Recenzja Parrot Pot: Doniczka, która utrzymuje warzywa przy życiu

Recenzja Parrot Pot: Doniczka, która utrzymuje warzywa przy życiu

Obraz 1 z 6

Papuga Garnek

Parrot Pot czujnik
Wypełniacz wody Parrot Pot
Wlew wody Parrot Pot z założoną pokrywką
parrot_pot_flower_power_app_-_plant_database
parrot_pot_flower_power_app_-_plant_info
130 £ Cena podczas przeglądu

Jestem zabójcą. Zimny ​​jak kamień, pozbawiony emocji zabójca. Moje ofiary są liczne i prawie wszystkie to wypadki, zaniedbania, złe traktowanie i brak opieki. Wiele razy mnie przyłapano; zbesztana przez moją byłą dziewczynę za brutalne zniszczenie naszego ukochanego dziecka w ciągu kilku tygodni od jego otrzymania.

Jestem zabójcą roślin i to jest poważny problem, który staram się przezwyciężyć.

Na szczęście Parrot Pot wydaje się być tutaj, aby złagodzić mój problem. Przez ostatni miesiąc udało mi się utrzymać Monty’ego – palmę sago króla (Cycas revoluta) – przy życiu i zdrowiu, zapewniając mu wystarczającą ilość światła słonecznego, wody i nawozu, aby mógł żyć. Jak na razie dobrze; wygląda soczyście, zielono i zdrowo.

parrot_pot_flower_power_app_-_plant_database

Możesz podziękować aplikacji towarzyszącej „Flower Power” firmy Parrot Pot za moje ogólne przywiązanie do Monty'ego. Nie tylko sprawia, że ​​robisz zdjęcie swojej rośliny i nazywasz ją, ale także wysyła ci alerty, gdy musisz napełnić dzbanek na wodę w celu automatycznego podlewania, przenieść go w miejsce o lepszym nasłonecznieniu lub niższej temperaturze. Nagle roślina nie jest jakąś obcą formą życia, którą musisz zgadywać; jego pragnienia i potrzeby są obnażone, a wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że jest szczęśliwy.

Być może sugeruje to, że nigdy nie powinienem zostać prawdziwym rodzicem… Mimo to Parrot Pot jest mile widzianym dodatkiem do biura i idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto stara się utrzymać przy życiu roślinę doniczkową lub chce zapewnić, że ich ulubiona flora przetrwa podczas podróży pracować lub przeżywać swoje zabiegane życie.

Recenzja Parrot Pot: Jak to działa

Papuga może być bardziej znana ze swoich dronów, ale sprawiła, że ​​proces opieki nad Twoim zielonym przyjacielem jest niezwykle prosty. Sama doniczka, dostępna w kolorze czarnym, terakotowym lub białym, zawiera całą gamę technologii do pomiaru pojemności zbiornika na wodę, poziomu wilgotności gleby, bilansu nawozu, światła słonecznego i temperatury.

[galeria:1]

Aplikacja towarzysząca Flower Power zawiera listę prawie wszystkich roślin, o których możesz pomyśleć (tak, w tym konopi) i mówi wszystko, co musisz wiedzieć o jej pielęgnacji. Nie jesteś pewien, czy Twój chiński banian potrzebuje dużo wody lub światła słonecznego do wzrostu? Albo czy drzewko pieniędzy potrzebuje wysokich temperatur, aby kwitnąć? Aplikacja Flower Power daje Ci to wszystko w zasięgu ręki, pomagając Ci w podjęciu świadomej decyzji o wyborze odpowiedniej dla Ciebie rośliny i właściwej pielęgnacji.

Dzięki aplikacji możesz dokładnie monitorować, jak Twoja roślina dla zwierząt domowych robi się z dnia na dzień, a nawet możesz uzyskać widok rok po roku, jeśli masz szczęście, aby utrzymać ją tak długo. Czasami można odnieść wrażenie, że podział jest po prostu statystyką dla samych statystyk – nieuniknioną częścią mnożenia się podłączonych urządzeń – ale kiedy przyjmujesz bardziej bezręczne podejście do pielęgnacji roślin, interesujące jest zobaczenie, jak często Twój kumpel o liściach chce być podlewany.

Parrot Pot: Werdykt

Dla mnie generalnie raczej ufałem Parrot Pot. Przez większość czasu, kiedy go miałem, niania Monty'ego w trybie „Auto” i na razie wszystko idzie płynnie.

Wlew wody Parrot Pot z założoną pokrywką

Zobacz powiązaną recenzję Nest Cam: Miej oko na swój dom

Pytanie brzmi, czy zapłaciłbym 130 funtów za jedną? To świetny produkt, ale prawdopodobnie nie, głównie dlatego, że posiadanie rośliny w moim życiu nie jest niezbędne dla mojego dobrego samopoczucia – bez względu na to, jak bardzo lubię mieć Monty'ego w biurze.

Mimo to Parrot Pot byłby idealnym prezentem dla miłośnika roślin, który miałby wszystko poza czasem; nie jest to niezbędne, ale jest to sprytny produkt, który jest niezwykle praktyczny.