Jak odblokować łowcę demonów w Hearthstone?

Kiedy Hearthstone został wydany, w grze było dziewięć klas bohaterów. Każda klasa była zbalansowana z odrębnym stylem gry i oferowała graczom szereg opcji do zanurzenia się w grze.

Jak odblokować łowcę demonów w Hearthstone?

Jednak wielu graczy prosiło o więcej klas i większy wybór. Ich modlitwy pozostały bez odpowiedzi aż do wiosny 2020 roku, kiedy została wydana nowa klasa Łowcy Demonów.

Jeśli jesteś nowym graczem lub wracasz do gry, ta klasa ma inne wymagania dotyczące odblokowania, a nasz artykuł opowie Ci o nich wszystko.

Jak odblokować łowcę demonów w Hearthstone?

Rozpoczynając na nowym koncie, każdy gracz musi przejść przez sekcję samouczka i proces zdobywania klas, pokonując je w trybie praktyki przeciwko przeciwnikowi AI. Łowca Demonów, będąc jedyną nowo zaprojektowaną klasą bohatera od początku gry, jest odstający.

Aby otrzymać klasę, musisz uzyskać dostęp do swoich zadań:

  1. Przejdź do menu głównego.

  2. Kliknij „Przygody solo”.

  3. Przewiń listę po prawej stronie, aż znajdziesz rozszerzenie „Ashes of the Outlands”.

  4. Kliknij rozszerzenie, aby wyświetlić listę powiązanych zadań.

  5. Wybierz „Prolog”.

  6. Ta linia misji dla jednego gracza przeprowadzi Cię przez cztery mecze.

  7. Gdy pokonasz czterech bossów, otrzymasz klasę Łowcy Demonów wraz ze wszystkimi kartami startowymi.

Po ukończeniu prologu klasa zostanie ustawiona na 20 poziom pod względem postępów gracza. Awansowanie da ci złote wersje podstawowych kart. W przeciwieństwie do innych klas, złote neutralne karty nie są przyznawane jako nagrody za poziom.

Ponieważ klasa nie pojawiała się w żadnym z rozszerzeń przed „Piołami Rubieży”, wszystkie rozszerzenia w 2020 roku miały zwiększoną liczbę kart klas Łowców Demonów w porównaniu z innymi klasami. Chociaż nadal ma mniejszą liczbę kart, ma mniej więcej taką samą liczbę grywalnych kart w standardowej drabince.

Alternatywni bohaterowie Łowcy Demonów

Kiedy Łowca Demonów został wydany w grze, zaczął przestrzegać podobnych zasad, jak inne klasy bohaterów. Wygranie 500 gier rankingowych lub gier na arenie da twojemu bohaterowi złoty rozbłysk (i animuje go, jeśli nie jest jeszcze animowany). Co więcej, nowi alternatywni bohaterowie Łowcy Demonów będą dostępni do zakupu w dalszej kolejności.

Wygranie 1000 gier klasą bohatera odblokuje również alternatywny portret dla tej klasy bohatera.

Styl gry łowcy demonów

W wyjątkowym skręcie Łowca Demonów jest godnym uwagi oddzieleniem od niektórych najwcześniejszych koncepcji gry. Na przykład moc specjalna tej klasy kosztuje tylko jedną manę, w przeciwieństwie do standardowych dwóch. Dzięki temu gracz może skuteczniej łączyć moc specjalną z innymi kartami.

Z drugiej strony, ponieważ ma mniejszy wpływ na grę, gdy jest używany (w porównaniu z niektórymi innymi mocami), staje się mniej skuteczny w późniejszych częściach gry.

Ta klasa nadaje się do bardziej agresywnego stylu gry, częściowo dzięki taniej mocy specjalnej. Ponieważ możesz używać go częściej i skuteczniej wypełniać krzywą many, uzyskasz więcej mil z tańszych stworów. Niektóre karty Łowców Demonów również bezpośrednio wykorzystują moc specjalną do działania. Satyr Overseer (karta podstawowa) da ci małego stronnika za każdym razem, gdy twój bohater zaatakuje.

