Jak zaplanować wiele spotkań w powiększeniu

Jedną z najlepszych wskazówek dotyczących produktywności jest zaplanowanie tygodnia, zwłaszcza jeśli masz dużo spotkań. Dobrą wiadomością jest to, że możesz wcześniej zaplanować wiele spotkań Zoom. Nie jest jednak możliwe odbycie dwóch lub więcej spotkań w tym samym czasie.

W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o planowaniu spotkań Zoom.

Planowanie wielu spotkań

Jeśli chodzi o planowanie spotkań, które odbywają się w różnym czasie, nie ma ograniczeń. Jak wiesz, każde spotkanie ma swój indywidualny identyfikator. Dlatego musisz tylko upewnić się, że wyślesz zaproszenie do innych uczestników. Oto najszybszy sposób na zaplanowanie spotkania:

 1. Zaloguj się, aby powiększyć.

 2. Stuknij ikonę Harmonogram.

 3. Wpisz nazwę lub temat spotkania.

 4. Wybierz datę i godzinę.

 5. Wprowadź czas trwania spotkania.

 6. Wybierz swoją strefę czasową.

 7. Wybierz kalendarz, którego chcesz użyć do zaplanowania spotkania. Możesz używać Kalendarza Google, Outlooka lub dowolnego innego kalendarza, którego zwykle używasz.

 8. Aby potwierdzić spotkanie, kliknij Zapisz.

Niestety nie ma skrótu do planowania różnych spotkań naraz. Aplikacja zakłada, że ​​nie wszystkie Twoje sesje Zoom mają ten sam czas trwania, temat itp. Dlatego będziesz musiał powtórzyć ten proces dla wszystkich spotkań, które chcesz zaplanować (jeśli mają różne szczegóły).

Jeśli jednak chcesz zaplanować cykliczne spotkania, mamy dla Ciebie ochronę. Jeśli masz spotkanie zespołu w każdą środę o 10 rano, nie oznacza to, że będziesz musiał przechodzić ten długi proces co tydzień. W następnej sekcji pokażemy, jak zaplanować takie spotkanie nawet z rocznym wyprzedzeniem.

powiększ zaplanuj wiele spotkań

Jak zaplanować spotkania cykliczne

Planowanie spotkań cyklicznych oznacza, że ​​możesz zaplanować więcej spotkań z tym samym identyfikatorem spotkania. Oznacza to również, że wszystkie szczegóły, takie jak czas i czas trwania, będą takie same.

Możesz wybrać, czy spotkanie ma odbywać się codziennie, co tydzień czy co miesiąc. W ten sposób możesz od razu stworzyć swój kwartalny lub nawet roczny harmonogram. Pamiętaj, że identyfikator spotkania wygasa po roku. Nawet jeśli mogłeś mieć spotkanie co tydzień przez 52 tygodnie, będziesz musiał zaplanować je ponownie.

Do planowania spotkań cyklicznych możesz używać zarówno Kalendarza Google, jak i Outlooka. Można to zrobić z telefonu lub laptopa. Ale zalecamy korzystanie z komputera stacjonarnego, ponieważ jest szybszy.

kalendarz Google

Kalendarz Google to najpopularniejsze narzędzie wśród użytkowników Zoom. Oto jak go używać do planowania spotkań cyklicznych:

 1. Zaloguj się, aby powiększyć.

 2. Stuknij ikonę Harmonogram.

 3. Kliknij Ustawienia spotkania.

 4. Wybierz spotkanie cykliczne.

 5. Kliknij przycisk Zapisz, a następnie otwórz Kalendarz Google.

 6. Zaloguj się na swoje konto Google.

 7. Zezwól Zoomowi na dostęp do Twojego konta.

 8. Kalendarz Google utworzy wtedy wydarzenie ze szczegółami spotkania Zoom.

 9. Otwórz menu rozwijane pod godziną spotkania.

 10. Wybierz żądaną opcję powtarzania.

 11. Kliknij Zapisz.

Po otwarciu menu rozwijanego będziesz mógł wybierać spośród różnych opcji powtarzania. Możesz wybrać, czy spotkanie ma odbywać się codziennie, co tydzień czy co miesiąc. Możesz także zaplanować spotkanie w każdy dzień roboczy, w każdą środę, a nawet w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

powiększ jak zaplanować spotkania

Jeśli nie możesz znaleźć żądanej opcji, kliknij Niestandardowe i utwórz inną opcję.

Perspektywy

Z drugiej strony, jeśli używasz kalendarza Outlooka, oto, co musisz zrobić:

 1. Zaloguj się, aby powiększyć.

 2. Stuknij ikonę Harmonogram.

 3. Kliknij Ustawienia spotkania.

 4. Wybierz spotkanie cykliczne.

 5. Kliknij przycisk Zapisz, a następnie otwórz Kalendarz programu Outlook.

 6. Wybierz swoje spotkanie i dotknij opcji Powtarzanie.

 7. Wybierz żądaną opcję powtarzania.

 8. Kliknij OK.

Użytkownicy programu Outlook mają trzy parametry. Możesz wybrać częstotliwość spotkań (co miesiąc, co tydzień itp.), interwał i określone dni, w których spotkanie ma się odbywać.

Harmonogram, Harmonogram, Harmonogram

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci szybciej i łatwiej zaplanować spotkania Zoom. Ponieważ planowanie jest niezbędne do organizowania czasu i zasobów. Wspaniałą rzeczą w Zoom jest to, że jest kompatybilny z różnymi narzędziami organizacyjnymi i kalendarzami.

Jak zwykle planujesz swoje spotkania? Czy kiedykolwiek miałeś problemy z zaplanowaniem wielu spotkań w Zoom? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.