdź „Ustawienia” i dotknij go.

 3. Znajdź „Kto może” i dotknij „Użyj mojego selfie Cameo”. Tutaj możesz wybrać „Tylko ja”, a nikt inny nie będzie miał dostępu do twoich Cameos.

Często Zadawane Pytania

Jeśli masz więcej pytań na temat Snapchata, zamieściliśmy tutaj więcej odpowiedzi!

Co to jest scena Snapchata?

Snapchat Cameo to po prostu selfie, ale z tłem. Zasadniczo jesteś epizodem w scenie lub twarzą na obiekcie. Oczywiście, jeśli ustawisz swoje konto, aby umożliwić innym korzystanie z Twojego epizodu (jak wyjaśniono powyżej), Twoi znajomi również mogą dodać go do swojej Historii!

Ta funkcja jest tylko kolejnym zabawnym podejściem do i tak już fantastycznego zestawu kamer / filtrów Snapchata.

Czy mogę powstrzymać kogoś przed używaniem mojej sceny?

Tak. Ale to wszystko zależy od twoich ustawień prywatności. Jeśli ustawisz ustawienia „Kto może” na „Tylko ja”, nikt nie będzie mógł używać Twojej sceny.

Oczywiście, jak wyjaśniono powyżej, możesz również pozwolić, aby tylko Twoi znajomi używali Twojej sceny lub wszyscy, w zależności od tego, jak bardzo jesteś pewny siebie.

Bądź gwiazdą swojego profilu

Snapchat Zmień Cameo

Kamea to doskonały sposób na wyrażenie siebie lub ożywienie rozmów. Są podobne do Bitmoji, ale używają Twojej prawdziwej twarzy do tworzenia filmów przypominających GIF-y, na których widać Twoje reakcje i emocje.

Teraz, gdy wiesz więcej o tym, jak działają Cameos i jak udostępniać je lub ukrywać przed znajomymi, możesz ich używać w komunikacji z innymi użytkownikami Snapchata. Czy używałeś już Cameos? Jakie emocje wyraziłbyś dzięki Cameo? Czy podzielisz się nimi ze wszystkimi znajomymi, czy z kilkoma wybranymi?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.