Jak oglądać Jeopardy bez kabla?

Popularny teleturniej ABC Jeopardy od lat dostarcza rozrywki amerykańskiej publiczności. Ale jak możesz dalej oglądać, jeśli zdecydujesz się odciąć przewód?

Powszechnym problemem dla tych, którzy chcą zerwać więzy z tradycyjnymi operatorami telewizji kablowej, jest to, jak uzyskać ulubione programy w lokalnych kanałach. Jeśli jesteś fanem ulubionego amerykańskiego programu o ciekawostkach, musisz dowiedzieć się, jak możesz oglądać Jeopardy.

Nie martw się! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nadal możesz oglądać Jeopardy bez kabla. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie masz opcje i jak możesz dostroić się za darmo lub odtwarzać odcinki za pomocą urządzeń mobilnych.

Czy są jakieś darmowe opcje?

Tak, są. Kanał ABC to sieć rozgłoszeniowa. Dlatego możesz oglądać go za darmo bezprzewodowo, jeśli jest dostępny w Twoim regionie. Ale pamiętaj, aby sprawdzić przed zakupem anteny.

Ogólnie rzecz biorąc, antena to rozsądna inwestycja, ponieważ można znaleźć przyzwoitą za tę samą cenę, co miesięczny abonament na usługę przesyłania strumieniowego. Jest również łatwy w instalacji. W ten sposób na pewno złapiesz swój ulubiony program.

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy anteną, Locast to solidna opcja. Jest to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego, która jest obecnie dostępna w 17 miastach w Stanach Zjednoczonych. ABC jest w ich ofercie, więc możesz oglądać Jeopardy za darmo, jeśli masz szczęście mieszkać tam, gdzie dostępna jest Locast.

Jest organizacją non-profit, więc utrzymuje się z darowizn. Te darowizny nie są wymagane, jeśli chcesz korzystać z usługi, ale z pewnością zachęcamy je, aby pomóc utrzymać Locast na powierzchni. Aplikację można pobrać z Google Play, App Store, na urządzenia Roku i Amazon.

jak oglądać niebezpieczeństwo bez kabla?

Jakie usługi przesyłania strumieniowego niosą ze sobą zagrożenie lub ABC?

Usługi przesyłania strumieniowego regularnie aktualizują zawartość, więc Jeopardy może, ale nie musi być dostępny, gdy zdecydujesz się dostroić. Na szczęście Jeopardy.com jest przydatną witryną, w której można dodawać zakładki. Nie tylko możesz oglądać ciekawostki na żywo, ale możesz także sprawdzić pomocne linki, aby obejrzeć poprzednie odcinki.

Istnieje jednak kilka wad oglądania Jeopardy w usługach przesyłania strumieniowego. Po pierwsze, jeśli płacisz miesięczny abonament za usługę telewizji na żywo, upewnij się, że będzie ona obsługiwać lokalne stacje telewizyjne. Na przykład, kiedy AT&T po raz pierwszy wypuściło DirecTV Now, można było oglądać lokalne stacje w Los Angeles, ale nie w bardziej wiejskich miastach. Po drugie, możesz oglądać poprzednie odcinki tylko wtedy, gdy nie masz opcji telewizji na żywo.

Od 2020 r. możesz oglądać Jeopardy na Netflix, a także niektóre starsze programy ABC na żądanie – chociaż nie wszystkie treści są dostępne. Możesz jednak obejrzeć ten teleturniej w innych usługach przesyłania strumieniowego, jeśli wybór jest ograniczony.

Jeśli masz Hulu, AT&T TV Now, Sling TV lub YouTube TV, subskrybujesz także liczne odcinki Jeopardy.

oglądaj niebezpieczeństwo codziennie bez kabla

Jak oglądać Jeopardy z Hulu

Hulu jest doskonałym zamiennikiem Twojego dostawcy telewizji kablowej. Jest dostarczany z tygodniową bezpłatną wersją próbną i jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami. Plan, który obejmuje Jeopardy na ABC, kosztuje 64,99 USD miesięcznie i ma ponad 75 kanałów. Możesz także wybrać wersję bez reklam, za dodatkowe 6 USD miesięcznie. Upewnij się, że kanał ABC jest dostępny w Twojej okolicy, zanim zasubskrybujesz usługę.Strona kanałów Hulu

Dzięki Hulu możesz oglądać Jeopardy na żywo lub na żądanie. Biblioteka na żądanie jest również dostępna jako samodzielna usługa przesyłania strumieniowego. Jeśli masz innego dostawcę telewizji, który nie oferuje Jeopardy, możesz kupić tę usługę za 5,99 USD miesięcznie i oglądać swój ulubiony teleturniej, kiedy tylko chcesz.

Rejestracja w Hulu jest stosunkowo łatwa:

  1. Odwiedź oficjalną stronę internetową i wybierz przycisk Rozpocznij bezpłatny okres próbny.
  2. Wybierz odpowiedni plan.
  3. Podaj swoje dane osobowe, adres e-mail i hasło.
  4. Wybierz metodę płatności i kliknij Prześlij.

Jak teraz oglądać Jeopardy z AT&T TV

AT&T TV Now jest prawie all-inclusive. Ich plany obejmują dużą liczbę kanałów, w tym ABC. Dlatego możesz oglądać Jeopardy. Usługa jest dostępna na wielu rynkach, ale nadal musisz sprawdzić, czy masz do niej dostęp, zanim się zarejestrujesz. Strona z cenami AT&T TV Now

Aby oglądać ABC z AT&T TV Now, wystarczy wykupić abonament podstawowy, który nazywa się Pakiet Rozrywkowy i kosztuje 69,99 USD miesięcznie. Jeśli chcesz nagrywać odcinki, rejestrator oparty na chmurze umożliwi Ci to. Możesz także przesyłać strumieniowo na dwa urządzenia jednocześnie lub zapłacić 5 USD miesięcznie, aby uzyskać trzy.

