Jak dodać osobę, którą usunąłeś w Snapchacie?

Dlaczego ludzie usuwają kontakty na Snapchacie? Może to być spowodowane tym, że ktoś zawraca im głowę niesmacznymi zatrzaskami. Ale czasami zdarza się to przypadkowo.

Jak dodać osobę, którą usunąłeś w Snapchacie?

Zapewne wiesz, że istnieją dwa sposoby pozbycia się osoby z listy kontaktów: możesz ją usunąć lub zablokować. Każdy ma swoje zalety.

Po usunięciu kogoś możesz w dowolnym momencie ponownie przejrzeć swoją decyzję i ponownie wysłać mu zaproszenie do znajomych. Jednak ważne jest, aby pomyśleć o konsekwencjach.

Usuwanie kontaktu

Na początek wyjaśnijmy, jak usunąć kogoś z listy kontaktów Snapchata.

 1. Wyświetl listę znajomych

 2. Dotknij i przytrzymaj nazwę

 3. Stuknij w „Więcej”

 4. Dotknij „Usuń znajomego”

Blokowanie kontaktu

Bardzo podobny proces zachodzi podczas blokowania kogoś.

 1. Przejdź do listy znajomych

 2. Dotknij i przytrzymaj nazwę

 3. Stuknij w „Więcej”

 4. Wybierz „Zablokuj”

Różnice między usuwaniem a blokowaniem kontaktów

Jeśli usuniesz kontakt ze swojej listy, nie będziesz w stanie uzyskać od niego więcej snapów. Twój wynik snapu staje się prywatny, ale wszystkie poprzednie wymiany snapów są dostępne do ponownego odwiedzenia, zakładając, że je zapisałeś.

Gdy usuniesz kogoś z listy kontaktów, nie zostanie on powiadomiony o Twoich działaniach.

Zablokowanie kontaktu prowadzi do bardziej drastycznych zmian. Na przykład znikną nawet zapisane wiadomości. Warto również wspomnieć, że gdy zablokujesz, a następnie odblokujesz kogoś, kto był na liście Twoich znajomych, nie zostanie on automatycznie dodany z powrotem jako znajomy.

Jak ponownie dodać osoby do listy znajomych

Oczywiście, aby dodać osobę, którą usunąłeś, musisz zapamiętać jej konto. Nie powinno to być trudne, jeśli usunąłeś starego znajomego.

 1. Otwórz aplikację Snapchat na swoim urządzeniu mobilnym i upewnij się, że jesteś zalogowany

 2. Stuknij w Dodaj znajomych Ikona

 3. Użyj jednej z czterech poniższych opcji, aby dodać usuniętego użytkownika

  Uwaga* Możesz dodawać osoby według nazwy użytkownika, kontaktów, kodu Snapcode, a dodawanie osób w pobliżu jest łatwiejsze. Możesz nawet dodać je ze swojej książki adresowej.

 4. Wybierz „Dodaj”

To wszystko. Możesz teraz cierpliwie czekać, aż zaakceptują twoją prośbę.

Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika osoby, ale masz wspólnych znajomych, możesz poprosić o jej nazwę użytkownika, a nawet numer telefonu.

Następnie możesz dodać numer telefonu do swojej książki adresowej i użyć funkcji „Dodaj z książki adresowej”, aby zlokalizować go na Snapchacie i ponownie dodać jako znajomego.

Dodatkowa wskazówka

Aby dodać kogoś z listy kontaktów w telefonie, musisz przyznać Snapchatowi dostęp do tej listy. Lista kontaktów urządzenia nie jest dokładnie taka sama jak Twoja książka adresowa. Jeśli przyznasz Snapchatowi potrzebny dostęp, po dotknięciu karty "Kontakty" zamiast "Dodaj znajomych", aplikacja wyświetli, które kontakty mają swoje numery telefonów połączone z kontem Snapchat.

Zobaczysz przycisk „+ Dodaj” po prawej stronie ich nazw. Dotknij go, aby połączyć się z nimi w aplikacji.

Co się stanie, gdy ponownie dodasz stary kontakt

Po dodaniu osoby, którą wcześniej usunąłeś, Snapchat pozwala zobaczyć wszystkie snapy, które przysłali Ci, gdy nie byłeś znajomymi – zakładając, że zaakceptują Twoje zaproszenie za drugim razem.

Oto ciekawy fakt, z którego niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę. Każdy profil użytkownika Snapchata ma listę zatytułowaną „Snapchaterzy, którzy Cię dodali”. Załóżmy, że usunąłeś kogoś, a on nie zauważył. Wszystko, co muszą zrobić, to sprawdzić tę listę i poszukać twojego nazwiska.

Jest to ważne, ponieważ usuwanie i blokowanie kontaktów nie powoduje wysyłania powiadomień. Ale osoba nadal może sprawdzić, dlaczego przestałeś odpowiadać. Gdy kogoś usuniesz, Twoje imię i nazwisko zniknie z tej listy w jej profilu.

Warto pomyśleć dwa razy przed usunięciem kogoś. Jeśli masz wątpliwości, wiedz, że nie możesz po prostu zmienić zdania bez wiedzy o tym. Niezależnie od tego, czy kogoś usuniesz, czy kogoś zablokujesz, sprawy mogą stać się niezręczne.

Zarządzaj listą znajomych z ostrożnością

Nigdy nie zapominaj, że nie możesz dodać kogoś do listy znajomych bez wiedzy o tym. Po tygodniach lub miesiącach milczenia twoja chęć pojednania może nie zostać doceniona.

Ważne jest również, aby pamiętać, że zablokowanie kogoś z pewnością usunie poprzednie snapy i rozmowy między wami. Jeśli nie tylko pozbywasz się losowego hackera, lepiej zamiast tego użyć funkcji „Usuń”, ponieważ pozwoli to przynajmniej spojrzeć wstecz na ważne momenty.

Czy ktoś będzie wiedział, czy je usunę lub zablokuję?

Chociaż nie otrzymają powiadomienia, nie będą już widzieć Twoich snapów, wysyłać Ci wiadomości ani widzieć Twojego wyniku Snapa.

Co się stanie, jeśli nie mogę znaleźć usuniętego znajomego?

u003ca href=u0022//social.techjunkie.com/snapchat-find-deleted-friends/u0022u003eJeśli nie możesz znaleźć nazwy użytkownikau003c/au003e lub nie masz jego Snapcode, możesz spróbować znaleźć nazwę użytkownika, używając swojego Łączność. Możesz także spróbować pobrać wszystkie dane Snapchata ze strony internetowej i znaleźć usuniętych znajomych.

Czy otrzymają powiadomienie, że je dodałem?

Tak, jeśli próbujesz anonimowo dodać znajomego z powrotem do Snapchata, otrzyma on wiadomość, że dodałeś go ponownie.