Jak zrobić zrzut ekranu na Snapchacie bez wiedzy nadawcy (2021)

Początkowym założeniem Snapchata było to, że szczęśliwi użytkownicy mogli wysyłać zdjęcia i filmy, czując się bezpiecznie, wiedząc, że ich zawartość wygaśnie po kilku sekundach. Post zaginął w historii cyfrowej. Jednak gdy coś cyfrowego wyjdzie do stratosfery, nigdy nie możesz być pewien, że zniknęło na dobre. Jedną z funkcji, która dała użytkownikom taką możliwość, było powiadomienie o zrzucie ekranu. Za każdym razem, gdy robisz zrzut ekranu Snapchata użytkownika tradycyjną metodą, użytkownik otrzymuje powiadomienie.

Jak zrobić zrzut ekranu na Snapchacie bez wiedzy nadawcy (2021)

Ściągawki ze zrzutami ekranu krążyły w Internecie od 2011 roku, kiedy aplikacja została uruchomiona. Ludzie próbowali wszystkiego, od przełączenia swoich telefonów w tryb samolotowy i wymuszenia zamknięcia aplikacji, zanim Snapchat zarejestrował zrzut ekranu, po bardziej ręczną technikę używania czyjegoś telefonu do przechwytywania tego, co pojawia się na ekranie.

Snapchat zamknął wiele z tych możliwości, w tym aplikacje innych firm, które obiecały aktywność ukrywania zrzutów ekranu. Mimo to pozostała jedna otwarta droga. Nie obejmuje namawiania smartfona znajomego do udokumentowania interakcji, z którymi masz do czynienia na Snapchacie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to jest.

Jak robić tajne zrzuty ekranu na Snapchacie?

Sekret tworzenia zrzutów ekranu na Snapchacie tkwi w zaufanym natywnym zestawie narzędzi iOS. Funkcja nagrywania ekranu służy do przechwytywania interakcji w aplikacji mediów społecznościowych. Chociaż użytkownicy Androida musieli poczekać na funkcję nagrywania ekranu, jest ona teraz dostępna dla telefonów z systemem Android 10 i nowszych.

Notatka: Na podstawie naszych testów z maja 2021 r. drugi użytkownik nie otrzymał powiadomienia o zrzucie ekranu. Ale opinie, które otrzymaliśmy od naszych czytelników, stwierdzały, że tak. Jeśli jest to metoda, której chciałbyś użyć, najlepiej najpierw przetestować ją z przyjacielem.

Potajemne zrzuty ekranu Snapchatów za pomocą iPhone'a

Użytkownicy iPhone'a byli kiedyś w stanie nagrać na ekranie niewykryty Snap. Niestety w maju 2021 nie było to już możliwe. Drugi użytkownik otrzymał powiadomienie dotyczące zarówno zrzutów ekranu, jak i funkcji nagrywania ekranu na podstawie naszych testów.

Nawet aplikacje innych firm w App Store nie wydają się zbyt niezawodne. Większość aplikacji, które wypróbowaliśmy, w ogóle nie działała. Inni nadal wysyłali powiadomienie. Oczywiście może to wynikać z najnowszych aktualizacji. Jeśli więc próbujesz użyć aplikacji innej firmy do zrzutu ekranu Snaps, sprawdzaj App Store.

Ta sytuacja pozostawia tylko jedną opcję dla użytkowników iPhone'a: ​​Użyj innego urządzenia. Będziesz musiał użyć innego telefonu, tabletu itp., aby przechwycić Snap, aby uniknąć powiadomień o zrzutach ekranu.

Tajne zrzuty ekranu Snapchatów za pomocą Androida

Przed Androidem 10 istniało wiele aplikacji do nagrywania ekranu innych firm, a nawet kilka obejść w programie uruchamiającym gry na Androida. Ale teraz jest funkcja nagrywania ekranu, podobnie jak iPhone.

Jak korzystać z funkcji nagrywania ekranu w systemie Android 10+, aby potajemnie zrzuty ekranu Snapchatów?

Użytkownicy Androida mogą otworzyć Snap, który chcą zrobić zrzutem ekranu, a następnie pociągnąć w dół od górnej części telefonu, aby uzyskać dostęp do panelu sterowania.

 1. Otwórz Snap, który chcesz przechwycić.
 2. Dostęp do "Panel sterowania" pociągając w dół od góry ekranu.
 3. Przesuń, zlokalizuj i wybierz "Nagrywarka ekranu" funkcjonować.

 4. Stuknij w "Nagrywać."
 5. Rozpoczyna się odliczanie, a następnie pomyślnie przechwyciłeś obraz Snapa na swój telefon. Możesz także dotknąć "Zatrzymać" ikonę , aby zakończyć nagrywanie, a alert zrzutu ekranu nie zostanie wyświetlony.

Powyższe obejście nadal działa od października 2021 na Androidzie.

Jedynym momentem, w którym nie możesz zainicjować nagrywania ekranu, jest sytuacja, gdy jesteś w trakcie oglądania zdjęcia, więc najlepiej jest dowiedzieć się, czy ujęcie uzasadnia nagranie przed otwarciem.

Uważać. Istnieją przypadki, w których nadawca otrzymuje powiadomienie, jeśli wykonałeś zrzut ekranu lub nagrałeś jego zdjęcie lub film. Jeśli obecnie korzystasz z poprzedniej wersji aplikacji, możesz bezpiecznie rejestrować zawartość korespondentów, wiedząc, że nie są oni mądrzejsi w twoich sposobach wykorzystywania. Najlepiej przetestować go na Snapie innego znajomego (kogoś, kto nie dba o to, że robisz zrzuty ekranu), zanim go wypróbujesz.

Używanie trybu samolotowego do potajemnego robienia zrzutów ekranu Snapchata — czy to działa?

Kiedyś istniało proste obejście do robienia zrzutów ekranu, ale oczywiście, jak każdy dobry programista, Snapchat zdał sobie sprawę z tego obejścia i zniknął. Aby przejść do sedna, nie, to obejście już nie działa.

Na podstawie testów przeprowadzonych w maju 2021 r. Snapchat ostrzegał naszego drogiego odbiorcę za każdym razem, gdy robiliśmy zrzut ekranu.

Co próbowaliśmy:

 • Włącz tryb samolotowy, wyłącz Wifi, otwórz Snap i zrzut ekranu.
 • Włącz tryb samolotowy, włącz Wifi, otwórz Snap i zrzut ekranu.
 • Otwórz Snap, a następnie włącz tryb samolotowy.
 • Zamknij Snapchat, włącz tryb samolotowy, a następnie ponownie otwórz aplikację i zrzut ekranu.

Jak widać, bez względu na to, co zrobiliśmy, pojawiło się powiadomienie zrzutu ekranu.

Oczywiście, jeśli używasz starszej wersji Snapchata na starszym telefonie, być może uda Ci się to ujść na sucho. Zostawimy instrukcje tutaj. Po prostu bądź uważny; najpierw wypróbuj to u bliskiego przyjaciela.

Aby zrobić zrzut ekranu bez powiadamiania nikogo podczas korzystania z systemu Android 9 lub wcześniejszego oraz wcześniejszej wersji Snapchata, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz Snapchata i przejdź do przystawki, ale jeszcze go nie otwieraj. Powinno nadal mówić „Nowy Snap”.
 2. Pozwól Snapchatowi działać w tle, gdy przejdziesz do ustawień telefonu i aktywuj "Tryb samolotowy."
 3. Przejdź do Snapa, który chcesz przechwycić, i zrób zrzut ekranu. NIE WYCHODŹ jeszcze z trybu samolotowego.
 4. Wyjdź z Snapa i przejdź do swojego "profil" w prawym górnym rogu.
 5. Stuknij w „Ustawienia” ząb w prawym górnym rogu.
 6. Uzyskiwać "Wyczyść pamięć podręczną" w sekcji „Działania na koncie”, a następnie wybierz "Wyczyść wszystko."
 7. Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej możesz zamknąć Snapchata i skręcić "Tryb samolotowy" wyłączony.

