Jak zmienić emotikony serii w Snapchacie?

Jak każda inna platforma społecznościowa, Snapchat ma własne domyślne emotikony, które sygnalizują określone nastroje, interakcje i relacje między Tobą a Twoimi kontaktami.

Jak zmienić emotikony serii w Snapchacie?

Odnosi się to do wszystkiego, od BFF po Snapstreaks. Ale utrzymywanie domyślnych emotikonów może po pewnym czasie stać się nudne. Odrobina personalizacji znacznie poprawia wygląd Twojego profilu i listy kontaktów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działają emotikony typu streak-emoji i jak je dostosować, zapoznaj się z poniższym samouczkiem.

Znaczenie emotikonów smugi

Domyślnie Snapchat zapewnia użytkownikom trzy rodzaje emotikonów smugowych:

snapchat-emotikony

Ogień

ten ogień emoji pokazuje, że ty i inny Snapchatter robicie sobie zdjęcia codziennie, utrzymując Snapstreak. Przez kilka dni utrzymywania dobrej passy w ogóle nie zobaczysz żadnych emoji. Po trzech dniach ogień pojawi się emotikon. Numer obok ogień Emotikona wskazuje, przez ile dni masz dobrą passę z tą osobą.

Niektóre warunki muszą być spełnione przed ogień pojawi się emotikon. Przede wszystkim oboje musicie przesyłać sobie snapy przynajmniej raz na 24 godziny. Po drugie, musisz to robić przez co najmniej trzy dni, zanim pojawi się emoji. To minimalna ilość czasu wymagana do tego, aby tego typu komunikacja została oznaczona jako Snapstreak.

Sto

Jak wspomnieliśmy wcześniej, obok znaku pojawi się liczba ogień emoji, które wskazuje, przez ile dni Twoja passa była aktywna. Po osiągnięciu 100 kolejnych dni, sto emoji pojawi się przed emoji smugi zamiast numeru podstawowego. W miarę upływu czasu zobaczysz numer obok sto Emotikony rosną, chociaż same emoji nie będą się do ciebie liczyły.

Klepsydra

ten klepsydra emoji to to, co widzisz, gdy passa prawie się kończy. Oznacza to, że nie zostało Ci wiele czasu, zanim seria się zresetuje. Jeśli chcesz kontynuować, musisz jak najszybciej wysłać przystawkę i mieć nadzieję, że ją odzyskasz.

ten klepsydra Emotikona pojawia się po 20 godzinach ciszy radiowej, więc Ty i Twój znajomy macie jeszcze cztery godziny, aby utrzymać dobrą passę.

Jak zmienić emotikony serii

Z każdym dniem, który dodajesz do serii Snapchata, zmieniasz domyślny numer emoji, ponieważ liczba dni stale rośnie.

Ale możesz także zmienić standardowe emoji ognia na coś innego. Oto jak możesz to zrobić:

  1. Otwórz aplikację Snapchat.
  2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu ekranu.
  3. Stuknij w Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.

  4. Przewiń w dół i dotknij Zarządzanie.

  5. Wybierać Emoji przyjaciela.

  6. Przewiń w dół i dotknij Dobra passa!

  7. Wybierz dowolne emoji z listy (zwróć uwagę, że „emotikon ognia” będzie pierwszym na liście)

Masz to, teraz możesz użyć zwykłej buźki, drzewa, zwierzęcia lub dowolnego innego emoji jako emoji Snapstreak.

Pamiętaj, że gdy wprowadzisz tę zmianę, nie przerwiesz swojej passy. ten ogień emoji zostanie po prostu zmieniony, ale liczba pokazująca, jak długo Twoja passa pozostanie niezmieniona.

Jeśli chcesz również zmienić klepsydra emoji, nie masz szczęścia. Nie możesz tego zmienić w Dobra passa! preferencje, być może dlatego, że jest to tylko tymczasowe i trwa do momentu, gdy ty i twój przyjaciel wymienicie się fotkami lub pozwolicie, aby zła passa opadła.

ten sto Emotikona również jest na razie zamurowana. Kiedy trafisz setny dzień na swojej serii Snapstreak, wyświetli się to emoji przed emoji serii. Nie możesz tego zmienić, a także nie możesz używać różnych emotikonów do zastępowania liczby dni.

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na kilka innych pytań dotyczących emotikonów Snapchata:

Czy mogę zastąpić inne emotikony?

Krótka odpowiedź brzmi: tak. Jeśli podążysz wcześniej wspomnianą ścieżką, „Ustawienia > Zarządzaj > Emoji znajomych”, zauważysz, że oprócz tego jest obszerna lista innych funkcji Dobra passa! z którymi możesz poeksperymentować.

Zapraszam do dostosowywania swoich najlepszych przyjaciółek, przyjaciół, czatów grupowych, wspólnych przyjaciół i innych emotikonów. Pomoże Ci to sprawić, że Twoja lista kontaktów będzie wyglądać wyjątkowo i bardziej opisowo niż w wersji domyślnej.

Jak mogę pozbyć się Snapstreaks?

Jeśli chcesz pozbyć się istniejących Snapstreaków, istnieje kilka różnych opcji. Niestety, Snapchat nie ma ustawienia całkowitego wyłączania smug, więc będziesz musiał je usuwać, jeśli chcesz, aby zniknęły.

Pierwszym i najbardziej oczywistym sposobem na pozbycie się passy Snapchata jest ignorowanie drugiej osoby na Snapchacie przez co najmniej 24 godziny. Czasami trwa to trochę dłużej, ponieważ Snapchat zapewnia swoim użytkownikom odrobinę pobłażliwości w zakresie 24-godzinnego okresu reakcji. Ale jeśli poczekasz co najmniej dzień i kilka godzin, powinieneś zresetować swoje smugi.

Drugim sposobem na pozbycie się smugi jest przywrócenie domyślnych emotikonów znajomego. Aby to zrobić, dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu ekranu, dotknij Ustawienia ikona w prawym górnym rogu, dotknij Zarządzanie, następnie Emoji przyjaciela. Stąd przewiń do samego dołu ekranu i dotknij Przywróć ustawienia domyślne. Spowoduje to przywrócenie wszystkich emotikonów znajomych do ustawień domyślnych i usunięcie wszystkich informacji o bieżącej serii.

Czy mój znajomy zobaczy moje zaktualizowane emotikony?

Niestety nie. Emotikony Snapstreak są widoczne tylko dla tego, kto je zaktualizował.

Przestań gonić za mityczną górą

Według plotek internetowych jest Góra emoji, które wyskakuje dla bardzo długich aktywnych pasm. Jednak nikt jeszcze nie był w stanie zweryfikować, jak długa musiałaby być taka passa. To dlatego, że nikt tak naprawdę nie opublikował zrzutu ekranu Góra emoji.

Niektórzy ludzie utrzymywali smugi trwające ponad 1000 lub 2000 dni. A mimo to nie ma żadnego dowodu na istnienie mitycznej góry.

Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz czekać w nieskończoność, aby zmienić swoje ogniste emoji w coś innego. Jeśli zastosujesz się do tego samouczka, możesz w dowolnym momencie zmienić swoje emoji serii i na wszystko inne dostępne na liście emoji.