Jak zmienić kanały w YouTube TV

Wybrałeś kilka kanałów w YouTube TV, ale teraz zmieniłeś zdanie. Jeśli brzmi to znajomo, mamy dobrą wiadomość: możesz dodawać nowe kanały i usuwać te, których już nie oglądasz. YouTube TV polega na dostosowywaniu wrażeń i możesz to zrobić, kiedy tylko chcesz.

Jak zmienić kanały w YouTube TV

W tym artykule pokażemy Ci najłatwiejszy sposób na zmianę kanałów YouTube TV.

Jakie kanały mogę zmienić?

Jak wiesz, podstawowa subskrypcja YouTube TV obejmuje 70 kanałów telewizyjnych na żywo. Możesz jednak wybierać również spośród wielu kanałów Premium. Najlepsze w nich jest to, że nie musisz kupować drogiego planu kanałów. Zamiast tego możesz dodać dowolny kanał z ich listy Premium osobno, za niewielką miesięczną opłatą.

Dlatego nie możesz zmienić kanałów podstawowych, ponieważ są one takie same dla wszystkich, ale możesz zmienić swoje kanały Premium, kiedy tylko chcesz. Nie jest to jednak operacja jednym kliknięciem. Jeśli chcesz zastąpić jeden kanał drugim, musisz najpierw usunąć ten kanał, zanim będziesz mógł dodać kolejny.

youtube tv jak zmienić kanał

Jak zmienić kanały?

Chociaż możesz korzystać z aplikacji YouTube TV na urządzeniu Apple TV lub Roku, najlepszym sposobem zmiany kanałów jest użycie przeglądarki. Dlatego możesz to zrobić również z laptopa, a nawet telefonu. Otwórz YouTube TV w przeglądarce, zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku:

  1. Kliknij swój awatar w prawym górnym rogu.
  2. Otwórz menu rozwijane.
  3. Wejdź w Ustawienia.
  4. Wybierz Członkostwo.
  5. Zobaczysz wtedy listę wszystkich kanałów.
  6. Znajdź kanał, który chcesz usunąć, i odznacz pole obok niego.
  7. Następnie znajdź kanał, który chcesz dodać, i kliknij pole wyboru obok niego.
  8. Po zakończeniu kliknij Gotowe.
  9. Pojawi się wyskakujące okienko, aby potwierdzić zmianę i należy kliknąć Zgadzam się.

Otóż ​​to! Jeśli już wiesz, który kanał chcesz dodać, nie powinno to zająć więcej niż kilka minut. Z drugiej strony, jeśli nie masz pewności, możesz zainspirować się ich listą.

Najlepsze jest to, że zawsze możesz zobaczyć, jak zmieni się opłata za subskrypcję, jeśli usuniesz lub dodasz konkretny kanał. Jeśli przypadkowo wybrałeś więcej kanałów Premium niż planowałeś, nie ma powodu do zmartwień, po prostu nie klikaj Zgadzam się. Zamiast tego cofnij się o krok i usuń niektóre kanały. W ten sposób możesz kontrolować swoją subskrypcję i zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Ile to kosztuje?

Jeśli chodzi o YouTube TV, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Operacja zmiany kanałów jest bezpłatna i nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz to zrobić.

Jak zapewne wiesz, subskrypcja YouTube TV kosztuje 49,99 USD miesięcznie. Następnie za niewielką opłatą możesz kupić dowolny dodatkowy kanał z ich listy Premium. Możesz nawet kupować różne kanały Premium co miesiąc, jeśli chcesz. Większość ludzi kupuje kanały filmowe lub sportowe.

Cena kanałów jest bardzo zróżnicowana. Większość kanałów premium kosztuje od 5 do 15 USD miesięcznie. Na przykład możesz uzyskać Showtime za dodatkowe 7 USD miesięcznie lub Starz za 9 USD.

Jeśli jednak chcesz NBA League Pass, będziesz musiał zapłacić dodatkowe 40 USD miesięcznie. Dobrą rzeczą jest to, że jeśli chcesz, możesz ją kupić tylko w sezonie gry, a następnie ją usunąć.

Kanały Premium a YouTube Premium

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z YouTube TV, możesz pomylić kanały Premium z YouTube Premium. Podczas gdy kanały Premium to kanały telewizyjne na żywo, dostępne dla subskrybentów YouTube TV, YouTube Premium to coś innego.

To usługa, która pozwala oglądać filmy z YouTube bez reklam. Co więcej, możesz pobierać filmy i oglądać je offline. Będziesz mieć również wyłączny dostęp do oryginalnych filmów i seriali YouTube. Poza tym możesz korzystać z usługi strumieniowego przesyłania muzyki YouTube, aby słuchać ulubionej muzyki bez przerw.

Obie rzeczy są fantastyczne i można je kupić osobno. Jeśli chcesz YouTube Premium, możesz go kupić za 11,99 USD miesięcznie. Dostępny jest również 30-dniowy bezpłatny okres próbny, z którego możesz skorzystać, aby sprawdzić, czy usługa Ci odpowiada. Co więcej, jeśli jesteś studentem, możesz cieszyć się trzymiesięcznym bezpłatnym okresem próbnym.

zmiana kanałów na youtube tv

Dostosuj swoje kanały

YouTube TV może nie mieć tylu kanałów, co niektóre inne usługi przesyłania strumieniowego. Jest to jednak usługa przyjazna dla użytkownika, która pozwala co miesiąc dostosowywać swoje wrażenia. Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w YouTube TV, jest elastyczność i łatwość korzystania z niej. Mając wszystkie te opcje, dlaczego nie odkrywać nowych kanałów, kiedy tylko masz na to ochotę?

Czy jesteś zadowolony z YouTube TV? Jakie kanały Premium wypróbowałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.