Jak oglądać Netflix w Google Home Hub

Prawdopodobnie prawdą jest, że Google Home Hub nie podpalił świata, kiedy został wydany. Podobnie jak Amazon Echo Show, ekranowy asystent domowy spotkał się z większym aplauzem, niż miał nadzieję internetowy gigant. Po kilku miesiącach mały asystent ekranu dotykowego zyskuje na popularności, zwłaszcza że teraz możesz oglądać Netflix w Google Home Hub.

Jak oglądać Netflix w Google Home Hub

Jedną z wad programu Echo Show było to, że nie mógł odtwarzać filmów z YouTube. Google Home Hub był naturalnie kompatybilny od samego początku i jest teraz kompatybilny również z Netflix. Istnieje wiele innych aplikacji, których możesz używać na swoim urządzeniu, które obejmują audio, wideo, podcasty, produktywność, zakupy i niektóre aplikacje inteligentnego domu. Lista aplikacji zaczęła się niewielka, ale od premiery ogromnie się powiększyła.

Oglądaj Netflix w Google Home Hub

Aby oglądać Netflix w Google Home Hub, wystarczy dodać aplikację i ją skonfigurować. Proces jest bardzo prosty i oczywiście do działania będzie potrzebna subskrypcja Netflix.

 1. Uruchom aplikację Google Home na swoim telefonie.
 2. Wybierz Menu i Asystenta Google.
 3. Wybierz Więcej ustawień i usług.
 4. Wybierz filmy i zdjęcia.
 5. Wybierz aplikację Netflix i wybierz Połącz.
 6. Po wyświetleniu monitu wprowadź dane konta Netflix i ponownie wybierz opcję Połącz.

Powinieneś teraz móc oglądać swoje filmy i programy telewizyjne w Google Home Hub. Jeśli chcesz, możesz skonfigurować go tak, aby używał poleceń głosowych. Na przykład „OK Google, zagraj w Stranger Things” w telewizji lub „OK Google, zagraj w następny odcinek”. Istnieje kilka poleceń głosowych, których możesz użyć w zależności od tego, co chcesz osiągnąć.

 • Powiedz „OK Google”, aby obudzić Google Home Hub.
 • Powiedz mu „Otwórz YouTube na telewizorze” lub „Otwórz Netflix na telewizorze”.
 • Powiedz „Oglądaj koronę w telewizji” lub „Oglądaj koronę w serwisie Netflix w telewizji”.
 • Powiedz „Graj w Stranger Things na Chromecaście”
 • Powiedz „Obejrzyj następny odcinek w telewizji” lub „Obejrzyj następny odcinek The Crown w telewizji”.
 • Powiedz „Pauza”, „Przewiń” lub „Zatrzymaj”, aby uzyskać dodatkowe elementy sterujące.
 • Aby być konkretnym, powiedz „Przewiń 2 minuty do tyłu w telewizji”.

Polecenia głosowe są logiczne i odnoszą się konkretnie do tego, co chcesz oglądać i gdzie chcesz to oglądać. Ponieważ Google Home Hub może odtwarzać treści na telewizorze lub Chromecaście, musisz dokładnie określić, na jakim urządzeniu chcesz go odtwarzać. W przeciwnym razie korzystanie z systemu to pestka. Polecenia głosowe są opisane tutaj.

Rozwiązywanie problemów z Netflix w Google Home Hub

Obsługa Netflix w Google Home Hub jest dość nowa, a aplikacja nie jest najładniejsza. Spędziłem dobrą godzinę z moim przyjacielem, który jest właścicielem Google Home Hub, aby uzyskać tę konfigurację, dzięki czemu mogłem napisać ten samouczek i nie było to najłatwiejsze. Musieliśmy kilka razy połączyć Netflix z Hubem, aby działał poprawnie.

Jeśli dodasz aplikację Netflix do Google Home Hub, połącz ją i nadal nie działa, spróbuj ustawić domyślny telewizor lub urządzenie odtwarzające. Wydawało się, że to działa dobrze, kiedy to zrobiliśmy. Jeśli masz problemy z odtwarzaniem Netflix, możesz spróbować tego, aby sprawdzić, czy działa. Zawsze możesz to cofnąć, jeśli tak się nie stanie.

Musisz skonfigurować urządzenia odtwarzające przed ustawieniem wartości domyślnych.

 1. Otwórz aplikację Google Home.
 2. Wybierz Konto i Urządzenia z menu.
 3. Wybierz urządzenie, którego chcesz używać jako domyślnego.
 4. Wybierz ikonę ustawień koła zębatego w lewym górnym rogu.
 5. Wybierz Domyślny telewizor, aby ustawić go jako domyślne urządzenie odtwarzające.

Gdy to zrobisz, Netflix powinien grać normalnie w Google Home Hub. U nas to i tak zadziałało. Inną zaletą robienia rzeczy w ten sposób jest to, że nie musisz już dodawać „w telewizji” do poleceń głosowych. Możesz po prostu powiedzieć „OK Google, graj w Stranger Things”, a zrozumie twoje polecenia i zagra na domyślnym urządzeniu.

Nawet jeśli ustawisz wartość domyślną, nadal możesz grać na innych urządzeniach, określając je w poleceniu głosowym.

Jeśli nadal masz problemy z oglądaniem Netflix w Google Home Hub, możesz spróbować ponownie połączyć oba konta zgodnie z pierwszym procesem. Zrobiliśmy to kilka razy podczas konfiguracji i wydawało się, że jest w porządku. Nie było problemów z zastąpieniem poprzedniej prośby o połączenie nową, więc może to zadziałać również dla Ciebie.

Czy ładnie grasz w Netflix z Google Home Hub? Czy musiałeś znaleźć obejście, czy zadziałało za pierwszym razem? Masz jakieś wskazówki dotyczące konfiguracji? Opowiedz nam o nich poniżej, jeśli tak!