Jak wyczyścić ostatnie w Snapchacie?

Snapchat rejestruje wszystkich, których przyciągniesz, czatujesz lub dodajesz w swoich ostatnich. Czasami jednak przechowywanie tego rekordu może być niewygodne, zwłaszcza jeśli rozmawiasz z wieloma osobami. Lub jest rekord, którego nie chcesz, aby ktoś znaczący widział.

Jak wyczyścić ostatnie w Snapchacie?

Chociaż niektórzy mogą zyskać pocieszenie w tym, że aplikacja automatycznie usuwa Snapy i Czaty, zawsze jest zapis.

Dowiedz się, jak usunąć ostatnie z historii Snapchata i wyczyścić planszę.

Jak usunąć ostatnie z Snapchata na iPhonie?

Usuwanie ostatnich z Snapchata wiąże się z wyczyszczeniem historii. Jeśli nie masz „historii”, nie masz też żadnych ostatnich do wyświetlenia. Zacznij od wyczyszczenia rozmów:

 1. Otwórz aplikację Snapchat

 2. Stuknij ikonę koła zębatego, aby otworzyć menu Ustawienia

 3. Przewiń w dół do sekcji Działania na koncie i wybierz Wyczyść konwersacje

 4. Usuń poszczególne rozmowy, dotykając X po prawej stronie każdej rozmowy

 5. Wyczyść wszystkie rozmowy naraz, dotykając opcji Wyczyść wszystko u góry ekranu (opcjonalnie)

Możesz także przeprowadzić dokładniejsze czyszczenie, czyszcząc również historię wyszukiwania Snapchata.

 1. Przejdź do ekranu Profil i dotknij ikony koła zębatego, aby otworzyć Ustawienia

 2. Stuknij w Wyczyść historię wyszukiwania

 3. Potwierdź akcję

Jak usunąć ostatnie z Snapchata na Androida?

Twoje Snapchat Recents to po prostu lista Twojej aktywności w aplikacji, od rozmów po snapy. W rzeczywistości nie możesz usunąć samej listy, ale możesz usunąć rozmowy i historię wyszukiwania.

Aby usunąć konwersacje:

 1. Otwórz Snapchata

 2. Przejdź do menu Ustawienia, dotykając ikony koła zębatego na ekranie Profil

 3. Przewiń w dół i dotknij Wyczyść rozmowy

 4. Stuknij X obok każdej rozmowy, którą chcesz usunąć, lub użyj opcji Wyczyść wszystko u góry ekranu

Aby usunąć historię wyszukiwania:

 1. Wróć do menu Ustawienia, dotykając ikony koła zębatego

 2. Przewiń w dół i wybierz Wyczyść historię wyszukiwania

 3. Potwierdź akcję

Jak usunąć ostatnie z Snapchata na Chromebooku?

Podobnie jak iPhone i urządzenia z Androidem, czyszczenie Snapchat Recents na Chromebooku jest stosunkowo proste. A kroki są dokładnie takie jak w przypadku Androida i iPhone'a.

Aby wyczyścić rozmowy, przejdź do menu Ustawienia i wybierz Wyczyść rozmowy. Stamtąd masz możliwość wybrania pojedynczych wątków, aby je usunąć lub wyczyścić wszystkie naraz. Pamiętaj tylko, że po usunięciu wątków nie ma możliwości ich odzyskania.

Możesz także przeprowadzić dokładniejsze czyszczenie, usuwając również historię wyszukiwania.

Ponownie przejdź do menu Ustawienia i tym razem dotknij opcji Wyczyść historię wyszukiwania. Potwierdź akcję i gotowe!

snapchat jak wyczyścić ostatnie

Jak usunąć ostatnie z Snapchata na Windows i Mac?

Jeśli masz dostęp do Snapchata na Windowsie lub Macu, prawdopodobnie robisz to za pomocą emulatora. Naprawdę nie ma innego sposobu na obsługę aplikacji bez. I w przeciwieństwie do innych aplikacji społecznościowych, nie ma dedykowanej strony internetowej dla przeglądarek.

