Jak zdobyć krople w odwróconym?

Zombie i przetrwanie to główne motywy Unturned, w których gracze mogą się rozwijać i zabijać. Podczas przemierzania przestrzeni świata możesz zauważyć, że standardowa broń może wyglądać nudno. Nie ma problemu, prawda? Dlatego otrzymujesz skórki kosmetyczne na przedmioty. Jednak w jaki sposób zdobywasz spadki w Unturned?

Jak zdobyć krople w odwróconym?

Unturned zmieniło się w ciągu ostatnich kilku lat, ale nadal możesz zdobyć kosmetyki, grając w tę grę. Inne przedmioty w grze również kwalifikują się jako „zrzuty”. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak zdobyć krople w odwróconym?

Zrzuty kosmetyczne w Unturned zmienią jedynie wygląd broni dystansowej, broni białej lub puszek fasoli, które możesz znaleźć. Wypróbuj następujące metody, aby dostać się do jednego z tych kosmetycznych kropli:

 • Grać w gre

Grając w tę grę, będziesz mieć szansę na otrzymanie kosmetycznego dropu. Nie ma określonego czasu na ich otrzymanie, ale otrzymasz powiadomienie, gdy je otrzymasz. Krople różnią się rzadkością, więc możesz je sprzedać, aby zarobić trochę pieniędzy.

Włączenie gry i pozostawienie jej w spokoju nazywa się „bezczynnością”. Idling nie liczy się do rozgrywki, co neguje wszelką możliwość otrzymania zrzutów kosmetycznych. Tylko grając w grę w trybie jednoosobowym lub wieloosobowym zakwalifikujesz się do przedmiotów kosmetycznych.

Aby sprawdzić, czy otrzymałeś drop, odłącz się od serwera, na którym grałeś. Będziesz wiedział, kiedy pojawi się powiadomienie.

 • Otwieranie pudełek lub prezentów

Pudełka lub prezenty były kiedyś częścią gry. Niestety, te łupy nie są już częścią tabeli losowych łupów. Gracze, którzy posiadali je, zanim zostali usunięci, nadal będą mieli je w swoich ekwipunkach.

Najrzadszymi zrzutami w Unturned są Mystery Boxes, które zawierają jedne z najlepszych łupów. Jednak nawet jeśli je zdobędziesz, musisz wydać 1 USD, aby je otworzyć. Te pieniądze są przeznaczone na zakup klucza, którego nie można uzyskać za darmo w grze.

Prezenty były częścią wydarzeń, ale podobnie jak Pudełka są teraz przede wszystkim nieosiągalne. Nadal możesz kupować pudełka, prezenty i klucze na rynku Steam.

 • Kupowanie z nieodwróconych zapasów

Chociaż możesz zaryzykować z Mystery Boxes, które kupujesz z Unturned Stockpile, same kosmetyki są również dostępne w sprzedaży. Możesz je wyposażyć po zakupie, ponieważ są odblokowane.

Ze względu na brak sposobów na zdobycie Pudełek i Prezentów w dzisiejszych czasach, ceny mogą z czasem wzrosnąć. Upewnij się, że dobrze się zastanowisz, zanim kupisz skórki lub pudełka, które lubisz.

 • DLC Permanent Gold Upgrade

To DLC kosztuje 5 USD i zawiera ekskluzywne skórki i różne kosmetyki. Istnieją również inne korzyści z zakupu DLC, takie jak serwery Premium Gold i dodatkowa personalizacja.

Łupy i łupy wrogów

Łupy i łupy z wrogów nie są kosmetykami, ale cennymi przedmiotami, których będziesz potrzebować, aby przetrwać na różnych mapach Unturned. Istnieje siedem rodzajów dropów, w tym:

 • Przedmioty cywilne

Ta kategoria obejmuje żywność, ubrania i kilka broni do walki wręcz. Możesz je łatwo znaleźć w miastach.

 • Przedmioty wojskowe

Jak sama nazwa wskazuje, przedmioty wojskowe obejmują broń i sprzęt wojskowy. Możesz je znaleźć w lokacjach militarnych, takich jak bazy.

 • Artykuły medyczne

Jeśli chcesz wyleczyć swoją postać, jedyną dostępną opcją są przedmioty medyczne. Znajdź je w szpitalach, aptekach, a nawet obiektach wojskowych. Zebranie ich jest bardzo korzystne dla twojego przetrwania.

 • Przedmioty strażnika (milicji)

Broń łowcy jest potężna, ale różni się od przedmiotów wojskowych. Używają również własnych przystawek i amunicji. Te bronie mają zwykle większą wytrzymałość.

Przedmioty Ranger możesz znaleźć w lokalizacjach Milicji, które mogą znajdować się na obszarach cywilnych lub w ich pobliżu. Upewnij się, że patrzysz uważnie, ponieważ czasami trudno je zauważyć.

 • Przedmioty policyjne

Również wierne nazwie, przedmioty policyjne zwykle pojawiają się w lokalizacjach policyjnych, takich jak stacje, punkty kontrolne i w pobliżu ich pojazdów. Mają też własne załączniki i amunicję.

 • Artykuły rolnicze

Będziesz też chciał zbierać przedmioty rolnicze, ponieważ pomagają one w uprawie roślin. Odradzają się na farmach i na kempingach. Ta kategoria obejmuje również niektóre narzędzia, takie jak siekiery.

 • Elementy konstrukcyjne

Przedmioty konstrukcyjne to głównie materiały rzemieślnicze, ale mogą również zawierać narzędzia, takie jak siekiery i piły.

Wszystkie te przedmioty mogą pojawić się jako łupy rozrzucone po okolicy lub jako część zrzutów Zombie. Zombie informują Cię również o tym, jakie przedmioty ci podarują, w zależności od ich lokalizacji. Przykładem są Mega Zombie w bazie wojskowej, które upuszczają przedmioty wojskowe.

Tworzenie przedmiotów to także inny sposób na ich zdobycie. Każdy przedmiot ma przepis, a otrzymasz go po wydaniu niektórych materiałów.

Niech Pani Szczęścia uśmiechnie się do mnie

Jeśli masz szczęście i wcześnie zdobędziesz kroplę kosmetyku, koniecznie powiedz o tym znajomym i świętuj. Niektórzy gracze wciąż czekają na swoje dropy nawet po wielu godzinach grania. Zawsze możesz kupić dropy, ale uczucie otrzymywania losowych nagród jest zawsze fantastyczne.

Jaki był najrzadszy drop, jaki miałeś w Unturned? Sprzedałeś coś z ogromnym zyskiem? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.