Jak zostać wampirem w Sims 4?

Korzyści z zostania wampirem w grze Sims 4 są atrakcyjne. Nie starzejesz się, masz mniej potrzeb i zyskujesz nadprzyrodzone zdolności, takie jak przybieranie innych form i wpływanie na umysły innych. Jednak bycie wampirem to nie tylko zabawa i gry. Stracisz możliwość wychodzenia na zewnątrz w ciągu dnia bez zranienia i będziesz musiał polować na śmiertelników.

Jak zostać wampirem w Sims 4?

Jeśli nadal chcesz zostać wampirem w grze Sims 4, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. W tym przewodniku wyjaśnimy, jak naturalnie zostać wampirem i korzystać z kodów. Dodatkowo podzielimy się instrukcjami, jak zostać Mistrzem Wampirów i odpowiemy na często zadawane pytania związane z tym tematem.

Jak zostać wampirem w Sims 4?

Wszyscy wiedzą, że aby zostać wampirem, musisz zostać ugryziony przez wampira. Twórcy Sims 4 uważają, że nie są w stanie na nowo pisać zasad, które istniały od wieków. Jedyną metodą zostania wampirem dostępną w zwykłej rozgrywce jest znalezienie wampira i sprawienie, by cię ugryzł. Jednak samo stanie się ich celem żywieniowym nie załatwi sprawy. Zamiast tego musisz się poznać, a nawet zaprzyjaźnić. Oto jak to zrobić:

 1. Znajdź wampira i przedstaw się. Możesz odwiedzić jedno z gospodarstw domowych w Forgotten Hollow.

 2. Upewnij się, że wybrany wampir posiada umiejętność „Tworzenie wampira”.

 3. Rozmawiaj z wampirem, aż twój poziom relacji osiągnie Znajomość lub Przyjazny. To odblokuje niezbędną interakcję.

 4. Podczas rozmowy z wampirem wybierz interakcję „Poproś o turę”.

 5. Poczekaj, aż wampir ugryzie szyję Twojego Sima.

Transformacja nie będzie natychmiastowa. Najpierw poznasz nastrójnik „Dziwnie głodny”, który po około 12 godzinach w grze zmieni się w „Zniesmaczony jedzeniem”. Po kolejnych 12 godzinach w grze „Zniesmaczony jedzeniem” zmieni się w „Utrata apetytu”, a Twój Sim będzie miał mdłości podczas jedzenia.

Podczas przemiany Twojego Sima otoczy fioletowa chmura dymu. Gdy transformacja dobiegnie końca, fioletowy dym stanie się czarny i uniesie Twojego Sima w powietrze.

Po kolejnych 12 godzinach w grze otrzymasz powiadomienie informujące, że Twój Sim w końcu staje się wampirem. Po zakończeniu transformacji Twój Sim otrzyma nastrójnik „Dziwne pragnienie”. Prawdopodobnie wiesz, co to oznacza.

Jak użyć kodu, aby zostać wampirem w Sims 4?

Jeśli poszukiwanie wampira i budowanie z nim przyjaźni wydaje ci się zbyt trudne, możesz zostać wampirem za pomocą oszustów. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby natychmiast zamienić się w wampira:

 1. Naciśnij jednocześnie klawisze „Ctrl”, „Shift” i „C”, aby wyświetlić pole wprowadzania kodów.

 2. Wpisz "kody testowe są prawdziwe” w oknie i naciśnij klawisz „Enter”, aby włączyć kody.

 3. Otwórz ponownie pole wprowadzania kodów i wpisz „cechy.equip_trait trait_OccultWampir”, aby natychmiast zostać wampirem. Możesz też wpisać „stats.set_stat goods_BecomingVampire 2160”, aby przejść przez naturalną przemianę wampira.

Gratulacje, Twój Sim jest teraz oficjalnie wampirem.

Jak zostać łowcą wampirów w grze Sims 4?

Niektórzy gracze wolą nie dołączać do Ciemnej Strony i stać się pogromcami wampirów niż wampirami. Wykonaj poniższe czynności, aby zostać jednym z nich:

 1. Poszukaj w grze informacji o wampirach na swoim komputerze. Osiągnij co najmniej 2 poziom umiejętności i kontynuuj kupowanie książek o wampirach, aby ją dalej rozwijać.

 2. Gdy twoja umiejętność Wiedza o wampirach jest wystarczająco wysoka, Twój Sim zyska możliwość kupowania nasion czosnku.

 3. Kup trochę nasion czosnku i posadź je. Będziesz potrzebować jak największej liczby pełnych donic, aby nauczyć się robić czosnkowe girlandy i wieńce.

 4. Kiedy będziesz miał wystarczająco dużo czosnku, kliknij na trochę w ekwipunku i wykonaj z niego czosnkowe dekoracje. Następnie powieś je w dowolnym miejscu w domu, aby odeprzeć wampiry.

 5. Rozwijaj swoją umiejętność Vampire Lore. Upewnij się, że rozwijasz również umiejętność Fitness, ponieważ będziesz ich potrzebować do walki z wampirami.

