Jak oglądać A&E bez kabla?

Jeśli lubisz reality show, A&E zdecydowanie powinno znaleźć się na Twojej liście obserwacyjnej. Dla każdego, kto chce uciec od drogich operatorów kablowych, znalezienie A&E na platformach streamingowych jest koniecznością.

Jak oglądać A&E bez kabla?

W ten sposób nie musisz przepłacać za pakiety kablowe zawierające kanały, których nigdy nie będziesz oglądać. Przy tak wielu dostępnych opcjach przesyłania strumieniowego na pewno znajdziesz ulubioną, która zapewnia programowanie A&E.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Jeśli chcesz oglądać A&E całkowicie za darmo, możesz spróbować skorzystać z niektórych nieoficjalnych serwisów streamingowych. Jedną z takich stron jest 123TVnow.com. Chociaż możesz oglądać swoje ulubione programy A&E, czasami strumień zatrzymuje się losowo bez wyraźnego powodu. Aby go wznowić, musisz kliknąć przycisk odtwarzania.

Z powodu tej i innych irytujących usterek wrażenia z oglądania nie mogą się równać z aplikacjami do przesyłania strumieniowego opartymi na subskrypcji.

Jakie usługi przesyłania strumieniowego obsługują A&E?

Wycięcie operatorów kablowych ze swojego życia przekieruje Cię do serwisów streamingowych. Mając tak wiele osób w pobliżu, zapoznaj się z poniższymi zaleceniami, które pozwolą Ci oglądać A&E na własnych warunkach.

A&E

Jak oglądać A&E z Hulu

Dzięki ogromnej bibliotece online Hulu jest szansa, że ​​nigdy nie zabraknie Ci rozrywki do oglądania. Dzięki usłudze telewizji na żywo zyskujesz również wszystkie zalety telewizji na żywo. Oczywiście znajdziesz tutaj również kanał A&E, dzięki czemu możesz śledzić swoje ulubione programy reality show.

Jak oglądać A&E bez kabla — Hulu

Dzięki szerokiej obsłudze przesyłania strumieniowego możesz oglądać Hulu w zaciszu swojego domu lub streamować w podróży. Ich aplikacja mobilna jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i Apple. Kolejną świetną rzeczą w Hulu jest funkcja Cloud DVR, która pozwala nagrać do 50 godzin telewizji na żywo.

Jeśli jeszcze nie subskrybowałeś Hulu, możesz wypróbować ich usługi za darmo. Aby oglądać programy na żywo A&E, musisz wybrać plan „Hulu + Live TV”. Dzięki temu będziesz mieć cały tydzień na przetestowanie wszystkiego za darmo.

Jak oglądać A&E z FuboTV

Zaczynając jako usługa przesyłania strumieniowego skoncentrowana na piłce nożnej, FuboTV wkrótce rozwinęła się, oferując szeroką gamę innych treści. Będąc punktem kompleksowej obsługi wszystkich rzeczy związanych ze sportem, umożliwia także przesyłanie strumieniowe ponad 100 kanałów telewizyjnych na żywo, w tym A&E.

Oprócz standardowego przesyłania strumieniowego, FuboTV oferuje wiele dodatkowych usług. Umożliwiając przesyłanie strumieniowe na dwóch urządzeniach jednocześnie, możesz również dodawać dodatkowe urządzenia za pomocą funkcji Family Share. Dostępna jest również usługa DVR, oferująca 30 godzin bezpłatnego przechowywania w chmurze.

Dla każdego, kto myśli o subskrypcji, najlepiej skorzystać z bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego, aby go przetestować. Aby pobrać aplikację mobilną, odwiedź Google Play lub Apple App Store.

Jak oglądać A&E z Sling TV

Uruchomiony w 2015 roku Sling TV jest dość młodą usługą. Niezależnie od tego, wielu entuzjastów cięcia kabli uważa go za świetną alternatywę dla dostawców kabli. Ponieważ Sling TV pozwala na budowanie własnego pakietu kanałów na żywo, uzyskanie A&E jest w ten sposób dość łatwe.

Jak oglądać A&E bez kabla — chusta?

Dostarczając jedną z najtańszych usług przesyłania strumieniowego, Sling TV podnosi standardy wyznaczane przez innych głównych graczy. Dostępna jest funkcja DVR z maksymalnie 100 godzinami dostępnej pamięci, a także dedykowana aplikacja mobilna. Możesz go pobrać zarówno na Androida, jak i iOS.

Niestety, Sling TV jest geograficznie ograniczony tylko do odbiorców z USA. Jeśli próbujesz uzyskać do niego dostęp spoza Stanów Zjednoczonych, możesz skorzystać z VPN, aby skorzystać z zalet tej usługi. Odwiedź stronę główną Sling TV, aby rozpocząć bezpłatny okres próbny.

