Snapchat nie przeszkadzać dla grupy

Wiele nowych funkcji wprowadzonych do aplikacji powoduje polaryzację użytkowników. Snapchat jest znany z przesuwania granic aplikacji do czatowania, a funkcje takie jak Stories trafiły nawet na inne platformy społecznościowe.

Snapchat nie przeszkadzać dla grupy

Funkcja Nie przeszkadzać to ratunek dla osób, które uczestniczą w wielu czatach grupowych. Nie ma nic gorszego niż otrzymanie powiadomienia o każdej wiadomości na każdym czacie w ciągu dnia. Najnowsza funkcja pozwala całkowicie wyłączyć powiadomienia czatu grupowego. Zostań z nami i dowiedz się, jak to działa i dlaczego możesz go potrzebować.

Jak wszystko działało przed aktualizacją?

Jeśli jesteś długoletnim użytkownikiem Snapchata, wiesz, jak denerwujące mogą być powiadomienia. Przed wprowadzeniem nowej funkcji „Nie przeszkadzać” nie było wielu opcji, aby zatrzymać dźwięk powiadomienia. Możesz albo całkowicie zablokować daną osobę, albo pozostawić ją grupie, aby powiadomienia przestały się pojawiać.

snapchat

Nie był to najlepszy sposób na radzenie sobie ze sprawami, zwłaszcza jeśli wspólne informacje są niezbędne. Możesz także ustawić telefon w trybie cichym, ale to wyciszy wszystkie funkcje, co ułatwi przeoczenie ważnych połączeń telefonicznych lub odpisanie na wiadomości wiele godzin później. To naprawdę wymagało działającej poprawki, która w końcu jest dostępna.

Co to jest tryb Nie przeszkadzać

Tryb „Nie przeszkadzać” na Snapchacie to funkcja, na którą wielu użytkowników czekało od dawna. Został wprowadzony w 2018 roku i jest jedną z funkcji, które wywołały największy boom. W końcu możesz zapomnieć o otrzymywaniu powiadomień za każdym razem, gdy ktoś opublikuje coś w grupie lub wyśle ​​Ci prywatną wiadomość.

Może to być twój stary kumpel ze studiów, który nie może przestać mówić o polityce lub członek rodziny, który ciągle wysyła ci zdjęcia i cały czas zadaje pytania. Jeśli jesteś w grupie, sprawy mogą się jeszcze pogorszyć. Otrzymasz powiadomienia od pięciu osób, które wysyłają wiadomości, zdjęcia i kto wie co. Nieustanny dźwięk powiadomienia może być bardzo nieodpowiedni w niektórych sytuacjach, zwłaszcza gdy prowadzisz rozmowę twarzą w twarz ze znajomym.

Ta funkcja działa podobnie jak funkcja „Wyłącz powiadomienia” na Facebooku. Pozwala blokować powiadomienia od rozmownych znajomych, którzy nigdy nie przestają pisać. Zawsze możesz odwiedzić grupę lub prywatny czat, aby zobaczyć wiadomości, ale bez dźwięków powiadomień. Po kilku niezbyt udanych aktualizacjach Snapchat przybił go trybem „Nie przeszkadzać”, który jest absolutnym darem niebios dla niektórych użytkowników. Możesz go aktywować kilkoma prostymi dotknięciami i równie łatwo możesz cofnąć zmiany.

Jak aktywować tryb Nie przeszkadzać

Tryb „Nie przeszkadzać” działa zarówno w przypadku czatów jeden na jednego, jak i grupowych. Włączanie i wyłączanie jest łatwe. Nie wiemy, dlaczego Snapchat tak długo czekał z wprowadzeniem tej funkcji, ale cieszymy się, że w końcu to zrobili. Oto, co musisz zrobić, aby go włączyć:

  1. Znajdź kontakt lub grupę, którą chcesz „wyciszyć”.
  2. Następnie dotknij ich Bitmoji, a pojawi się menu z opcjami.
  3. Wybierz „Ustawienia”, a zostaniesz przeniesiony do innej listy opcji.
  4. Dotknij "Nie przeszkadzać", aby wyciszyć powiadomienia dla tej osoby lub grupy.

    nie przeszkadzać

  5. Możesz dwukrotnie sprawdzić, czy ustawienia działają, wykonując te same czynności. Zamiast „Nie przeszkadzać” powinieneś mieć opcję „Włącz powiadomienia”.

To wszystko, co musisz zrobić, aby pozbyć się irytujących powiadomień. Jak widać, Snapchat wykonał świetną robotę, ułatwiając rzeczy, nawet jeśli nie jesteś tak obeznany z technologią.

Sprawdzaj wiadomości, gdy masz czas

Snapchat jest bardzo popularny i prawie każdy, kogo znasz, prawdopodobnie ma zarejestrowane konto. Stres spowodowany powtarzaniem dźwięków powiadomień przez cały dzień był naprawdę denerwujący, a wiele osób błagało o rozwiązanie. Funkcja „Nie przeszkadzać” w końcu pozwoliła użytkownikom wyciszyć dźwięki powiadomień.

Zamiast sprawdzać konwersacje po każdej wiadomości, teraz możesz je sprawdzać w dowolnym momencie, bez żadnej presji. Przewiń wstecz, czytaj stare wiadomości, odpowiadaj i kontynuuj rozmowę we własnym tempie.

Co sądzisz o funkcji „Nie przeszkadzać”? Czy uważasz, że to dobry pomysł? Powiedz nam, dlaczego blokujesz użytkowników lub grupy w sekcji komentarzy poniżej.