Jak odblokować dla dowolnego operatora Samsung Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 to popularny, wielofunkcyjny telefon, a niektórzy używają go nawet jako tabletu.

Jak odblokować dla dowolnego operatora Samsung Galaxy Note 8

Jednak nie jest to najtańsza opcja. Dlatego wielu użytkowników otrzymało Note 8 ze zniżką, która wymagała podpisania długoterminowej umowy.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, Twój telefon może być zablokowany na karcie SIM. To komplikuje proces przejścia na nowego przewoźnika. Po włożeniu nowej karty SIM od innego operatora może być konieczne wprowadzenie kodu dla notatki 8, aby móc korzystać z pasma częstotliwości tego operatora.

Ale jak zdobyć kod odblokowujący?

 1. Najpierw wypróbuj nową kartę SIM

Różni operatorzy mają różne zasady dotyczące urządzeń blokujących kartę SIM.

Więc zanim zaczniesz myśleć o odblokowaniu telefonu, powinieneś uważnie przeczytać umowę lub po prostu wykonać test. Jeśli Twój telefon włączy się z nową kartą SIM, nie masz się czym martwić.

 1. Skonsultuj się z operatorem

Co zrobić, jeśli Twój telefon jest zablokowany na karcie SIM? Zanim wypróbujesz inne metody odblokowania, zadzwoń do swojego operatora.

Jeśli Twój telefon jest w pełni opłacony, mogą chcieć odblokować Twój Note 8. Warunkiem jest zazwyczaj, że nie masz żadnych zobowiązań finansowych wobec operatora.

Ale jeśli ci się nie uda, masz inne opcje. Niestety nie są one bezpłatne.

 1. Zabierz telefon do warsztatu

Warsztaty naprawy telefonów mają zwykle doświadczenie z odblokowywaniem karty SIM. Ta usługa jest płatna i wiąże się z pewnym ryzykiem dla Twojego telefonu. Zanim zabierzesz Note 8 do warsztatu, dobrze jest zrobić kopię zapasową swoich danych.

 1. Wybierz usługę odblokowania

Możesz także odblokować telefon w domu. Istnieją godne zaufania strony internetowe, które specjalizują się w odblokowywaniu smartfonów dla dowolnego operatora. Zanim zdecydujesz się na stronę internetową, poświęć trochę czasu na sprawdzenie ich danych uwierzytelniających.

Jedną z witryn, z których możesz skorzystać, jest Unlock Unit. Kroki, które musisz wykonać, są proste, niezależnie od tego, z którego narzędzia odblokowującego zdecydujesz się skorzystać.

 • Na komputerze otwórz usługę odblokowywania

Po prostu otwórz stronę odblokowania. Jeśli dostępne są różne marki, kliknij Samsung. W tym przypadku adres URL to: //www.unlockunit.com/unlock-samsung

 • Wybierz swój model telefonu

Z rozwijanego menu wybierz Galaxy Note 8.

 • Wybierz swojego obecnego operatora

Odblokowywanie stron internetowych nie musi wiedzieć, jaki będzie Twój nowy operator.

 • Wpisz swój kod IMEI

IMEI to skrót od International Mobile Equipment Identity. To 15-cyfrowy kod, który jest unikalny dla każdego telefonu. Jak więc nauczyć się kodu IMEI telefonu?

Jeśli nadal masz oryginalne opakowanie, będzie ono zawierać ten kod. Przydatny jest też rachunek sprzedaży. Możesz go również znaleźć, przechodząc do Ustawienia> Informacje o telefonie> Status> Informacje IMEI.

Istnieje również wiele innych opcji. Wybieranie numeru ⋇#06# to najłatwiejszy sposób na uzyskanie kodu IMEI, ale nie działa w przypadku niektórych operatorów.

 • Wprowadź prawidłowy adres e-mail

Strona odblokowująca będzie potrzebować kilku dni na odblokowanie telefonu. Gdy to zrobią, kod zostanie dostarczony w wiadomości e-mail.

 • Zgadzam się z warunkami
 • Zapłać za usługę

Możesz użyć swojej karty lub Paypal. Jeśli kod nie zadziała, możesz odzyskać pieniądze. Ale najpierw powinieneś skontaktować się z działem pomocy technicznej odblokowania, ponieważ mogą być w stanie ci pomóc.

Ostatnie słowo

Odblokowanie może początkowo wydawać się zniechęcające. Ale przy odrobinie badań możesz bezpiecznie ukończyć proces bez konieczności przepłacania. Dla wielu użytkowników przejście na nowego przewoźnika jest warte wysiłku.