Jak oglądać A&E z Philo

Będąc tańszym nawet niż Sling TV, Philo to usługa, którą zdecydowanie powinieneś wypróbować. Zwłaszcza jeśli szukasz strumienia A&E. Warto zauważyć, że w celu obniżenia kosztów Philo nie udostępnia prawie żadnych kanałów informacyjnych i sportowych.

Ale nawet z tym ograniczeniem Philo pozostaje czołowym rywalem, jeśli chodzi o wrażenia użytkownika. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest ich przewodnik po kanałach. Jest prosty i łatwy w użyciu, podobnie jak te, które można znaleźć u operatorów kablowych.

Oprócz doskonałej jakości przesyłania strumieniowego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu, Philo zapewnia również kilka zaawansowanych funkcji. Umożliwiając zaznaczanie ulubionych programów telewizyjnych, możesz wybrać, które nagrasz do późniejszego oglądania. To, co odróżnia Philo od reszty, to nieograniczone godziny przechowywania w chmurze. To prawda, że ​​Twoje zapisane treści wygasną w ciągu miesiąca, ale to wystarczy, aby dogonić ulubione.

Jeśli oferta Philo brzmi dla Ciebie interesująco, możesz ubiegać się o bezpłatny okres próbny ważny przez siedem dni. Umożliwi to przetestowanie platformy, upewniając się, że jest właściwa, zanim zdecydujesz się na płatną subskrypcję.

Jakie urządzenia do przesyłania strumieniowego obsługują A&E?

Jeśli masz jedno z urządzeń do przesyłania strumieniowego, które podłączasz do telewizora, możesz oglądać A&E również na dużym ekranie. Większość z nich obsługuje już wiele aplikacji do przesyłania strumieniowego, w tym te, o których czytałeś w powyższych sekcjach.

Jak oglądać A&E na Roku?

Dzięki Roku uzyskanie A&E jest naprawdę łatwe. Wystarczy pobrać jedną z usług, które udostępniają ten kanał, i gotowe. Roku obsługuje Hulu, FuboTV, Sling TV i Philo, a także wiele innych podobnych usług.

Aby móc korzystać z któregokolwiek z nich, musisz zasubskrybować ten, który najbardziej Ci się podoba. Oczywiście bezpłatne wersje próbne będą działać z Roku, więc sprawdź je przed subskrybowaniem.

Jak oglądać A&E bez kabla — Roku

Jak oglądać A&E na Fire TV Stick?

Fire TV Stick firmy Amazon umożliwia również oglądanie A&E. Podobnie jak w przypadku Roku, musisz zainstalować jedną z usług obsługujących A&E. Po prostu przejdź do sklepu Amazon App Store i pobierz Hulu Live TV, FuboTV, Sling TV lub Philo.

Każda z tych usług obsługuje również bezpłatne wersje próbne na Fire TV Stick. Pomoże Ci to zdecydować, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak oglądać A&E na Chromecaście?

Kolejne popularne urządzenie do przesyłania strumieniowego pochodzi od Google. Ich Chromecast łączy się z telewizorem, umożliwiając przesyłanie strumieniowe bezpośrednio z urządzeń z systemem iOS i Android. Możesz także użyć komputera stacjonarnego lub laptopa, aby przesyłać strumieniowo bezpośrednio z przeglądarki Chrome.

Aby śledzić swoje ulubione programy A&E, potrzebujesz aplikacji mobilnej dla jednej z usług obsługujących ten kanał. Łącza do pobierania aplikacji można znaleźć w odpowiednich sekcjach powyżej. Jeśli używasz Chrome, po prostu otwórz Hulu, FuboTV, Sling TV lub Philo w nowej karcie i przejdź do A&E.

Jak oglądać A&E na AppleTV?

Aby móc oglądać A&E za pomocą Apple TV, musisz posiadać jedną z najnowszych generacji urządzenia. Obejmuje to czwartą generację Apple TV, a także Apple TV 4K.

Aby uzyskać dostęp do Hulu, FuboTV, Sling TV lub Philo przez Apple TV, musisz zainstalować dedykowaną aplikację mobilną ze sklepu Apple App Store. W ten sposób możesz usiąść i zrelaksować się przy ulubionych programach A&E.

Jak oglądać A&E bez kabla — Apple TV

A&E bez kabla

Dzięki wielu opcjom transmisji strumieniowej można teraz łatwo oglądać A&E bez operatora telewizji kablowej. Chociaż istnieją opcje bezpłatnego oglądania A&E, oficjalne aplikacje zapewniają znacznie płynniejsze oglądanie.

Zanim zdecydujesz się na jakąkolwiek z usług, pamiętaj, aby skorzystać z ich bezpłatnych wersji próbnych, aby wybrać tę, która jest dla Ciebie najlepsza. A dzięki obsłudze aplikacji mobilnych teraz możesz uzyskać codzienną dawkę reality TV w dowolnym miejscu i czasie.

Czy udało Ci się uzyskać transmisję na żywo A&E? Którą usługę przesyłania strumieniowego wybrałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.