Jak anulować subskrypcję czasopism na Amazon Kindle

Zaprenumerowałeś magazyn i już go nie chcesz? Wypróbowałeś bezpłatną wersję próbną i nie chcesz płacić za regularną subskrypcję? Oto jak zrezygnować z subskrypcji czasopism na Amazon Kindle.

Jak anulować subskrypcję czasopism na Amazon Kindle

Nigdy wcześniej konsumowanie treści nie było łatwiejsze niż wtedy, gdy pojawił się Kindle. Pewni czytelnicy eBooków byli już od jakiegoś czasu, ale Kindle przyniósł ze sobą samodzielną infrastrukturę, która nie tylko umożliwiła czytanie na urządzeniu, ale także dostarczyła materiały do ​​​​czytania. Objęcie całego ekosystemu wraz z samym urządzeniem było dziełem geniuszu ze strony Amazona.

Możliwość prenumerowania periodyków, gazet i magazynów jest doskonałą częścią Kindle. Pozwala ci na chwilę odpocząć od książek i wybrać się na lekką lekturę lub coś, co możesz łatwiej podnieść i odłożyć. W przypadku czasopism oferuje linię ratunkową od druku, która może pomóc w utrzymaniu ich w biznesie, ponieważ przestawiamy się na treści cyfrowe zamiast na papierze.

Zrezygnuj z subskrypcji czasopism na Amazon Kindle

Jeśli nie chcesz już subskrypcji magazynu, stosunkowo łatwo jest ją anulować w ekosystemie Kindle.

  1. Przejdź do Menedżera subskrypcji magazynu Amazon.
  2. Wybierz magazyn, którego nie chcesz już otrzymywać.
  3. Wybierz Anuluj subskrypcję i potwierdź.

Możesz również anulować czasopisma z części Treść i urządzenia na stronie Amazon.

  1. Przejdź do zarządzania zawartością i urządzeniami.
  2. Wybierz magazyn, który chcesz anulować.
  3. Wybierz Akcje, a następnie Anuluj.
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora i potwierdź anulowanie.

Niektórzy wydawcy mogą zwrócić Ci pieniądze za niedostarczone czasopisma, inni nie. Zamiast tego będą dostarczać czasopismo przez pozostały okres opłaconego abonamentu, a następnie przestaną, dopóki nie zdecydujesz się na ponowną subskrypcję. Powinieneś zostać powiadomiony, który jest który w ramach procesu anulowania.

Jak zdobyć czasopisma na swoim Kindle bez subskrybowania ich?

Nie musisz mieć abonamentu na każde czytane czasopismo, aby móc je legalnie czytać. Są inne sposoby, jeśli wiesz jak.

Gratisy Amazon

Amazon często oferuje bezpłatny dostęp do swoich treści, a nawet istnieje książka Kindle, która dokładnie mówi, jak i gdzie uzyskać do nich dostęp. Nazywa się Kindle Buffet, jest to darmowy eBook dla Kindle, który przeprowadzi Cię przez proces znajdowania i pobierania innych bezpłatnych treści dla Kindle. Warto zajrzeć.

Amazon Prime

Jeśli jesteś już subskrybentem Amazon Prime, nie musisz płacić dodatkowo za subskrypcje czasopism. Jako członek Prime zyskujesz dostęp do czasopism i książek. Chociaż oferta nie obejmuje wszystkich dostępnych czasopism, obejmuje wiele popularnych. Jeśli korzystasz z Prime, powinieneś sprawdzić, czy wybrany magazyn jest częścią programu, zanim zapłacisz za dodatkową opłatą.

Amazon bez ograniczeń

Jeśli czytasz dalej dzięki Amazon Unlimited, dostaniesz też czasopisma. Niektóre znane magazyny, takie jak GQ i National Geographic, są częścią programu wraz z setkami innych tytułów. Chociaż wartość Amazon Unlimited jest przedmiotem dyskusji, może być warta dodatkowych 10 USD, jeśli obejmuje czasopisma, które zwykle subskrybujesz. Przed opłaceniem osobnej subskrypcji sprawdź, jakie czasopisma są wliczone, a które nie.

Kaliber

Calibre to znakomity czytnik e-booków, który oferuje również bezpłatny dostęp do czasopism. Calibre to aplikacja do pobrania dostępna w różnych systemach operacyjnych, która zapewnia lekki i niezawodny czytnik e-booków. Po skonfigurowaniu może również pobierać gazety i bezpłatne e-booki. Opcja dostępu do bezpłatnych czasopism znajduje się w sekcji „Pobierz wiadomości”. Różnorodność i ilość gratisów zmienia się cały czas, aby często je sprawdzać pod kątem poprawki do magazynu.

Twoja lokalna biblioteka

Czy wiesz, że biblioteki oferują również e-booki i czasopisma? Prawdopodobnie będziesz potrzebować czytnika czasopism, takiego jak Zinio, ale twoja biblioteka powie ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Możesz to zrobić w staromodny sposób, odwiedzić bibliotekę i poprosić kogoś lub w nowy sposób, odwiedzając witrynę internetową swojej biblioteki i szukając cyfrowych wypożyczeń lub e-booków. Obowiązują te same zasady wypożyczania, otrzymujesz zawartość przez określony czas, zanim będziesz musiał ją zwrócić, ale wszystko jest bezpłatne.

Darmowe strony internetowe

Istnieją dziesiątki stron internetowych oferujących bezpłatny dostęp do tego czy tamtego, ale niewiele z nich jest legalnych. Jednym, który wydaje się uzasadniony, jest Hunt4Freebies. Nie używałem go osobiście, ale słyszałem o nim dobre rzeczy. Głównie dlatego, że nie pobiera złośliwego oprogramowania ani niczego, czego nie chcesz. Poza tym oferuje bezpłatne e-booki i czasopisma dla Kindle. Nie można powiedzieć, że jest to sprawiedliwsze.

Masz inne sposoby na legalne pobieranie bezpłatnych magazynów Kindle? Opowiedz nam o nich poniżej, jeśli tak!