Jak uzyskać tymczasowy numer telefonu?

Nie musisz być poszukiwanym przestępcą lub międzynarodowym tajemniczym człowiekiem, aby potrzebować tymczasowego numeru telefonu. Możesz chcieć uniknąć połączeń marketingowych, zapewnić weryfikację mobilną bez podawania swojego prawdziwego numeru lub chcieć pewnego stopnia bezpieczeństwa podczas randkowania online lub wpisu na Craigslist. Powodów jest wiele i są one różne, a niektóre są łagodniejsze niż inne.

Większość sieci społecznościowych i wiele witryn internetowych korzystających z uwierzytelniania dwuskładnikowego wymaga numeru telefonu. W porządku, jeśli nie masz nic przeciwko, żeby świat znał twoją komórkę. Jeśli wolisz trochę więcej prywatności, tymczasowy numer telefonu może pomóc. Złóż wniosek o ubezpieczenie i musisz podać numer telefonu, skorzystaj ze strony z ofertami pracy, a oni będą chcieli numer telefonu, przebywając w innym mieście przez kilka tygodni, będziesz chciał lokalny tymczasowy numer telefonu.

Jak zdobyć fałszywy numer telefonu?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz anonimowego numeru telefonu, czy szukasz nowego, z którego możesz korzystać przez krótki czas, najlepszym sposobem na uzyskanie tymczasowego numeru telefonu jest pobranie aplikacji. Na smartfonie, tablecie, a w niektórych przypadkach na stronie internetowej wybór odpowiedniej aplikacji może być trudny, jeśli nie masz pewności, co robi każda z nich.

Możesz chcieć nowy numer telefonu, aby klienci i klienci nie znali Twojego prawdziwego numeru, lub potrzebujesz kodu weryfikacyjnego wysłanego SMS-em. Różne aplikacje mają unikalne funkcje dostosowane do Twoich potrzeb.

Wygląda na to, że jest wystarczająco dużo osób, które chcą mieć tymczasowy numer telefonu, aby zagwarantować kilka usług, które oferują dokładnie to. Wszystkie kosztują, ale niezbyt dużo, średnio około 5 dolarów miesięcznie. Oto niektóre z tych usług.

Palnik

Burner musi być najbardziej znanym sposobem na uzyskanie tymczasowego numeru telefonu. Jest to aplikacja na telefon, która działa w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych i zapewnia drugi numer telefonu dla Twojego dotychczasowego telefonu. Używa prawdziwych numerów telefonów, w przeciwieństwie do numerów VoIP, więc możesz go użyć do dowolnej weryfikacji lub celu, którego potrzebujesz. Oferuje również głos, tekst i pocztę głosową.

Po bezpłatnym okresie próbnym Burner kosztuje 4,99 USD miesięcznie. Wybierasz numer i możesz go zachować tak długo, jak chcesz. Kiedy skończysz, naciśnij przycisk w aplikacji, a numer zostanie spalony. Wybierz inny i gotowe.

głos Google

Google Voice to bezpłatne rozwiązanie do ujednoliconej komunikacji. Można skonfigurować jeden numer, aby dzwonić na wszystkie telefony, telefony komórkowe i stacjonarne. Wybierasz numer lokalny w swoim mieście, mówisz mu, dokąd ma się przekierować, i odchodzisz. Możesz także zadzwonić, wysłać SMS-a i użyć numeru według własnego uznania.

Krążą plotki, że Google Voice ma zostać wycofany, ale jeszcze się to nie wydarzyło, więc jest to realny sposób na uzyskanie kolejnego numeru. Usługa jest również bezpłatna, o ile mieszkasz w Stanach Zjednoczonych. Usługa Google Voice nie jest dostępna poza Stanami Zjednoczonymi.

Osłaniaj mnie

CoverMe oferuje tymczasowe numery telefonów i wiele więcej. Jeśli martwisz się bezpieczeństwem lub nadzorem, wypróbuj tę aplikację. Zapewnia nie tylko tymczasowy numer, ale także wykorzystuje szyfrowanie na poziomie wojskowym do połączeń, oferuje samozniszczenie tekstów, udostępnianie prywatnych plików i prywatny sejf zainstalowany w telefonie, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Minusem jest to, że szyfrowanie wymaga od obu stron korzystania z CoverMe. Wszystkie połączenia są kierowane między dwiema sieciami, niezależnie od tego, czy są szyfrowane, czy nie. Już samo to uniemożliwiłoby inwigilację. Połączenie za pomocą CoverMe nie pojawia się na szczegółowych rachunkach, a dostępne jest nawet hasło wabika, a także prawdziwe.

Linia 2

Line2 jest usługą bardziej zorientowaną na styl życia niż poprzednie opcje. Wychwala zalety posiadania numeru telefonu w chmurze dołączonego do twojego prawdziwego numeru telefonu. Oferuje zarówno plany biznesowe, jak i osobiste, które obejmują numer telefonu w USA lub Kanadzie, w tym minuty na SMS-y i połączenia głosowe oraz możliwość korzystania z numeru na telefonie komórkowym i komputerze stacjonarnym.

Na początek kosztuje 8,30 USD miesięcznie, ale otrzymujesz nieograniczoną liczbę SMS-ów, 5000 minut, nowy numer, kompatybilność z LTE, połączenia grupowe i wiadomości oraz konkurencyjne stawki za połączenia międzynarodowe. Nie ma opcji bezpieczeństwa, takich jak te w CoverMe lub Burner, ale jako legalna druga linia dostarcza towary.

Tekst Teraz

TextNow to bezpłatna aplikacja, którą można pobrać na swój obecny telefon. Posiada opcję wykonywania połączeń, wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych oraz wybierania numeru kierunkowego, który chcesz mieć. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i umożliwia dalsze korzystanie z wybranego numeru telefonu, dopóki nie przestaniesz z niej korzystać lub nie wyłączysz aplikacji.

Textnow możesz pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Jednorazowe użycie lub zatrzymanie numeru przez jakiś czas, jest to doskonałe, nieinwazyjne i bezpłatne rozwiązanie na uzyskanie numeru tymczasowego. Aplikacja korzysta z Wi-Fi lub komórkowego połączenia danych i jest idealna do komunikacji międzynarodowej.

Często Zadawane Pytania

Jak uzyskać tymczasowy adres e-mail?

Właściwie mamy tutaj artykuł na temat tymczasowych adresów e-mail. Istnieje wiele bezpłatnych stron internetowych, które udostępniają tymczasowy, anonimowy adres e-mail. Te zasoby doskonale nadają się do zapisywania się na subskrypcje online i nie tylko. Większość tymczasowych usług poczty e-mail umożliwia otrzymywanie kodów weryfikacyjnych, odbieranie wiadomości e-mail, a wszystko to bez konieczności logowania się lub podawania danych osobowych.

Czy mogę poprosić o konkretny numer telefonu?

Tak! Google Voice pozwoli Ci poprosić o określone numery, w tym numery glamour (numer telefonu powiązany ze słowem lub frazą). Ta opcja będzie jednak kosztować niewielką opłatę. Oto artykuł, który przeprowadzi Cię przez proces zmiany numeru Google Voice.

Jeśli szukasz tylko tymczasowego numeru telefonu do użycia przez jakiś czas, wszystkie te usługi właśnie to oferują. Kilka z tych usług oferuje o wiele więcej, co może zapewnić niektórym osobom większe bezpieczeństwo niż potrzebują, ale nadal są fajnymi funkcjami.

Znasz inne dobre sposoby na uzyskanie tymczasowego numeru telefonu? Opowiedz nam o nich poniżej, jeśli tak!