 6. Poznaj wiedzę o wampirach, aż będziesz mógł zasadzić wilcze jagody i owoce plazmy. Zawsze trzymaj trochę w swoim ogrodzie, ponieważ możesz zrobić przydatne mikstury z tych roślin.

 7. Kiedy osiągniesz 15 poziom umiejętności Vampire Lore, stwórz koktajl The Ultimate Vampire Cure. Wymaga 10 czosnku, 10 owoców osocza i 10 wilczego zguby. Będziesz także musiał zapłacić 2500 simoleonów.

 8. Upewnij się, że Twoja umiejętność Fitness jest maksymalna. Następnie znajdź wampira z kategorii Wredny i wybierz interakcję „Zabij wampira”. Jeśli nie widzisz interakcji, najpierw musisz pogorszyć swoją relację z wampirem.

 9. Jeśli Twój Sim jest wystarczająco silny, spryska wampira Ostatecznym lekarstwem na wampira, aby zmienić go w człowieka. Tak naprawdę nie możesz zabić wampira.

Jak zostać mistrzem wampirów w grze Sims 4?

Bycie mistrzem lub arcymistrzem wampirem wymaga dużo poświęcenia. Nie da się tego osiągnąć kilkoma prostymi krokami, ale raczej wymaga całego zestawu działań i regularności. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zacząć budować swoją rangę wampira w grze Sims 4:

 1. Po zostaniu wampirem zacznij robić zwykłe wampirze rzeczy – pić plazmę i używać swoich mocy.

 2. Kliknij i wybierz „Mroczna medytacja” z opcji. Rób to regularnie.

 3. Spotkaj przyjaznego wampira i weź udział w interakcji „Sparr”. Powtarzaj regularnie.

Kolejnym krokiem jest rozwinięcie umiejętności Vampire Lore. Oto jak to zrobić:

 1. Udaj się do komputera i wyszukaj „Sekrety wampirów”.

 2. Po przeprowadzeniu badań kup pakiety plazmy i encyklopedię wampirów.

 3. W sumie są cztery książki, które obejmują 15 poziomów. Kontynuuj kupowanie i czytanie książek, aż uzyskasz możliwość zakupu nasion plazmy i owoców plazmy.

Gdy spotkasz wampira wyższej rangi, poproś go o podszkolenie Bezimiennego. Ten krok jest niezbędny do zostania Mistrzem Wampirów.

Krok po kroku twoja ranga wampira będzie rosła. Postęp możesz śledzić, klikając ikonę książki na dole karty „Potrzeby”. Tam zobaczysz swoje punkty mocy uporządkowane według rang: Fedging (1-2), Minor (3), Prime (4), Master (5) i Grand Master (6). Z każdym awansem będziesz musiał wybrać nowe mocne i słabe strony. Łącznie jest 11 słabych punktów, z których nawet arcymistrzowie mają ich co najmniej pięć.

Jeśli nie masz czasu na studiowanie wiedzy o wampirach, trenowanie i walkę z innymi wampirami, możesz zostać Mistrzem Wampirów za pomocą oszustwa. Wykonaj poniższe kroki:

 1. Naciśnij jednocześnie klawisze „Ctrl”, „Shift” i „C”, aby wyświetlić konsolę poleceń.

 2. Wpisz „testingcheats true” i naciśnij „Enter”, aby włączyć kody.

 3. Ponownie naciśnij jednocześnie klawisze „Ctrl”, „Shift” i „C” i wpisz „stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1058”. Następnie naciśnij „Enter”.

Opcjonalnie możesz jeszcze bardziej zwiększyć rangę wampira i zostać Wielkim Mistrzem Wampirów, wpisując „stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1486" oszukiwać.

FAQ

W tej sekcji odpowiemy na więcej pytań dotyczących wampirów w grze Sims 4.

Jak długo trwa przemiana w wampira w Sims 4?

Proces przemiany w wampira w grze podzielony jest na cztery fazy. Po ugryzieniu Twój Sim zacznie czuć się „Dziwnie głodny”. Po około 12 godzinach w grze nastrójnik zmieni się na „Zniesmaczony jedzeniem”. Druga faza również kończy się za około 12 godzin w grze, zmieniając się na „Utracony apetyt”. Podczas trzeciej fazy Twój Sim będzie czuł się nieszczęśliwy i nie będzie mógł jeść. Wreszcie, po kolejnych 12 godzinach w grze, zobaczysz powiadomienie wskazujące, że Sim staje się wampirem. Ostateczna transformacja trwa przez kolejne 12 godzin w grze. Ogólnie proces trwa około 48 godzin w grze.

Wampir z wyboru

Teraz, gdy miejmy nadzieję, że stałeś się wampirem w grze Sims 4, będziesz musiał skupić się na rozwijaniu swoich mocy i maksymalizacji swojej rangi. Mądrze wybieraj swoje mocne i słabe strony, zgodnie ze swoimi celami i cechami. Oczywiście możesz też pójść prostą drogą i użyć kodów, aby zmaksymalizować wszystkie statystyki. Na szczęście twórcy gier nie mają nic przeciwko temu. W rzeczywistości oficjalna strona z grami EA stwierdza, że ​​oszustwa są główną częścią gry.

Jakie wampirze moce są najbardziej przydatne w grze Sims 4? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.