Czy Venmo może być używany bez numeru telefonu? Nie

Kiedy tworzysz konto Venmo, musisz zarejestrować się za pomocą swojego numeru telefonu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz konto osobiste, czy biznesowe, Venmo nadal będzie wymagało Twojego numeru telefonu, który musisz natychmiast zweryfikować. Chociaż nie możesz obejść tej zasady, istnieje sposób na zarejestrowanie się w Venmo za pomocą fałszywego numeru telefonu.

Czy Venmo może być używany bez numeru telefonu? Nie

W tym przewodniku omówimy, jak założyć konto Venmo bez ujawniania swojego prawdziwego numeru telefonu. Jeśli chcesz utworzyć drugie konto na tym samym urządzeniu, ta metoda również zadziała.

Czy korzystanie z bezpłatnego numeru telefonu zadziała?

Najpopularniejszym sposobem na ominięcie polityki rejestracji numeru telefonu jest zakup telefonu z funkcją nagrywania – telefonu komórkowego na kartę, który można wyrzucić po zakończeniu korzystania z niego. Chociaż telefon z palnikiem pozwoli Ci zarejestrować się w różnych usługach i aplikacjach, wygasa po kilku miesiącach. Może też być drogo.

Inną powszechnie stosowaną metodą jest wyszukiwanie losowych fałszywych numerów telefonów w Google. Chociaż ta metoda jest szybka i praktyczna, może nie działać w przypadku każdej aplikacji i usługi, w której chcesz się zarejestrować.

Istnieje prostszy sposób na obejście wymagań dotyczących numeru telefonu Venmo. Świetną aplikacją, której możesz do tego użyć, jest DoNotPay. Ta aplikacja działa jak telefon do nagrywania, ponieważ zapewnia fałszywy numer telefonu, którego możesz użyć do założenia konta Venmo.

Możesz nie tylko korzystać z tej aplikacji dla Venmo, ale także z każdej innej aplikacji, która wymaga podania numeru telefonu. Zasadniczo generuje tymczasowy numer telefonu, który wygasa po użyciu. Oto, jak możesz go użyć, aby zarejestrować konto Venmo:

 1. Zarejestruj się w DoNotPay w przeglądarce. Możesz użyć swojego adresu e-mail lub numeru telefonu.

 2. Wybierz zakładkę „Telefon z palnikiem”.

 3. Wpisz „Venmo”, gdy pojawi się pytanie, która aplikacja wymaga Twojego numeru telefonu.

 4. Stuknij w przycisk „Utwórz numer tymczasowy”.

Otrzymasz tymczasowy numer telefonu, z którego możesz korzystać przez 10 minut. Oto, co musisz zrobić dalej:

 1. Otwórz aplikację Venmo na swoim telefonie.

 2. Wpisz swój adres e-mail.

 3. Wpisz swój tymczasowy numer telefonu.

 4. Stwórz hasło.

 5. Zweryfikuj numer telefonu w aplikacji DoNotPay.

Po wygaśnięciu tymczasowego numeru telefonu nie będziesz już mógł go używać. Jednak skoro już to zweryfikowałeś, nie będziesz tego potrzebować. DoNotPay będzie generować tymczasowe numery telefonów kilka razy w miesiącu na wypadek, gdybyś chciał zarejestrować się w innej aplikacji lub usłudze.

Możesz również skorzystać z witryny Odbierz SMS, jeśli nie chcesz podawać swojego prawdziwego numeru. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna i umożliwia odbieranie wiadomości tekstowych i poczty głosowej online. Wspaniałe w tej witrynie jest również to, że może odbierać wiadomości z całego świata. Nie ma również limitu liczby wiadomości, które możesz otrzymywać dziennie.

Korzystanie z tej witryny jest stosunkowo proste. Oto, jak możesz go użyć, aby otrzymać weryfikacyjną wiadomość tekstową od Venmo:

 1. Przejdź do witryny Odbieraj SMS-y.

 2. Przewiń w dół, aby znaleźć numer z Twojego kraju.

  Notatka: Ponieważ Venmo działa tylko w USA, musisz znaleźć numer w USA.

 3. Po wybraniu numeru kliknij przycisk „Otwórz”.

 4. Użyj tymczasowego numeru, aby zarejestrować się w Venmo.

Gdy Venmo wyśle ​​kod weryfikacyjny na tymczasowy numer telefonu, otrzymasz go na stronie Odbierz SMS. Pamiętaj, aby odświeżyć stronę, aż otrzymasz wiadomość.

Jeśli przewiniesz stronę ze szczegółowymi informacjami o tymczasowym numerze telefonu, zobaczysz listę ostatnich 50 wiadomości, które otrzymał Twój fałszywy numer. Co więcej, zobaczysz treść każdej wiadomości (na przykład „Kod WhatsApp 401-572.”). Chociaż ta funkcja jest bardzo przydatna, pamiętaj, że wiadomość, którą otrzymasz od Venmo, będzie na tej liście. Dlatego następna osoba, która użyje tego samego tymczasowego numeru telefonu co Ty, będzie mogła zobaczyć wiadomość.

Czy możesz mieć dwa konta Venmo z tym samym numerem telefonu?

Chociaż Venmo nie pozwala na posiadanie dwóch kont z tym samym numerem telefonu, możesz obejść ten problem, korzystając z tymczasowej metody numeru telefonu. Możesz skorzystać z jednej z dwóch usług wymienionych w poprzedniej sekcji – aplikacji DoNotPay lub strony Odbieraj SMS-y.

Musisz jednak mieć również dwa oddzielne adresy e-mail dla dwóch kont Venmo. Jeśli masz już co najmniej dwa adresy e-mail, nie musisz podejmować żadnych dodatkowych kroków. Jeśli masz tylko jeden, po prostu utwórz kolejny adres e-mail. Możesz zarejestrować dwa adresy e-mail na ten sam numer telefonu.

Jeśli chodzi o konta bankowe, posiadanie dwóch kont Venmo jest bardzo przydatne, gdy masz dwa konta bankowe. Możesz użyć aplikacji Venmo, aby przelać pieniądze z jednego konta na drugie. Ale co ze wspólnym kontem bankowym? Venmo faktycznie pozwala dwóm użytkownikom Venmo zarejestrować to samo konto bankowe. Pamiętaj tylko, że tylko dwa konta Venmo mogą mieć to samo zarejestrowane konto bankowe. Więcej nie będzie dozwolone.

Chroń swoją prywatność podczas rejestracji w Venmo

Chociaż musisz podać numer telefonu podczas rejestracji konta Venmo, niekoniecznie musi to być Twój numer telefonu. Istnieje kilka sposobów na obejście zasad rejestracji telefonu Venmo. Możesz zdobyć telefon z palnikiem, wyszukać fałszywe numery w Google lub skorzystać z aplikacji, która wygeneruje dla Ciebie tymczasowy numer telefonu.

Czy kiedykolwiek zarejestrowałeś konto Venmo z fałszywym numerem telefonu? Jakiej metody użyłeś, aby to uzyskać? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.