Jak usunąć zapisane czaty w Snapchacie?

Snapchat to jedna z najpopularniejszych popularnych aplikacji. Ma mnóstwo świetnych filtrów, dzięki którym rozmowa ze znajomymi jest dziesięć razy bardziej interesująca. Jednym z głównych punktów sprzedaży Snapchata jest funkcja automatycznego usuwania.

Jak usunąć zapisane czaty w Snapchacie?

Możesz wysyłać snapy i wiadomości, które są usuwane po przeczytaniu ich przez odbiorcę. Snapchat zmienił to przez lata i teraz pozwala użytkownikom zapisywać niektóre czaty. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć zapisane czaty, jesteś we właściwym miejscu.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usuwać zapisane czaty i zwykłe czaty na Snapchacie.

Usuwanie regularnych czatów Snapchat

Możesz bardzo łatwo usunąć swoje zwykłe czaty na Snapchacie. Upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji na Androida lub iPhone'a, w zależności od używanego urządzenia. Oto oficjalne pobieranie na obie platformy.

Gdy Twój system i Snapchat są aktualne, wykonaj następujące kroki, aby usunąć normalne czaty Snapchat:

 1. Uruchom Snapchat na swoim iPhonie lub telefonie z Androidem.
 2. Wybierać Czat i dotknij rozmowy, którą chcesz usunąć.

 3. Stuknij ikonę profilu tej osoby.

 4. Wybierz opcję Więcej (trzy kropki) w prawym górnym rogu ekranu.

 5. Stuknij w Wyczyść rozmowę.

 6. Potwierdź za pomocą Jasne.

OK, to było łatwe, ale co z zapisanymi wiadomościami?

Usuwanie zapisanych czatów Snapchata

Niestety wiadomości na Snapchacie, które zostały zapisane, nie można tak łatwo usunąć. Możesz zapisać dowolną wiadomość na Snapchacie, jeśli ją naciśniesz i przytrzymasz, aż stanie się pogrubiona. Aby go „odpisać”, zrób to samo ponownie, aż czcionka wiadomości stanie się normalna.

W ten sposób anulujesz zapisaną wiadomość na swoim urządzeniu, ale nie uwzględnia ona urządzenia odbiorcy. Gdy zapisujesz wiadomość, jest ona zapisywana zarówno na Twoim telefonie, jak i na telefonie drugiej osoby. Muszą też usunąć wiadomość, aby zniknęła z czatu.

Rozumiemy, że może to być niewygodne, ale nic nie możesz na to poradzić. Miejmy nadzieję, że druga osoba zachowa rozsądek i usunie wiadomość, jeśli ją o to poprosisz. Niestety, nie ma innego sposobu na obejście tego, może z wyjątkiem niektórych aplikacji innych firm, ale korzystanie z nich nie jest zalecane.

Podsumowując, uważaj, jakie wiadomości zapisujesz i do kogo je wysyłasz. Jeśli jest to osoba, której ufasz, możesz na niej polegać, że po prostu usunie wiadomość na swoim końcu. Jeśli są uparci i nie usuną aplikacji, możesz usunąć ich z listy znajomych lub zablokować ich konto.

Jak zablokować kogoś na Snapchacie

Istnieją dwa sposoby szybkiego anulowania wiadomości, której nie chcesz, aby zobaczyła ją druga osoba. To dotyczy wysłanych wiadomości na Snapchacie. Pierwszą metodą jest wyciągnięcie wtyczki z internetu, co jest dość trudne i mało prawdopodobne.

Możesz wyłączyć dane komórkowe lub Wi-Fi i modlić się, aby wiadomość nie została wysłana. Innym sposobem, który nie jest tak podstępny, ponieważ druga osoba może to zauważyć, jest zablokowanie danej osoby. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zablokować osobę na Snapchacie i uniemożliwić jej oglądanie Twoich wiadomości:

 1. Otwórz Snapchata na swoim urządzeniu.
 2. Wybierać Czat.

 3. Następnie naciśnij i przytrzymaj imię osoby, którą chcesz zablokować.

 4. Wybierz Więcej, a następnie wybierz Blokuj.

 5. Potwierdź blokiem.

Jak usunąć swoje zdjęcia Snapchata

Mimo że nie możesz tak łatwo usunąć zapisanych rozmów Snapchata, możesz usunąć Snapy, które wysłałeś do innych osób. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom Snapchata na swoim urządzeniu.
 2. Na ekranie głównym naciśnij ikonę tuż pod przyciskiem przechwytywania (Snaps).

 3. Zobaczysz wszystkie poprzednie snapy, które zostały zapisane w Twoich wspomnieniach Snapchata. Długo dotknij przystawki, którą chcesz usunąć. Możesz wybrać wiele przyciągań jednocześnie.
 4. Po wybraniu wszystkiego naciśnij Usuń (ikona kosza).

Wszystkie zapisane snapy zostaną usunięte z Snapchata i urządzenia.

Lepiej dmuchać na zimne

Szczerze mówiąc, lepiej nie zapisywać niektórych rozmów na Snapchacie, jeśli myślisz, że wrócą, by cię prześladować. Cały cel Snapchata to błyskawiczne, niewykrywalne wiadomości. Niektórzy twierdzą, że należy zrezygnować z funkcji zapisywania wiadomości.

Co myślisz? Czy udało Ci się usunąć niechciane wiadomości? Mam nadzieję, że tak. Zapraszam do dodawania swoich pytań i komentarzy poniżej.