Jak zdobyć dziewięć ogonów w życiu Shindo?

Podobnie jak wiele podobnych gier, Shindo Life wykorzystuje system bossów, aby Twoja postać zdobywała doświadczenie i przechodziła na wyższe poziomy. Wcześniej znany jako Shinobi Life 2, jego mechanika gry jest inspirowana historiami Naruto. Jednym z najgroźniejszych przeciwników w tej japońskiej mandze jest dziewięcioogoniasty lis zwany Kurama lub w skrócie „Nine Tails”.

Jak zdobyć dziewięć ogonów w życiu Shindo?

Aby zdobyć specjalne umiejętności, które pomogą ci jeszcze bardziej rozwinąć swoją postać, będziesz musiał stawić czoła potężnym i gigantycznym Dziewięcioma Ogonami. Bez względu na poziom umiejętności, na jakim jesteś, ta walka jest dość trudna, więc zapoznaj się z poniższą sekcją, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Pierwsza rzecz jest pierwsza

Zanim zaczniesz myśleć o starciu z Nine Tails, upewnij się, że masz wystarczająco wysoki poziom postaci. Przyzwoitą zasadą jest to, że musisz być na poziomie 500 i wyższym. W ten sposób możesz użyć niektórych potężniejszych umiejętności, których na pewno będziesz potrzebować w tym starciu.

Kolejną rzeczą do rozważenia przed wyruszeniem w tę przygodę jest zabranie ze sobą kilku przyjaciół do pomocy. Idealna liczba to trzy, ponieważ po pokonaniu Nine Tails pozostaną tylko trzy zwoje do zdobycia. Zdobycie jednego ze zwojów daje możliwość wykupienia podumiejętności Nine Tails. Chociaż to ulepszenie jest kosztowne, zapłacenie miliona Ryo to zdecydowanie dobrze wydane pieniądze w tym przypadku.

Oczywiście możesz zabrać ze sobą armię graczy, ale gdy pokonasz Dziewięcioogoniastego, tylko trzech z was będzie mogło skorzystać z walki. Jest to całkowicie w porządku, jeśli masz przyjaciół, którzy mają już umiejętność Dziewięcioogoniastego i chcą dołączyć do walki, aby mogli ci pomóc.

Shinobi Life 2 - Zdobądź dziewięć ogonów

Znalezienie dziewięciu ogonów

Biorąc pod uwagę, że jesteś na wystarczająco wysokim poziomie i masz ze sobą przyjaciół, czas udać się do lokalizacji Nine Tails. Można go znaleźć w wiosce Liść, na niebieskiej polanie otoczonej wysokimi klifami. Tylko upewnij się, że zdążysz na czas.

Aby zapewnić wszystkim graczom równe szanse na awans w grze, twórcy stworzyli ciekawy system odradzania bossa. Aby zmierzyć się z Nine Tails, powinieneś dotrzeć we właściwe miejsce w samą porę, gdy pojawi się przeciwnik. Jeśli nie, ryzykujesz, że inna grupa zaatakuje ją, zanim to zrobisz.

Podobnie jak inni bossowie w grze, Nine Tails również ma swoje własne godziny pracy. Aby złapać go w wiosce Leaf, bądź tam o 6:10 rano lub po południu czasu wschodnioamerykańskiego (Nowy Jork). Używanie zarówno AM, jak i PM wskazuje, że Dziewięć Ogonów pojawia się dwa razy dziennie, a raczej co 12 godzin w tym samym czasie. Oczywiście pamiętaj, aby przekonwertować ten czas na godziny lokalne, aby uzyskać rację.

Warto również zauważyć, że Nine Tails ma również czas odradzania się wynoszący 11 minut. Oznacza to, że zniknie ze swojej lokalizacji o 6:22 (AM lub PM) EST, jeśli go nie zaatakujesz. Ta mechanika gry dotyczy również wszystkich innych duchów, chociaż niektóre z nich mają inny czas znikania niż reszta.

Walka z dziewięcioma ogonami

Teraz, gdy już wiesz, czego potrzeba, by pomyśleć o walce z Nine Tails, a także gdzie ją znaleźć, nadszedł czas, aby przygotować się do pojedynku. Aby to zrobić, musisz upewnić się, że masz określony zestaw umiejętności, które mogą być przydatne w nadchodzącej walce.

Przede wszystkim istnieją trzy podstawowe moce Kekkei Genkai, na których powinieneś się skupić:

  1. Lawa
  2. Kaijin
  3. Żelazny piasek

Moce lawy świetnie nadają się do uderzania w duże obszary swoimi atakami. Dostępne są trzy różne style lawy – Lava Breath, Pillar Burst i Burning Floor. Spośród tych trzech skup się na Pillar Burst, ponieważ nie jest to jeden strzał, jeden atak. Zamiast tego, gdy uwolnisz płonące kolumny, pozostaną tam przez jakiś czas, zadając obrażenia celowi, dopóki się nie rozproszą. Po prostu zwróć uwagę na minus tej mocy, ponieważ blokuje ona pozostałe umiejętności i moce na kilka sekund, zaraz po ataku.

Linia krwi Kaijin zapewnia duże ataki wybuchowe i całkiem potężny odrzut. Tutaj możesz wybrać opcję Burning Breath, aby stworzyć wiele chmur popiołu, które jednocześnie uszkadzają wroga i odpychają go. Jest to idealne narzędzie, aby zapobiec ugryzieniu Cię przez Dziewięć Ogonów z bliska.

Jeśli chodzi o moc Iron Sand, możesz wybrać tryb Iron Fists jako kolejny atak obszarowy. Poza potężnym atakiem, ten tryb utrzyma Dziewięć Ogonów na miejscu, niwelując odrzucenie pochodzące z rodu Kaijin. W ten sposób możesz wysyłać ataki obszarowe na bestię, upewniając się, że pozostanie tam, aby przyjąć pełny ciężar zadawanych obrażeń.

Shinobi Life 2 - Dziewięć ogonów

Jako broń ninja wybierz potrójne kobaltowe ostrze. Pozwala wyzwolić trzy potężne kolce, które przebiją się z ziemi i trafią w cel. Mogą one zadać przeciwnikowi nawet 16 000 punktów obrażeń. Pozwala to na atakowanie wielu wrogów naraz, dzięki dużej powierzchni, którą zasłaniają kolce. Nie trzeba dodawać, że jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na walkę z duchem tak wielkim jak Dziewięcioogoniasty.

Dziewięć ogonów pod twoim pasem

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci nauczyć się, jak pokonać Nine Tails i zdobyć tę specjalną umiejętność dla swojej postaci. Jak widać, zwycięstwo w tej walce wymaga sporo przygotowań. Niezależnie od tego, jeśli masz po swojej stronie odpowiednich członków drużyny i zestaw potężnych umiejętności ataku, na pewno odniesiesz zwycięstwo.

Czy udało Ci się pokonać Nine Tails? Na jakim poziomie byłeś, kiedy to robiłeś? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.