Gdzie są zapisywane pliki do pobrania Netflix na iPhonie?

Obecnie każdy, kto posiada subskrypcję Netflix, może pobierać i oglądać swoje ulubione filmy i programy telewizyjne w trybie offline. W przeszłości nie zawsze tak było. Pierwotnym kierunkiem było zapewnienie dostępu do krajów cierpiących na zawodny internet, aby mogły oglądać filmy z Netflix w trybie offline. Na szczęście Netflix nie poprzestał na tym i zamiast tego postanowił udostępnić go wszystkim subskrybentom popularnej platformy streamingowej.

Gdzie są zapisywane pliki do pobrania Netflix na iPhonie?

„Więc co dzieje się z filmami po pobraniu? Nie wiem, gdzie je znaleźć.

Na pewno tam dotrzemy, ale aby upewnić się, że po drodze nie będzie żadnych pomyłek, chciałbym przedstawić bardziej szczegółowy samouczek. Po pierwsze, chciałbym upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca na pliki do pobrania, dokładnie zrozumieć, jak pobierać filmy do oglądania offline, a następnie poprowadzić Cię do miejsca ich przechowywania.

Jeśli chcesz zostać w pobliżu, świetnie! Mamy kilka rzeczy do omówienia, więc zacznijmy.

Niezbędne miejsce do przechowywania

Nie powinno dziwić, że długość filmu często określa ilość potrzebnej pamięci. Im dłuższy film, tym więcej wymaganej przestrzeni dyskowej. Wersje Hi-Definition (HD) zajmą jeszcze więcej miejsca, czasami osiągając dwukrotnie więcej megabajtów (MB) potrzebnych w przypadku wersji standardowej rozdzielczości (SD). Możliwości HD będą się również różnić w zależności od urządzenia i wersji iOS. Zwykle SD jest wystarczająco dobre do większości wyświetleń i jest preferowane do oglądania na mniejszych urządzeniach, takich jak telefon lub tablet.

Możesz także wziąć pod uwagę powody, dla których możesz pobierać filmy na telefon, zamiast oglądać je bezpośrednio z komputera. Wygoda użytkowania w podróży jest zazwyczaj głównym powodem takiego postępowania.

Pobieranie filmów Netflix do oglądania w trybie offline to świetny sposób na uniknięcie nudy podczas przerwy w transmisji danych lub przestoju Wi-Fi. Być może chcesz obejrzeć film w pracy podczas przerwy na lunch lub planujesz podróż samolotem w przełaj i wolisz własny wybór niż film z pokładu samolotu. W przypadku tych ostatnich będziesz chciał przybliżyć długość podróży i skorelować ją z liczbą potrzebnych filmów. Bez wątpienia zwiększy to ilość potrzebnej przestrzeni dyskowej, więc zawsze najlepiej jest planować z wyprzedzeniem.

Jak pobierać filmy Netflix na iPhone'a?

Mobilny serwis Netflix jest dostępny tylko dla tych, którzy obecnie posiadają systemy operacyjne iOS lub Android. Wymagają również co najmniej systemu iOS 8.0 lub nowszego, oprócz najnowszej wersji aplikacji Netflix. Pobieranie filmów na iPhone'a prawdopodobnie zużyje trochę danych, więc jeśli planujesz pobrać duży katalog filmów i programów, upewnij się, że masz połączenie z niezawodną siecią Wi-Fi.

Po pierwsze, będziesz chciał zachować swój Netflix aktualna aplikacja. Co robić:

 1. Jeśli nie masz Netflix aplikacja pobrana jeszcze, otwórz Sklep z aplikacjami, wpisz go w polu wyszukiwania i pobierz. Są szanse, że już masz to, aby zaktualizować, od Sklep z aplikacjami uzyskiwać Aktualizacje, a obok Netflix dotknij Aktualizacja.
 2. Po zakończeniu pobierania/aktualizacji otwórz aplikację Netflix i w prawym górnym rogu dotknij przycisku Menu Ikona.
 3. Stąd stuknij w "Dostępne do pobrania".

 4. Znajdź program lub film, który chcesz obejrzeć w trybie offline, i dotknij go.
 5. Znajdź i dotknij Ściągnij przycisk (wygląda jak strzałka skierowana w dół). Wystarczy jedno dotknięcie, aby pobrać cały film, ale w przypadku serii musisz pobrać każdy odcinek z osobna. ten Ściągnij przycisk będzie znajdować się obok każdego.

Pobrane pliki podlegają systemowi zarządzania prawami cyfrowymi (DRM) w celu ochrony praw autorskich dostarczonych filmów. Oznacza to, że nie będziesz w stanie zlokalizować plików na swoim iPhonie poza samą aplikacją Netflix.

Uniemożliwia to również przenoszenie pobranych filmów z iPhone'a na komputer PC lub Mac. Zamiast tego musisz użyć przeglądarki Netflix.

Przeglądaj pobrane filmy w trybie offline

Wszystkie pobrane filmy i programy będą znajdować się w Netflix aplikacji i w sekcji „Moje pliki do pobrania”. Możesz przejść do „Moich pobrań” poprzez:

 1. Otwieram twój Netflix na iPhonie.
 2. Stukając w Menu ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Wybierz „Moje pliki do pobrania” z dostępnych opcji.

Aby odtworzyć dowolny z filmów znajdujących się tutaj, po prostu wybierz film lub program, który chcesz obejrzeć, i dotknij Bawić się. Zrozum, że pobrane filmy nie pozostaną tam w nieskończoność. Większość (wszystkich?) filmów prawdopodobnie będzie mieć dołączony licznik wygaśnięcia.

Zapobiegaj wygaśnięciu pobierania

Czas wygaśnięcia filmów Netflix będzie się różnić w zależności od pliku. Jeśli do pobrania pozostało tylko siedem dni, zostanie ono wyświetlone w sekcji „Moje pliki do pobrania”. Istnieją również programy lub filmy, które trzeba będzie obejrzeć w ciągu 48 godzin od ich pobrania. Odliczanie godzinowe można również znaleźć w sekcji „Moje pliki do pobrania” w aplikacji Netflix.

Jeśli film wygaśnie, zanim będziesz mógł go obejrzeć, możesz go usunąć, pobrać ponownie, a licznik wygaśnięcia zostanie odnowiony.

Usuń pobrane filmy (aby zwolnić miejsce)

Może się okazać, że pobrałeś trochę za dużo filmów, a iPhone stale informuje Cię, że Twoja przestrzeń dyskowa jest teraz niewystarczająca. Aby zwolnić trochę miejsca, możesz usunąć kilka swoich filmów.

Aby to zrobić:

 1. W środku Netflix aplikacji, dotknij Menu Ikona.
 2. Wybierz „Moje pliki do pobrania”.
 3. Stuknij w Edytować przycisk. Obok każdego pliku wideo, który jest aktualnie zapisany w telefonie, pojawi się znak „X”.
 4. Dotknij „X” obok filmu, który chcesz usunąć z „Moich pobrań”. Powtórz ten krok, jeśli planujesz usunąć dodatkowe filmy.

Jeśli chcesz usunąć wszystkie pobrane pliki za jednym zamachem:

 1. W środku Netflix aplikację, otwórz Menu.
 2. Przewiń w dół, aż będziesz mógł wybrać Ustawienia aplikacji. Dotknij go.
 3. Wybierz „Usuń wszystkie pobrane”.

Po potwierdzeniu wszystkie pobrane programy i filmy Netflix znikną.