Jak oglądać kanał Discovery bez kabla?

Odkrywanie jest niezbędne dla tych, którzy lubią programy naukowe i techniczne, filmy dokumentalne o przyrodzie, kosmosie i inne podobne programy. Jeśli przecinasz przewód, nie oznacza to, że chcesz zrezygnować z Discovery.

W tym artykule omówimy różne sposoby oglądania ulubionego kanału naukowego bez kabla.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Nie ma sprawdzonych sposobów na bezpłatne oglądanie Discovery Channel. Musisz trzymać się swojego dostawcy telewizji kablowej lub wybrać płatną usługę przesyłania strumieniowego, aby nadal oglądać Gold Rush, Deadliest Catch i inne popularne programy Discovery.

Możesz jednak skorzystać z faktu, że większość usług przesyłania strumieniowego oferuje bezpłatną wersję próbną. Zazwyczaj trwają one tydzień, ale przejście z jednej usługi na drugą może zapewnić ponad miesiąc bezpłatnego przesyłania strumieniowego Discovery.

Tylko nie zapomnij wypisać się, gdy nadejdzie czas na dokonanie pierwszej płatności. Możesz też tego spróbować. Pobierz aplikację DiscoveryGO, dostępną dla tych, którzy mogą zalogować się za pomocą swoich danych uwierzytelniających. Możesz spróbować użyć swoich danych logowania do usługi internetowej, ale nie ma gwarancji, że odniesiesz sukces. Możesz również sprawdzić, czy Twój dostawca telewizji, taki jak Hulu lub Philo, jest akceptowany i użyć tych danych logowania, aby zalogować się i korzystać z aplikacji.

W aplikacji DiscoveryGO dostępnych jest trochę bezpłatnych treści, ale głównie są to tylko małe klipy z najsłynniejszych programów Discovery, a nie pełne odcinki.

Jeśli interesują Cię treści na żywo Discovery i chcesz uzyskać dostęp do całych odcinków wszystkich ulubionych programów, musisz wybrać subskrypcję.

jak oglądać kanał Discovery

Odkrycie Plus

Jeśli interesuje Cię tylko zawartość Discovery, najpierw sprawdź Discovery Plus. Ten tani plan subskrypcji oznacza, że ​​możesz oglądać wstępnie załadowane treści bez konieczności logowania się u operatora telewizji kablowej. Niestety nie oferuje treści na żywo, ale mimo to znajdziesz tutaj swoje ulubione programy.

Już od 4,99 USD/mies. masz dostęp do programów telewizyjnych Discovery za każdym razem, gdy chcesz je obejrzeć. Jeśli wolisz treści bez reklam, to tylko 6,99 USD miesięcznie. Subskrypcja oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny, podobnie jak DiscoveryGo.

Jakie usługi przesyłania strumieniowego przenoszą kanał wykrywania?

Mnóstwo ich! Lista jest dość obszerna, ponieważ prawie wszystkie popularne usługi przesyłania strumieniowego zawierają ten kanał w swoim asortymencie. Pytanie brzmi, jaki pakiet uznasz za odpowiedni i na ile usługa jest kompatybilna z Twoimi urządzeniami.

Możesz oglądać Discovery z następującymi usługami:

  1. Filon
  2. Chusta TV
  3. YouTube TV
  4. FuboTV
  5. Telewizja AT&T teraz
  6. Hulu + telewizja na żywo

Masz jeszcze jedną opcję. Jeśli interesuje Cię tylko jeden lub dwa programy, nie musisz kupować całego pakietu kanałów, których nigdy nie będziesz oglądać. Możesz kupić określone odcinki swoich ulubionych programów na Amazon.

Na przykład najnowszy sezon programu Discovery kosztuje 14,99 USD. To mniej niż miesięczny abonament na najtańszą usługę przesyłania strumieniowego. Dlatego bardziej sensowne jest, jeśli chcesz obejrzeć tylko jeden program. Ale jeśli jesteś członkiem Amazon Prime, będziesz mieć mnóstwo programów Discovery Channel do obejrzenia za darmo!

Jak oglądać Discovery z Philo

Jedna z najtańszych opcji, Philo, zapewnia dostęp do ulubionych odcinków Discovery za jedyne 20 USD miesięcznie. Jest dostarczany z bezpłatną wersją próbną i od chwili pisania tego tekstu oferuje 63 kanały do ​​wyboru. Oferta obejmuje prawie całą rodzinę Discovery, dzięki czemu będziesz mógł również korzystać z Animal Planet, DIY Channel, History Channel i nie tylko.

Philo pozwala na przesyłanie strumieniowe dziesięciu profili na konto i trzech urządzeń jednocześnie, nieźle jak na 20 USD miesięcznie.

Większość platform obsługuje Philo, więc możesz zacząć już dziś — wystarczy odwiedzić sklep z aplikacjami na swoim urządzeniu i gotowe.

Jak oglądać Discovery za pomocą Sling TV

Discovery jest dostępne dla abonentów Sling TV w ramach pakietu Blue. Jeśli interesuje Cię bardziej kompleksowa oferta kanałów, możesz zdecydować się na nieco droższy plan Orange + Blue, który kosztuje 50 USD miesięcznie, a niebieski kosztuje 35 USD.

Pakiet Sling TV Blue obejmuje również inne kanały z rodziny Discovery, takie jak TLC czy Food Network. Możesz oglądać transmisje na trzech urządzeniach jednocześnie, jeśli zdecydujesz się na plan Blue.