Ta usługa przesyłania strumieniowego jest kompatybilna z większością dzisiejszych urządzeń. Możesz się zarejestrować w kilku prostych krokach:

  1. Odwiedź oficjalną stronę AT&T TV Now i kliknij niebieski przycisk Zarejestruj się.
  2. Wybierz pakiet.
  3. Wybierz dodatki, które możesz chcieć mieć.
  4. Utwórz konto i wprowadź informacje o płatności, aby zakończyć proces.

Jak oglądać Jeopardy z Sling TV

Sling TV to prawdopodobnie najtańsza opcja dla tych, którzy chcą oglądać ABC bez kabla. Ich najtańszy plan kosztuje 35 USD miesięcznie i zawiera ABC, a także Jeopardy.

Aby jednak oglądać program w Sling TV, trzeba mieć antenę. Po sparowaniu anteny HD z abonamentem Sling TV możesz bezpłatnie korzystać z lokalnych kanałów.

Aby tak się stało, powinieneś zasubskrybować pakiet Better Locals i podłączyć antenę HD. Teraz możesz przesyłać strumieniowo ABC i swój ulubiony teleturniej bez dodatkowych kosztów poza miesięczną subskrypcją Sling TV.

Jak oglądać Jeopardy w YouTube TV

YouTube TV to kolejna usługa, która umożliwia oglądanie Jeopardy online. Dzięki tej usłudze przesyłania strumieniowego zyskujesz dostęp do wielu kanałów sieciowych i programów na żywo. To świetny sposób na oglądanie kanału ABC bez operatora telewizji kablowej, a także wielu innych kanałów lokalnych.

Obecnie możesz zarejestrować się w YouTube TV za 54,99 USD miesięcznie przez trzy miesiące, a potem za 64,99 USD miesięcznie. Jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, dzięki czemu możesz praktycznie przesyłać strumieniowo, gdziekolwiek chcesz. Ponadto możesz utworzyć do sześciu kont i jednocześnie prowadzić trzy strumienie, co jest idealne dla rodzin. Strona z cenami telewizji na YouTube

Aby uzyskać dostęp do Jeopardy w YouTube TV, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową, pobrać aplikację na swoje urządzenie i się zarejestrować. Może być konieczne potwierdzenie kodu pocztowego i zezwolenie aplikacji na dostęp do lokalizacji urządzenia. Pamiętaj też, że YouTube TV obciąży Cię opłatą za autoryzację Twojej karty, jeśli suma jest nieistotna. Następnie możesz rozpocząć przesyłanie strumieniowe!

Jak oglądać Jeopardy na różnych urządzeniach

oglądać zagrożenie bez kabla

Wszystkie wymienione poniżej usługi przesyłania strumieniowego są kompatybilne z prawie każdym urządzeniem, na którym można przesyłać strumieniowo.

Android TV

Jeśli chcesz oglądać Jeopardy na Android TV, zarejestruj się w Hulu, Sling TV lub YouTube TV, ponieważ obsługuje te usługi przesyłania strumieniowego.

Telewizor apple

Jako użytkownik Apple TV masz następujące możliwości. Możesz przesyłać strumieniowo za pomocą wszystkich wymienionych usług przesyłania strumieniowego dzięki doskonałej kompatybilności Apple TV.

Amazon Fire TV

Jeśli odwiedzisz sklep Amazon App Store, zobaczysz, że możesz pobrać różne aplikacje do przesyłania strumieniowego – Sling TV, Hulu, YouTube TV i AT&T TV Now.

Urządzenia mobilne (iOS i Android)

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo Jeopardy w podróży, urządzenia mobilne są właściwym wyborem. Program można oglądać na iPadach, iPhone'ach oraz smartfonach i tabletach z systemem Android, pobierając jedną z aplikacji z Google Play lub App Store. Wszystkie wymienione usługi przesyłania strumieniowego mają odpowiednie aplikacje na urządzenia mobilne.

Roku

Roku jest często chwalony jako najlepszy zamiennik dla tych, którzy porzucają sznur. Wynika to z jego przystępności cenowej i kompatybilności z wieloma aplikacjami do przesyłania strumieniowego. Możesz cieszyć się Jeopardy za pośrednictwem aplikacji Sling TV, Hulu, YouTube TV i AT&T TV Now.

Chromecast

Jeśli wybrałeś urządzenie Chromecast, masz wiele opcji, gdy chcesz przesyłać strumieniowo Jeopardy. Korzystaj z YouTube TV, Hulu, AT&T TV Now lub Sling TV, aby oglądać swoje ulubione odcinki.

Komputery stacjonarne i laptopy

Możesz także przesyłać strumieniowo Jeopardy z komputera stacjonarnego lub laptopa. Możesz to zrobić z przeglądarki lub pobrać aplikację komputerową, o ile masz jeden z wiodących systemów operacyjnych.

Tak wiele wyborów

Być może myślałeś, że kabel był Twoim jedynym wyborem do oglądania niektórych programów, ale teraz znasz prawdę. Masz tak wiele opcji, z których niektóre są nawet bezpłatne. Możesz odciąć przewód i nadal cieszyć się ulubionymi filmami, programami, sportami i serialami. Nie musisz więc rezygnować z Jeopardy dzięki tak wielu sposobom na kontynuowanie transmisji. Wybór nalezy do ciebie!

Podziel się, jak zamierzasz oglądać Jeopardy w sekcji komentarzy poniżej.