Jak zdobyć klejnoty w Smite?

Używanie estetyki, aby twój bóg wyglądał imponująco i fajnie, jest punktem odniesienia dla Smite. Możesz wyróżnić się z tłumu dzięki niesamowicie wyglądającym skórkom, dzięki którym ukochana postać będzie wyglądać fantastycznie i bardziej pobożnie. Ale jeśli chcesz dokonać wizualnych zmian w swojej postaci w Smite, musisz mieć spory zapas klejnotów.

Jak zdobyć klejnoty w Smite?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Klejnotach w Smite, w tym o najlepszych strategiach zdobywania Klejnotów bez otwierania portfela.

Czym są klejnoty w Smite?

Klejnoty to główna waluta w Smite, za którą można kupić dodatkowe profity. Te profity można wykorzystać, aby Twoja postać wyglądała oszałamiająco, dodając wizualny czynnik wow. Możesz również kupić dodatkowe dodatki. Może nie dać twojemu bogu, totemowi lub pomocnikowi żadnych dodatkowych mocy, ale z pewnością sprawi, że twoja postać będzie wyglądać o wiele fajniej.

Jak zdobyć klejnoty za darmo i szybko?

Większość graczy chce, aby ich postacie w grze wyglądały jak najlepiej. Jeśli należysz do tej kategorii, musisz mieć klejnoty, aby kupić skórki postaci. Oto jak szybko i bezpłatnie zdobyć klejnoty w Smite:

Codzienne logowanie

Zalogowanie się do gry to najłatwiejszy sposób na szybkie i darmowe zdobycie Smite Gems. Wszystko, co musisz zrobić, to codziennie logować się do swojego konta internetowego Smite. Dzięki tej metodzie nie tylko możesz zdobywać Klejnoty, ale także otrzymywać Przysługi. Te Przysługi mogą być używane podczas rozgrywki, aby wzmocnić umiejętności ataku i boskie moce.

Oto przegląd pierwszych siedmiu nagród za codzienne logowanie:

 • Dzień 1 – 75 Przysługa
 • Dzień 2 – 125 Przysługa
 • Dzień 3 – 250 Przysług
 • Dzień 4 – 350 Przysług
 • Dzień 5 – 450 Przysług
 • Dzień 6 – 15 klejnotów
 • Dzień 7 – 35 klejnotów

Pamiętaj, że te nagrody kumulują się, więc nie znikną po zamknięciu Smite. Wylogowanie się z konta Smite również nie ma żadnego wpływu na nagrody za codzienne logowanie.

Ograniczony udział w wydarzeniach

W Smite jest wiele wydarzeń, które nagradzają klejnoty w zamian za uczestnictwo. Istnieją również zadania poboczne, w których możesz otrzymać Klejnoty za pomyślne ukończenie. Niektóre zadania są mniejsze i nie zajmują dużo czasu, podczas gdy niektóre są dłuższe i zwykle oferują więcej klejnotów – ukończenie zarówno krótkich, jak i długich zadań może znacznie pomóc w szybkim zbudowaniu solidnego zapasu darmowych klejnotów.

Miej oko na dostępne wydarzenia, do których możesz dołączyć. Pojawiają się na stronie głównej Smite. Wraz z listą wszystkich otwartych wydarzeń zobaczysz także klejnoty, które zostały nagrodzone za udział w każdym wydarzeniu. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać tę stronę, zwłaszcza w weekendy, święta i festiwale.

Specjalne wydarzenia oferują więcej klejnotów niż standardowe zadania poboczne. Czasami specjalne wydarzenia będą miały opcjonalne cele, które po ich ukończeniu będą skutkowały dodatkowymi klejnotami. Ograniczony udział w wydarzeniu jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej, w zależności od wielkości wydarzenia.

Turnieje

Turnieje są również dobrym źródłem klejnotów, jeśli chcesz zdobyć duże punkty. Turniej jest zwykle rozgrywany przez kilku innych graczy, którzy walczą o najwyższą nagrodę. Pamiętaj, że koordynacja ma kluczowe znaczenie w każdej rywalizacji zespołowej, więc utrzymuj otwarte linie komunikacji.

Turnieje mogą dawać masowe klejnoty po ukończeniu: im lepszy jest twój ranking, tym większe masz szanse na zdobycie klejnotów jako nagród.

Turnieje mogą również przynosić bardzo wysokie nagrody pieniężne. Pula nagród w Smite World Championship 2021 wyniosła 600 000 $. Tak więc, jeśli jesteś wybitnym graczem Smite, możesz złapać kawałek tortu i zarobić w zamian dużo klejnotów.

Jak kupować klejnoty

Zrozumiałe jest, że czekanie, aż minie cały dzień, aby otrzymać nagrodę za codzienne logowanie na Smite, jest dość długie i żmudne. Wielu graczy po prostu nie ma czasu ani cierpliwości, by czekać. Nie musisz też koniecznie brać udziału w wydarzeniach i turniejach, ponieważ istnieje inny sposób na zdobycie klejnotów w Smite. Możesz kupić Klejnoty Smite bezpośrednio za prawdziwe pieniądze w sklepie w grze.

Istnieje siedem pakietów Klejnotów, z których możesz kupić Klejnoty bezpośrednio. To są:

 • 200 klejnotów za 4,99 USD
 • 400 klejnotów za 7,99 USD
 • 800 klejnotów za 14,99 USD
 • 1500 klejnotów za 24,99 $
 • 2500 klejnotów za 34,99 $
 • 3500 klejnotów za 49,99 USD
 • 8000 klejnotów za 99,99 USD

Możesz również znaleźć zniżki do 30% w sklepie z klejnotami i od czasu do czasu kupić te same klejnoty po niższej cenie. Sprawdź ceny tych ofert podczas wyprzedaży festiwalowych, takich jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, Letnia Wyprzedaż i Zimowa Wyprzedaż.

Bądź potężnie wyglądającym Bogiem, który rani gniewem

Czasami wyglądanie na potężnego jest tak samo ważne jak bycie potężnym. Dostosuj swoją postać Smite, wybierając różne estetyki, skórki i wyglądy w zamian za klejnoty. Wyróżnij się od reszty i zostaw swój własny, oryginalny znak i tożsamość.

Jak często kupujesz klejnoty w Smite? Jakich skórek i estetyki używasz dla swoich postaci? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.