Jeśli planujesz stworzyć talię Łowcy Demonów, zastanów się nad przejściem na talię aggro lub midrange, która w każdej turze będzie roiła się od desek i żetonów, aby zadać obrażenia w każdej turze. Gracze kończący w późnej fazie gry zwykle przychodzą na długo, zanim gracze będą mieli dostęp do dziesięciu many.

Talie Łowców Demonów również cierpią z powodu ogólnego braku wysokiej jakości stronników o wysokim koszcie i nie mają wielu sposobów na generowanie dodatkowych kart (chociaż ich dobieranie kart jest efektywne). Kontrolujące talie, takie jak „Wojownik kontrolujący” lub talie Kapłana, będą miały lepszych stronników i mogą wygrać, jeśli przetrwają chwiejną wczesną fazę gry.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jaki poziom odblokowuje łowca demonów?

Nie ma wymagań co do poziomu, aby odblokować klasę Łowcy Demonów. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść w tryb „Solo Adventures” i pokonać misje Prologu.

Po odblokowaniu Łowcy Demonów zaczyna się na poziomie 20, w przeciwieństwie do poziomu pierwszego z innymi klasami. Nagrody za zdobywanie poziomów zmieniają się odpowiednio, aby dawać ci tylko karty klasowe, a tempo ich zdobywania zmniejszy się.

Czy można grać w łowców demonów na arenie Hearthstone?

Tak, tryb gry Arena jest dostępny dla klasy Łowcy Demonów. Ponieważ ich moc specjalna kosztuje tylko jedną manę, twój dobór powinien ją uwzględniać. W każdej turze będziesz mógł używać mocy specjalnej skuteczniej niż większość innych klas.

Dla porównania, w dalszej części gry staje się nieco przestarzały, ponieważ inne klasy uzyskują stosunkowo większą wartość ze swojej dwumanowej mocy.

Kiedy możesz zagrać w łowcę demonów w Hearthstone?

Po odblokowaniu klasy w misjach Prologu otrzymasz talię stworzoną z podstawowych kart klasowych, aby natychmiast rozpocząć grę. Talia nie pojawi się, jeśli wyczerpałeś swoje dostępne miejsca na talie.

Jak odblokować demonicznego Illidana?

Demoniczny Illidan to alternatywna portretowa wersja podstawowego bohatera Łowcy Demonów Illidana Stormrage. Możesz go odblokować, wygrywając 1000 gier w drabince rankingowej lub na Arenie (łącznie).

Czy łowca demonów jest bezpłatny w Hearthstone?

Odblokowanie klasy to darmowa misja, którą każdy gracz otrzyma w trybie „Solo Adventures”. Po odblokowaniu klasy i towarzyszących jej kart podstawowych, inne karty klasowe można stworzyć tak samo, jak każdą inną kartę w grze.

Dlaczego nie mogę grać w łowcę demonów po odblokowaniu go?

Jeśli ukończyłeś misje Prologu, ale nie możesz grać z klasą lub stworzyć nowej talii Łowcy Demonów, uruchom grę ponownie.

Jeśli masz maksymalną liczbę używanych talii, talia Łowcy Demonów nie pojawi się w twojej kolekcji, chociaż karty zostaną dodane normalnie.

Ile kosztują karty Łowców Demonów?

Koszt tworzenia i szybkość odczarowywania kart Łowców Demonów są takie same, jak w przypadku innych kart. Oto tabela, która wyjaśnia, ile Pyłu potrzebujesz i ile otrzymujesz za karty:

Rzadkość

Koszt stworzenia

Odczarowująca nagroda

Regularny

Złoty

Regularny

Złoty

Pospolity

40

400

5

50

Rzadko spotykany

100

800

20

100

Epicki

400

1600

100

400

Legendarny

1600

3200

400

1600

Poznaj nową klasę z Illidan

Łowca demonów to nowa, ekscytująca klasa w Hearthstone, która po premierze szybko stała się ulubieńcem fanów. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na Twoje naglące pytania. Więcej informacji o Hearthstone znajdziesz na naszym blogu.

Jakie talie Łowców Demonów są twoimi ulubionymi? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej?