Jak kupować opcje w WeBull?

Opcje zakupu są atrakcyjne dla wielu graczy na giełdzie ze względu na związane z nimi korzyści. Opcje pozwalają w pełni wykorzystać rynek i szybko awansować nawet przy niewielkiej zainwestowanej kwocie. Po odkryciu właściwych strategii opcje mogą być mniej ryzykowną alternatywą niż obligacje lub akcje.

Jak kupować opcje w WeBull?

Ten artykuł wprowadzi Cię w platformę handlową Webull i omówi, jak kupować opcje. Wraz z tym omówimy warunki potrzebne do pracy z opcjami.

Jak handlować opcjami w Webull na komputerze?

Jeśli używasz komputera i chcesz wiedzieć, jak pracować z opcjami w Webull, wykonaj następujące kroki:

 1. Odwiedź Webulla.

 2. Jeśli jeszcze go nie masz, otwórz konto. Ten krok wymaga użycia swojego adresu e-mail i zweryfikowania go. Będziesz także musiał zasilić swoje konto; jeśli jesteś początkującym inwestorem, pokochasz fakt, że Webull nie wymaga minimalnego depozytu. Po skonfigurowaniu konta zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz przeczytać więcej szczegółów na temat Webull, Twojej ochrony i ubezpieczenia. W tym momencie możesz zdecydować się na pobranie aplikacji komputerowej Webull.
 3. Jeśli pobrałeś aplikację, zaloguj się i potwierdź swoją tożsamość. Najpierw naciśnij „Odblokuj handel”. Będziesz musiał przesłać zdjęcie swojego prawa jazdy. Jeśli go nie masz, możesz przesłać alternatywy, takie jak indywidualny numer identyfikacji podatkowej (ITIN), numer ubezpieczenia społecznego (SSN) lub paszport amerykański. Możesz również otworzyć swoje konto za pomocą wizy E1, E2, E3, F1, H1B, H3, TN1, O1 lub L1.

 4. Odpowiedz na pytania dotyczące Twojego doświadczenia i finansów, aby przesłać prośbę o zatwierdzenie. Webull monitoruje każde żądanie, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do opcji handlowych i skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia lub mniej.
 5. Po zatwierdzeniu wybierz znak akcji z lewego menu.

 6. Wybierz akcje i wybierz „Opcje”.

Jak handlować opcjami w Webull na iPhonie

Webull jest również dostępny jako aplikacja mobilna. Aplikacja jest przyjazna dla użytkownika i umożliwia handel opcjami w podróży.

Jeśli używasz iPhone'a, wykonaj następujące kroki, aby skonfigurować konto i opcje handlu:

 1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zainstaluj Webull z App Store.
 2. Otwórz konto i zweryfikuj je przez e-mail. Po jej wypełnieniu zostaniesz przeniesiony na stronę zawierającą szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia i ochrony.
 3. Naciśnij „Odblokuj handel”. Tutaj musisz przesłać zdjęcie dokumentu, aby potwierdzić swoją tożsamość. Wybierz typ identyfikacji i wprowadź wymagane informacje.
 4. Gdy skończysz, dotknij "Kontynuuj", aby wypełnić prośbę o zatwierdzenie. Składa się z kilku pytań dotyczących Twojego doświadczenia finansowego i inwestycyjnego. Webull sprawdzi Twoje zgłoszenie i skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
 5. Otwórz stronę akcji i wybierz z menu „Opcje”.

Jak handlować opcjami w Webull na Androidzie?

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida i chcesz handlować opcjami w Webull, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje aplikacja mobilna, którą możesz zainstalować. Zanim przejdziesz do opcji handlowych, musisz otworzyć konto i wypełnić prośbę o zatwierdzenie. Oto niezbędne kroki:

 1. Jeśli jeszcze go nie masz, przejdź do Sklepu Play i zainstaluj Webull.
 2. Zarejestruj się i zweryfikuj swoje konto przez e-mail. Po zweryfikowaniu zobaczysz więcej szczegółów związanych z ubezpieczeniem i ochroną.
 3. Wybierz „Odblokuj handel”. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości i przesłanie zdjęć dokumentu, takiego jak prawo jazdy, paszport amerykański, numer ITIN lub karta ubezpieczenia społecznego. Ponadto możesz zostać uznany za kwalifikującego się, jeśli mieszkasz w Ameryce i masz wizę E1, E2, E3, F1, H1B, H3, L1, O1 lub TN1.
 4. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytania dotyczące Twojego doświadczenia inwestycyjnego i finansów, aby przesłać wniosek o zatwierdzenie. Jest to obowiązkowe, ponieważ Webull chce zapewnić Ci kwalifikację do handlu opcjami.
 5. Po zatwierdzeniu wejdź na stronę akcji i wybierz „Opcje”.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia z opcjami handlowymi, zalecamy wzięcie udziału w kursie i zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi Webull. Opcje handlowe mogą być bardzo opłacalne, ale niosą ze sobą również ryzyko. Zanim wejdziesz na rynek, upewnij się, że dowiesz się o nim wszystkiego, co możesz. Jeśli nie czujesz się komfortowo z podejmowaniem ryzyka, opcje handlowe mogą nie być dla Ciebie odpowiednie.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy możesz kupować opcje w WeBull z siłą nabywczą?

Webull umożliwia korzystanie z natychmiastowej siły nabywczej, tj. tymczasowej gotówki, podczas przetwarzania transakcji ACH. Ponieważ rozliczenie wpłaty ACH zajmuje zwykle około pięciu potrzeb biznesowych, Webull pozwala handlować z siłą nabywczą.

Możesz wykorzystać siłę nabywczą do handlu akcjami i funduszami ETF. Jednak nie można go używać do handlu opcjami.

Jak wcześnie możesz kupić opcje na Webull?

Po przesłaniu wniosku handlowego i zatwierdzeniu przez Webull, możesz zacząć kupować opcje. Handel opcjami przed datą wygaśnięcia jest możliwy tylko w zwykłych godzinach (od 9:30 do 16:00 EDT, z pewnymi wyjątkami, którymi można handlować do 16:15).

W dniu wygaśnięcia handel opcjami jest możliwy do godziny 14.00. EDT.

Opcje handlu nigdy nie są możliwe w dłuższych godzinach.

Kupuj opcje z ostrożnością

Przy odpowiedniej strategii opcje handlowe mogą być owocnym przedsięwzięciem, a Webull jest jedną z najlepszych platform do wykorzystania w tym celu. Jednak ważne jest, aby zawsze mieć świadomość, że handel opcjami jest ryzykowny, co jest jednym z powodów, dla których Webull wymaga złożenia wniosku o zgodę przed rozpoczęciem handlu.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, jak kupować opcje w Webull i jakie są wymagania.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z Webulla? Co uważasz za atrakcyjne w handlu opcjami? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.