Jak oglądać Discovery w YouTube TVStrona subskrypcji YouTube TV

YouTube TV to kolejna usługa przesyłania strumieniowego, która obejmuje kanał Discovery. Chociaż jest stosunkowo młoda, ta platforma jest już dość popularna ze względu na kompatybilność z szeroką gamą urządzeń.

YouTube oferuje jeden abonament za 64,99 USD miesięcznie i ma ponad 85 kanałów. W skład oferty wchodzą Discovery, Animal Planet, Nat Geo Wild, TLC i wiele innych. Możesz oglądać Discovery w czasie rzeczywistym lub wybrać odcinki na żądanie. Ponadto możesz nawet nagrywać je w chmurze DVR, która przechowuje pliki przez okres do dziewięciu miesięcy.

Jak oglądać Discovery za pomocą FuboTV

FuboTV to kolejna usługa przesyłania strumieniowego, która umożliwia oglądanie Discovery na żywo. Od 2020 r. FuboTV zawiera Discovery i kilka innych interesujących kanałów w pakiecie Standard, który jest również najtańszym dostępnym. Oprócz Discovery Channel możesz korzystać z Animal Planet, TLC, Food Network, Travel Channel i innych.

Plan Starter kosztuje 64,99 USD miesięcznie i obecnie obejmuje 115 kanałów. Jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami i umożliwia strumieniowanie na trzech z nich jednocześnie. Istnieją również opcje przechowywania 250 godzin treści i oglądania odcinków na żądanie.

Jak teraz oglądać Discovery z AT&T TV

Wiele osób uwielbia tę alternatywę dla kabla ze względu na obszerną listę dostępnych kanałów (ponad 140 w najbardziej rozbudowanym pakiecie). Aby streamować Discovery, musisz przynajmniej wybrać pakiet Rozrywka, który obecnie kosztuje 69,99 USD miesięcznie. Jeśli szukasz jeszcze większej liczby kanałów, sprawdź plany Choice, Xtra lub Ultimate. Mogą być droższe, ale oferują także Discovery Family, Discovery Life, Discovery en Español i nie tylko.

Uzyskanie subskrypcji AT&T TV Now jest łatwe. Odwiedź oficjalną stronę tej usługi i wybierz jeden z pakietów, utwórz konto i jesteś gotowy do streamowania.

Jak oglądać Discovery za pomocą telewizji Hulu + Live TV

Hulu to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego, obok Netflix. Ich plany obejmują pojedynczy pakiet za 64,99 USD miesięcznie. W tej cenie otrzymujesz ponad 60 kanałów, w tym Discovery Channel.

Hulu ma doskonałą obsługę urządzeń, która umożliwia strumieniowanie na dwóch urządzeniach jednocześnie. Niestety podstawowy plan zawiera tylko podstawowy kanał Discovery. Mimo to możesz wybrać dodatek Rozrywka za dodatkowe 8 USD miesięcznie, aby uzyskać również Discovery Family i Discovery Life. Dodatek w języku hiszpańskim obejmuje Discovery en Español i Discovery Familia.

oglądaj kanał Discovery bez kabla

Jak oglądać kanał Discovery na różnych urządzeniach?

Wymienione wcześniej aplikacje do przesyłania strumieniowego są obsługiwane przez prawie każde urządzenie. Zapewniamy, że znajdziesz odpowiedni dla każdego urządzenia, na którym chcesz przesyłać strumieniowo.

Smartfony i tablety z Androidem nie miały wcześniej natywnej aplikacji Philo, ale teraz mają. Dlatego obsługują wszystkie wymienione powyżej usługi przesyłania strumieniowego. To samo dotyczy iPhone'ów i iPadów – są one kompatybilne ze wszystkimi aplikacjami, które przesyłają strumieniowo Discovery.

Jeśli masz Amazon Fire TV, masz kilka opcji. Discovery możesz oglądać na Philo, YouTube TV, Sling TV, FuboTV, AT&T TV Now i Hulu +Live TV.

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo Discovery na Apple TV, możesz pobrać aplikację DiscoveryGO i spróbować zalogować się przy użyciu swoich danych logowania do usługi przesyłania strumieniowego. Każda usługa z naszej listy będzie działać na Twoim Apple TV, wystarczy odwiedzić App Store, aby ją pobrać.

Urządzenia Roku znane są z doskonałej kompatybilności. Nic dziwnego, że możesz przesyłać strumieniowo Discovery za pomocą dowolnej z sześciu aplikacji, o których wspomnieliśmy w artykule. Po prostu wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom ze sklepu Roku Channel Store. Aplikacja DiscoveryGO również będzie działać.

Odkrycie Go

Konsole do gier mogą również przesyłać strumieniowo Discovery, chociaż opcje są tutaj nieco ograniczone. Możesz wybierać między Sling TV, który jest obsługiwany przez Xbox One, i Hulu, dostępnym na Xbox One i Xbox 360, a także Nintendo Switch. YouTube TV można również przesyłać strumieniowo na Xbox One.

Obsługa Chromecasta również nie pozostaje w tyle. Możesz przesyłać strumieniowo Discovery za pośrednictwem Philo, Sling TV, AT&T TV Now, FuboTV, Hulu i YouTube TV.

Odkryj rodzinę Discovery bez kabla

Jak widać, wielu dostawców telewizji innych niż telewizja kablowa rozumie znaczenie Discovery Channel. Jest zabawny i edukacyjny, odpowiedni dla całej rodziny. Dlatego masz tak wiele opcji, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe tego kanału na żywo lub oglądanie treści na żądanie. Znajdź alternatywę dla kabla, która pasuje do Twojego stylu życia i preferencji, i zacznij cieszyć się Discovery już dziś.

Na jaki wybór się zdecydujesz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.