Sling TV ciągle mnie wylogowuje – co robić

Sling TV istnieje dłużej niż większość usług przesyłania strumieniowego. Ale jak każda usługa, nadal jest podatna na błędy i usterki.

Sling TV ciągle mnie wylogowuje – co robić

Na przykład, co się stanie, jeśli aplikacja Sling TV będzie Cię wylogowywać, gdy próbujesz oglądać telewizję? To może być dość frustrujące. W tym artykule omówimy powody, dla których tak się dzieje i zaproponujemy kilka możliwych rozwiązań problemu.

Dlaczego to się dzieje?

Całkowicie naturalną reakcją jest pytanie, dlaczego Sling cię wylogowuje. Co może być nie tak i czy problem sam się rozwiąże. Najwyraźniej najnowsza aktualizacja Sling spowodowała pewne problemy z nagłym wylogowaniem, zwłaszcza z aplikacją Apple TV Sling.

Kiedy tak się dzieje, naprawdę niewiele możesz zrobić. Problem był prawdopodobnie wielokrotnie zgłaszany bezpośrednio do Slinga. I często wszystko, co możesz zrobić, to czekać na rozwiązanie. Jednak nadal możesz podjąć pewne kroki, aby upewnić się, że problem nie jest po Twojej stronie.

Temblak

Wyloguj się ze wszystkich urządzeń

Problem z wylogowaniem się z konta Sling może być problemem systemowym. Ale może to być również naruszenie bezpieczeństwa. Ktoś może próbować zalogować się na Twoje konto Sling bez pozwolenia.

Jeśli uważasz, że tak jest, najlepiej wylogować się ze wszystkich urządzeń. A ponieważ możesz podłączyć dowolną liczbę urządzeń do swojego konta Sling, ręczne wylogowanie się z każdego z nich może być długotrwałym procesem. Dlatego Sling ma opcję wylogowania Cię ze wszystkich urządzeń jednocześnie.

Ale zanim przejdziesz przez ten proces, upewnij się, że najpierw zmieniłeś hasło. Oto jak to zrobić:

 1. Wejdź na stronę Sling TV.
 2. Wybierz „Moje konto”, a następnie „Dane osobowe”.
 3. Wybierz „Zmień hasło”.
 4. Wprowadź dwukrotnie nowe hasło, a następnie ponownie wybierz „Zmień hasło”.

Po zmianie hasła czas wylogować się ze wszystkich urządzeń Sling. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Przejdź ponownie do strony „Moje konto”.
 2. Wybierz „Dane osobowe”.
 3. Wybierz „Historia urządzenia”.
 4. Na koniec wybierz „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”.

Zostaniesz przekierowany na stronę swojego konta. U góry ekranu zobaczysz komunikat informujący, że zostałeś wylogowany ze wszystkich swoich urządzeń. Może to nie być natychmiastowe i może potrwać do 10 minut.

Zawieś mnie wylogowanie

Inne rozwiązania do wypróbowania

Jedną z zalet Sling TV jest to, że jest obsługiwana przez większość urządzeń i przeglądarek. W przypadku aplikacji Sling TV na iOS i Androida zawsze warto je regularnie aktualizować.

Jeśli przegapiłeś poprawkę lub dwie, możesz zacząć doświadczać problemów, takich jak nieoczekiwane wylogowanie i awarie. Sprawdź Sklep Play i App Store, aby sprawdzić, czy są dostępne aktualizacje. Jeśli wybranym odtwarzaczem strumieniowym jest Roku lub Fire TV Stick, możesz spróbować usunąć kanał Sling.

Po usunięciu Sling uruchom ponownie urządzenie i telewizor, a następnie ponownie pobierz kanał Sling. W wielu przypadkach to rozwiązanie rozwiązuje wiele problemów, w tym ciągłe wylogowanie.

Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej na swoim komputerze, upewnij się, że ona też jest zaktualizowana. I nie zaszkodzi również wyczyścić pamięć podręczną. Czasami uszkodzone pliki pamięci podręcznej powodują różnego rodzaju problemy podczas przesyłania strumieniowego.

Błąd 6-402

Czasami zamiast rejestrowania Sling, wyłączasz, wyświetli ten komunikat o błędzie. Co to znaczy? Może to być kilka rzeczy, ale w większości przypadków oznacza to, że próbowałeś uzyskać dostęp do treści, które wygasły.

Albo że jest zaciemniony lub po prostu nie jest już dostępny. Może to również oznaczać, że Twoje usługi lokalizacyjne nie są włączone na smartfonie lub tablecie. Aby upewnić się, że są, oto, co musisz zrobić:

Dla urządzeń iOS:

 1. Przejdź do swojego urządzenia mobilnego, Ustawienia.
 2. Wybierz „Prywatność”.
 3. Wybierz „Usługi lokalizacji”, a następnie „Sling TV”.
 4. Zaznacz pole „Podczas korzystania z aplikacji”.

W przypadku urządzeń z systemem Android:

 1. Przejdź do ustawień urządzenia.
 2. Wybierz lokalizację".
 3. Wybierz „Raportowanie lokalizacji Google”, a następnie „Raportowanie lokalizacji”.
 4. Włącz przełącznik.

Chusta ciągle się wylogowuje

Pozostań zalogowany i ciesz się Sling TV

Kiedy doświadczamy takich problemów, czasami musimy po prostu poczekać i mieć nadzieję na szybką poprawę. Innym razem trzeba trochę majstrować.

Twoje najlepsze rozwiązania obracają się wokół zarządzania aplikacją Sling, niezależnie od tego, czy jest to na Roku, Apple TV czy na urządzeniach mobilnych. Jeśli podejrzewasz, że ktoś próbuje dostać się na Twoje konto, wyloguj się ze wszystkich urządzeń.

Czy Sling kiedykolwiek cię wylogował? Czy udało Ci się rozwiązać problem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.