Jak robić sceny w Snapchacie

Snapchat to jedna z najlepszych aplikacji do komunikacji, ponieważ jest bardzo innowacyjna i różni się od wszystkich innych aplikacji. Snapchat jest stale ulepszany, a wiele nowych funkcji jest dodawanych przez cały czas. Jedną z najbardziej oczekiwanych jest nowa funkcja Cameo.

Jak robić sceny w Snapchacie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak robić kamee w Snapchacie, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej, aby uzyskać świetne wskazówki i triki oraz dowiedzieć się, jak robić kamee razem ze znajomymi.

Zgadza się, dwuosobowe kamee też są czymś!

Czym są sceny Snapchata?

Czy Snapchat pozwala swoim użytkownikom występować w filmach? Cóż, nie do końca. Funkcja kamei umożliwia szybką reakcję wideo znajomym na Snapchacie. Istnieje ponad sto przykładowych filmów, do których możesz dołączyć swoją twarz.

Zasadniczo kamea Snapchata jest jak selfie, które wstawiasz do zabawnego klipu. Kiedy tworzysz klip z epizodem Snapchata, możesz udostępnić go swoim znajomym na czacie Snapchat. Możesz także zagrać razem ze znajomym w epizodzie Snapchata.

Snapchat zapamięta Twoje selfie i pozwoli Ci używać go z wieloma kameami, bez konieczności robienia nowych selfie. Oczywiście, jeśli chcesz zmienić selfie i zrobić nowe, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Snapchat nie jest pierwszą aplikacją, która pozwalała ludziom robić tego rodzaju rzeczy. Niektóre chińskie aplikacje, takie jak Zao, już zrobiły coś podobnego. Niemniej jest to naprawdę zabawna i głupia funkcja, która bardzo dobrze pasuje do Snapchata.

Jak robić kamee

Jak robić sceny Snapchata?

Jeśli nie możesz dłużej opanować podekscytowania, nie martw się. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby samodzielnie utworzyć scenę Snapchata:

  1. Pamiętaj, aby pobrać najnowszą wersję Snapchata na swoje urządzenie. Podany link pozwoli Ci pobrać tę zabawną aplikację na urządzenia z systemem Android lub iOS.

  2. Uruchom Snapchata na swoim urządzeniu.

  3. Otwórz Czat i wybierz przycisk buźki i wybierz zarys twarzy z symbolem plusa.

  4. Wybierz tło Cameo i dopasuj do niego twarz, aby pasowało naturalnie. Gdy będziesz gotowy, zrób selfie.

  5. Pozostań na czacie i spójrz na wszystkie opcje Cameo. Wybierz jedną i naciśnij Wyślij, aby udostępnić ją znajomym. Swoją scenę możesz wysłać do wielu osób jednocześnie.

Teraz, po utworzeniu konspektu kamei, możesz nadal wysyłać różne kamee z okna czatu, rozmawiając ze znajomymi na Snapchacie. Możesz także tworzyć szybkie sceny z karty Ostatnie, ponieważ aplikacja zapamięta wzór sceny.

Możesz zmienić ten wzór w dowolnym momencie, odwiedzając ponownie menu Cameo i wybierając inny kafelek Cameo. Następnie dotknij przycisku Więcej i wybierz Nowe selfie. Tutaj możesz również wyświetlić podgląd swojego selfie.

Jak zrobić dwie osoby Snapchat Cameos?

Wszystko na Snapchacie jest ciekawsze, gdy robisz to ze znajomymi. Kamea może być również wspólnym wysiłkiem. Kiedy tworzysz kameę po raz pierwszy, istnieje opcja włączenia kamei dla dwóch osób. Stuknij w to i włącz tworzenie kamei ze znajomymi.

W ten sposób będziesz mógł cieszyć się tworzeniem podwójnej sceny i dobrze się bawić ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Na razie tylko dwie osoby mogą brać udział w kameach Snapchata, ale być może liczba ta w przyszłości wzrośnie.

Upewnij się również, że Twoi znajomi mogą korzystać z Cameo Selfie. W przeciwnym razie kamee z przyjaciółmi nie będą działać.

  1. Otwórz Snapchata i przejdź do swojego profilu.

  2. Wybierz Ustawienia i wybierz opcję Użyj mojego Cameos Selfie.

  3. Wybierz Wszyscy lub Moi znajomi. Jeśli wybierzesz Tylko ja, nie będziesz mieć możliwości robienia scen dla dwóch osób na Snapchacie.

Baw się dobrze ze swoimi przyjaciółmi

Snapchat to zabawna platforma, która wciąż się rozwija. Kamuflaże to świetny nowy dodatek, który ponownie zainteresował wiele osób Snapchatem. Najlepszym sposobem na przetestowanie kamei jest zrobienie jak największej ich liczby ze znajomymi.

Na pewno będziecie się śmiać i bawić. Niedawno Snapchat powiedział, że w przyszłości wprowadzą nowe sceny, więc wypatruj aktualizacji. Który epizod na Snapchacie jest Twoim ulubionym? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.