Jak korzystać z Polly w Slacku

Jeśli chodzi o organizację zespołu roboczego, bez względu na to, jak duży czy mały, Slack to doskonały wybór. Dzięki Slack współpraca online przebiega wydajnie za pomocą kanałów, botów i innych narzędzi.

Jak korzystać z Polly w Slacku

Kiedy chcesz poprawić komunikację swojego zespołu, ankieta lub ankieta może być świetnym pomysłem. Właśnie tam pojawia się aplikacja Polly dla Slacka.

Za pomocą Polly możesz bezpiecznie zbierać informacje i szybciej podejmować decyzje. Ale gdzie możesz znaleźć Polly w Slacku? A jaki jest najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie aplikacji w Twoim miejscu pracy?

Jak znaleźć Polly w Slacku?

Polly można pobrać i zainstalować na dwa różne sposoby. Możesz przejść bezpośrednio do strony Slack App Directory i zainstalować ją stamtąd. Możesz też pobrać go ze strony głównej Polly.

Zanim zdecydujesz się na opłatę roczną, możesz poprosić o demo, aby zobaczyć, jak działa Polly. Jeśli zdecydujesz się na jeden z planów Teams lub Enterprise, możesz zacząć tworzyć ankiety i ankiety.

maxresdefault

Jak stworzyć sondę w Slacku za pomocą Polly

Aby utworzyć ankietę w Slacku za pomocą aplikacji Polly, musisz zapamiętać polecenie / polly. Po wpisaniu tego polecenia możesz kontynuować pytanie. Oddzielasz opcje w swojej ankiecie cytatami. A potem po prostu naciśnij przycisk Enter.

Otrzymasz link, którego musisz użyć w aplikacji internetowej Polly, aby utworzyć ankietę. Możesz również uzyskać dostęp do większej liczby opcji ankiet z aplikacji internetowej. Ale innym sposobem na napisanie ankiety od zera jest rozpoczęcie od aplikacji internetowej. Możesz użyć swojego pulpitu nawigacyjnego i maksymalnie wykorzystać przycisk „Utwórz ankietę”.

Jeśli chcesz utworzyć ankietę, która jest nieco bardziej skomplikowana, zalecamy bezpośrednie skorzystanie z aplikacji internetowej. Pamiętaj, że jeśli chcesz, możesz uczynić swoje ankiety i ankiety anonimowymi. Możesz nawet ukryć wyniki głosowania przed resztą zespołu.

Slack Użyj Polly

Typy pytań Polly

W przeciwieństwie do ankiet, które zawierają więcej niż jedno pytanie, ankiety dotyczą jednego pytania i kilku opcji odpowiedzi. Ale nie wszystkie sondaże są takie same. Istnieje kilka różnych typów pytań ankietowych, których możesz używać w Slacku.

Kiedy tworzysz ankietę po raz pierwszy, Polly automatycznie rozpocznie od odpowiedzi wielokrotnego wyboru. Możesz mieć do 10 różnych odpowiedzi. Jeśli chcesz więcej, będziesz potrzebować uaktualnienia planu Polly. Oto kilka innych rodzajów pytań ankietowych, które możesz zadać Polly.

Pytania otwarte

Sondaże mogą być czymś więcej niż odpowiedziami wielokrotnego wyboru. Możesz użyć Polly, aby uzyskać bardziej konstruktywne opinie od swojego zespołu Slack. Zamiast wymieniać opcje, możesz po prostu poprosić bezpośrednio o ich pomysły.

Jest to mniej ilościowa forma ankietowania i jest to fantastyczny sposób na zbieranie pomysłów. Możesz zapytać wszystkich, jak się czują w związku z konkretnym projektem lub jaki ich zdaniem powinien być następny.

Członkowie Twojego zespołu mogą następnie odpowiedzieć i przesłać odpowiedź. Podobnie jak w przypadku innych ankiet i ankiet, możesz zdecydować się na anonimowość.

Różne typy Q — otwarte

Pytania rankingowe

Kiedy wiesz, że twoi koledzy z drużyny będą mieli trudności z wybraniem tylko jednej opcji z ankiety wielokrotnego wyboru, możesz zamiast tego użyć ankiety rankingowej.

Możesz dodać maksymalnie 10 opcji, ale w ankiecie możesz ustawić maksymalnie pięć. To świetny sposób na poznanie najważniejszych priorytetów Twoich pracowników. To, że komuś bardziej zależy na urlopie, nie oznacza, że ​​nie zależy mu na kupowaniu nowych krzeseł biurowych.

Ankiety graficzne

Zamiast przechodzić od jednego członka zespołu do drugiego, aby zapytać, który obraz woli, możesz po prostu użyć opcji ankiety obrazu. W ten sposób uzyskasz informację zwrotną znacznie szybciej i przejdziesz dalej.

W tej chwili nie możesz przesłać obrazu za pośrednictwem aplikacji internetowej Polly, ale możesz dodać adres URL obrazu. Możesz używać formatów plików GIF, PNG i JPG, ale Polly obiecuje, że wkrótce rozszerzą listę.

pytanie do ankiety

Polly pomaga Twojemu zespołowi Slack na wiele sposobów

Gdy zaczniesz używać Polly w Slacku, prawdopodobnie nigdy nie przestaniesz. Jest tak wiele przydatnych sposobów na zmuszenie Polly do pracy. Jeśli Twój obszar roboczy Slack składa się z ludzi, którzy muszą ściśle ze sobą współpracować, Polly uratuje życie.

Kiedy nie możesz się w czymś zgodzić, po prostu zrób szybką ankietę lub zadaj pytanie tak lub nie. To demokracja w miejscu pracy w akcji. Możesz myśleć o Polly jako o wiernym pomocniku Slacka. Razem sprawią, że Twój dzień pracy będzie przebiegał sprawniej.

Czy kiedykolwiek używałeś Polly w Slacku? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.