Możesz spróbować wyczyścić historię konwersacji i wyszukiwania, wykonując czynności wymienione powyżej, ale nie ma gwarancji, że to zadziała. Snapchat jest przeznaczony do użytku na urządzeniu mobilnym, więc jego symulacja emulatora może być nieco „niepewna”. Jeśli to nie zadziała, być może trzeba będzie chwycić urządzenie mobilne i spróbować wyczyścić Ostatnie w staromodny sposób.

Jak wyczyścić ostatnich i najlepszych przyjaciół na Snapchacie?

Najlepsi przyjaciele Snapchata to po prostu ludzie, z którymi aplikacja widzi, że najczęściej wchodzisz w interakcję. Są one oznaczone emotikonami po spędzeniu z nimi trochę czasu.

Podobnie jak usuwanie ostatnich, Snapchat nie pozwala użytkownikom po prostu usuwać osób z Best Friends. Trzeba do tego podejść okrężną drogą. Oto kilka opcji:

 • Mniej interakcji z nimi
 • Zwiększ poziom interakcji z innymi ludźmi, aby inna nazwa zastąpiła ich
 • Przestań wysyłać i odbierać snapy z tą osobą
 • Zablokuj i odblokuj ich w aplikacji, aby zresetować ich wynik

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i wyczyścić Ostatnie, w których mogą się pojawiać, możesz usunąć ich indywidualne konwersacje i historię wyszukiwania.

Dodatkowe często zadawane pytania

snapchat wyczyść ostatnie

Co oznaczają smugi i ostatnie informacje na Snapchacie?

Czy widziałeś emoji ognia obok imienia znajomego? Oznacza to, że ty i twój przyjaciel jesteście na Snapstreak. Migawki zdarzają się, gdy Ty i Twój znajomy robicie sobie nawzajem snapy przez ponad trzy kolejne dni z mniej niż 24 godzinami przerwy między każdym Snapem. Czaty nie liczą się podczas gromadzenia punktów w celu uzyskania Snapstreak.u003cbru003eu003cbru003eZ drugiej strony Ostatnie to lista wszystkich osób, z którymi kiedykolwiek miałeś kontakt lub dodanych, w tym Snapy i Czaty. Pomyśl o tym jako o wirtualnym notatniku wszystkich twoich interakcji na Snapchacie, podczas gdy smugi upamiętniają bardziej specyficzny rodzaj interakcji.

Jak widzisz stare konwersacje Snapchat?

Snapchat automatycznie usuwa czaty wysyłane jeden na jednego zaraz po tym, jak obaj użytkownicy otworzyli i opuścili czat. Masz do 24 godzin, jeśli zmienisz reguły usuwania w Ustawieniach czatu, ale to wszystko.u003cbru003eu003cbru003eSerwery aplikacji również automatycznie usuwają wszystkie nieotwarte czaty po 30 dniach. Ale zawsze możesz je zapisać, naciskając i przytrzymując Chat.u003cbru003eu003cbru003eWięc nie możesz czytać starych rozmów, chyba że już je zapisałeś w wyznaczonym czasie.

Jak wyczyścić historię Snapchata?

Aby wyczyścić historię Snapchata, przejdź do menu Ustawienia, dotykając ikony koła zębatego na ekranie profilu. Przewiń w dół i wybierz Wyczyść historię wyszukiwania i potwierdź akcję.

Jak długo ostatnie pozostają na Snapchacie?

Ostatnie pozostają na Snapchacie tak długo, jak masz konto. Aplikacja rejestruje wszystkie interakcje, nawet jeśli rzeczywiste Snapy i Czaty już dawno minęły.

Uważaj na to, jak robisz pstrykanie

Jedną z zalet korzystania ze Snapchata są efemeryczne interakcje, ale pamiętaj, że wszystkie dane są rejestrowane w taki czy inny sposób. I nie zawsze możesz nacisnąć przycisk Usuń, aby go cofnąć.