Zastrzeżenie: Jeśli jeszcze tego nie wiedziałeś, jest to moralnie wątpliwe i może działać tylko na Androidzie 9 lub starszym, nawet jeśli jest to tylko histerycznie niepochlebne selfie niedawno zainicjowanych dziadków.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące tajnego zrzutu ekranu Snapchata

Czy robienie zrzutów ekranu czyjejś zawartości Snapchata jest nielegalne?

Chociaż wspomnieliśmy, że moralnie nie podoba się zrzut ekranu czyjegoś przesłanego Snapchata, niekoniecznie jest to nielegalne. Legalność takiego działania zależy od wielu czynników.

Prosta czynność wykonania zrzutu ekranu nie jest nielegalna. Każdy, kto korzysta z aplikacji, świadomie umieszcza coś w Internecie, abyś mógł to zobaczyć.

Teraz to, co robisz ze zrzutem ekranu, to inna sprawa. Poza możliwymi reperkusjami cywilnymi (ktoś może wnieść przeciwko tobie uzasadniony pozew w zależności od naruszenia praw autorskich), istnieją pewne poważne konsekwencje prawne, z którymi możesz się spotkać.

Pierwszym problemem prawnym, na który możesz się natknąć, jest to, co zawiera zrzut ekranu. Zakładając, że jest to wyraźny obraz osoby nieletniej, samo posiadanie takiego wizerunku może wpędzić cię w kłopoty na całe życie.

Drugi to wymuszenie; zrobienie zdjęcia kogoś bez jego zgody i powiedzenie mu, że udostępnisz go, jeśli nie spełni twoich żądań, było ostatnio w wiadomościach.

Istnieją inne konsekwencje prawne (nie jesteśmy prawnikami, więc nie zagłębiaj się zbyt głęboko w ten temat) robienia zrzutów ekranu czyichś treści na Snapchacie, ale warto również wspomnieć, że możesz zostać zablokowany w korzystaniu z aplikacji. Jeśli osoba, której przechwycone treści dowie się, może zgłosić Cię do Snapchata. Dlatego Twoje konto może zostać dezaktywowane za naruszenie Wytycznych dla społeczności.

Czy mogę usunąć przystawkę po wysłaniu?

Jeśli przeczytałeś ten artykuł i zdecydowałeś, że chcesz przypomnieć coś, co wysłałeś do innego użytkownika na Snapchacie, jest to możliwe. Przejdź do swoich wiadomości i długo naciśnij Snap lub wiadomość.

Pojawi się wyskakujące menu i możesz dotknąć „Usuń”. Snap znika po potwierdzeniu działania (chociaż inny użytkownik zobaczy, że coś usunąłeś). Zakładając, że dana osoba nie otworzyła jeszcze Snapa, prawdopodobnie jesteś bezpieczny. Ale jeśli otworzyli go i zrobili zrzut ekranu, nie ma sposobu, aby się cofnąć.

Dlaczego Snapchat zawiera powiadomienia o zrzutach ekranu?

Powiadomienia zrzutów ekranu stają się coraz bardziej widoczne wraz z tworzeniem aplikacji. Na przykład iPhone powiadamia teraz użytkowników, jeśli ktoś wykona zrzut ekranu z ich połączenia FaceTime. Deweloperzy uwzględniają teraz te funkcje, ponieważ użytkownicy powinni zachować pewien stopień prywatności w Internecie.

Chociaż Snapchat nie może uniemożliwić wykonania zrzutu ekranu, może przynajmniej poinformować o tym drugą osobę. Jako użytkownik Snapchata zawsze najlepiej jest unikać umieszczania w Internecie niczego, czego nie chcesz, aby wszyscy widzieli.

Czy funkcja nagrywania ekranu rejestruje zdjęcia/wideo bez powiadamiania użytkownika?

Tak, od 26.03.2021 r. przetestowano nagrywanie tajnego ekranu za pomocą funkcji „Nagrywanie ekranu” i nadal działa ona zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów.

Czy obejście aplikacji/tryb samolotowy innej firmy używane w przeszłości nadal działa?

Nie, nawet jeśli w przeszłości korzystałeś z określonej aplikacji lub metody, Snapchat naprawił problemy, które powodowały, że te przestarzałe metody działały.