Jak pisać bestsellery w grze Sims 4

Pisanie nie jest najlepiej płatną karierą w Sims 4, ale to tylko do momentu, gdy opublikujesz kilka bestsellerów w „Literary Digest”. Najlepszą rzeczą w tej ścieżce jest to, że można to zrobić całkowicie w domu i równolegle z inną karierą. Co więcej, maksymalizowanie umiejętności pisania nie zajmuje zbyt wiele czasu w porównaniu z innymi umiejętnościami.

Jak pisać bestsellery w grze Sims 4

Jeśli zastanawiasz się, jak zacząć publikować więcej bestsellerów, służymy pomocą. Ten przewodnik wyjaśni, jak pisać bestsellery i zostać autorem bestsellerów w grze Sims 4. Dodatkowo udostępnimy kody do natychmiastowego wypełnienia tej aspiracji i wyjaśnimy, które cechy są korzystne dla pisarza.

Jak pisać więcej bestsellerów Sims 4

Tylko Simowie, którzy osiągnęli 9 poziom umiejętności pisania, mogą tworzyć bestsellery. Po osiągnięciu maksymalnych umiejętności możesz również wypełnić aspirację Autor bestsellerów. Aby rozpocząć, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Daj swojemu Simowi cechy niezbędne dla pisarza: kreatywny, miłośnik sztuki, perfekcjonista, mól książkowy lub geniusz. Można to zrobić na etapie tworzenia Sima lub modyfikując cechy istniejącego Sima za pomocą kodów.

  2. Poczekaj, aż Twój Sim się zainspiruje lub skupi. Aby się zainspirować, możesz wziąć „Rozważny prysznic”, zjeść dobre jedzenie, zrobić Woo-Hoo lub poszukać w Internecie grafiki, jeśli Twój Sim ma cechę Miłośnik Sztuki.

  3. Udaj się do dowolnego komputera i wybierz interakcję „Ćwicz pisanie”.

  4. Po przećwiczeniu pisania i osiągnięciu 1 poziomu umiejętności pisania, możesz zacząć pisać książki. Zrób to, wybierając interakcję „Napisz książkę”. Nadaj swojej książce tytuł i opis. Na początku będziesz mógł pisać tylko książki dla dzieci. Napisanie jednej książki zajmuje około czterech godzin w grze, a musisz napisać dwie książki, aby zostać kompetentnym twórcą słów.

  5. Po ukończeniu dwóch książek z poprzedniego kroku możesz zacząć publikować książki, aby otrzymywać tantiemy. Ćwicz, aby rozwijać swoje umiejętności pisania. Napisz pięć dobrych książek, aby zostać powieściopisarzem.

  6. Napisz pięć doskonałych książek. Aby tworzyć doskonałe książki, Twój Sim musi być bardzo zainspirowany podczas pisania.

  7. Opublikuj dziesięć dobrych lub doskonałych książek. Wymóg jest łatwy do spełnienia, jeśli zachowałeś wszystkie księgi zapisane w poprzednich krokach. Przejdź do skrzynki pocztowej i wybierz interakcję „Prześlij do Literary Digest”. Staje się on dostępny dopiero na 9 poziomie umiejętności pisania, a książki można przesyłać do publikacji raz w tygodniu.

  8. Poczekaj, aż Twój Sim zarobi 25 000 tantiem za przesłanie swoich książek do „Literary Digest”. Tymczasem pisz dalej w stanie bardzo zainspirowanym, aż stworzysz trzy bestsellery. Gratulacje, zostałeś autorem bestsellerów!

Jak korzystać z kodów, aby zostać autorem bestsellerów

Stanie się autorem bestsellerów w grze Sims 4 wymaga czasu i poświęcenia. Na szczęście możesz przyspieszyć ten proces za pomocą kodów. Nie martw się; twórcy gier nie mają nic przeciwko temu – w rzeczywistości oficjalna strona EA Games stwierdza, że ​​kody są istotną częścią gry The Sims 4. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby natychmiast zostać autorem bestsellerów w grze:

1. Użyj skrótu „Ctrl + Shift + C”, aby wywołać konsolę oszustów.

2. Wpisz „kody testowe są prawdziwe” i naciśnij klawisz „Enter”, aby włączyć kody.

3. Wywołaj ponownie konsolę do oszukiwania i wpisz „stats.set_skill_level major_writing 10”, aby zmaksymalizować swoje umiejętności pisania.

4. Opcjonalnie wpisz „cechy.equip_trait Muser" lub "cechy.equip_trait Poetycki”, aby uzyskać cechy dostępne dopiero po zostaniu autorem bestsellerów.

Dodatkowe często zadawane pytania

Które książki mogę pisać na każdym poziomie umiejętności pisania w Sims 4?

Podobnie jak w prawdziwym życiu, niektóre gatunki w Sims 4 wymagają więcej doświadczenia w pisaniu i wiedzy niż inne. Z tego powodu Twój Sim będzie odblokowywał nowe gatunki książek w trakcie swojej kariery pisarskiej. Oto jak to działa:

1. Na początku będziesz mógł pisać tylko książki dla dzieci.

2. Na poziomie 2 umiejętności pisania możesz zacząć pisać smutne książki, gdy Twój Sim jest w smutnym stanie emocjonalnym.

3. Na poziomie 3 zdobędziesz umiejętność pisania opowiadań, książek motywacyjnych i zabawnych. Nauczysz się również pisać notatki z wymówkami dla swoich dzieci, gdy opuszczają szkołę.

4. Na poziomie 4 możesz pisać wiersze i romantyczne książki. Aby pisać dobre romantyczne książki, Twój Sim powinien być w stanie flirtującym.

5. Na poziomie 5 nauczysz się pisać książki non-fiction i recytować poezję miłosną.

6. Na poziomie 6 możesz zacząć pisać scenariusze i przenieść się do Hollywood. Niekoniecznie musisz to robić, aby zostać autorem bestsellerów, ale może to prowadzić do ciekawych historii.

7. Na poziomie 7 możesz pisać książki fantasy.

8. Na poziomie 8 nauczysz się pisać książki science fiction.

9. Na poziomie 9 możesz zacząć pisać tajemnicze książki i przesyłać swoją pracę do Literary Digest.

10. Na poziomie 10 nauczysz się pisać rodzaj książki z najlepszym wynagrodzeniem – biografię.

Jakie cechy są najlepsze dla Sima-pisarza?

Twój wybór cech znacząco wpływa na Twoje szanse na zostanie autorem bestsellerów w grze Sims 4. Cecha Kreatywność sprawi, że Twój Sim będzie często zainspirowany, co pomoże pisać lepsze książki i szybciej ukończyć osiągnięcie. Cecha Mól książkowy może również poprawić jakość książek Twojego Sima, ponieważ za każdym razem, gdy zaczną pisać, będą oni otrzymywać radosny nastrójnik.

Dzięki cechowi Miłośnik Sztuki Twój Sim może częściej przeglądać sieć, oglądając dzieła sztuki i zdobywać inspirację. Simom z cechą Perfekcjonista pisanie książek zajmuje więcej czasu, ale jest bardziej prawdopodobne, że wydadzą świetną książkę lub bestseller. Wreszcie cecha Geniusz sprawia, że ​​Twój Sim jest bardziej skoncentrowany, co jest również korzystne przy pisaniu książek.

Jakie cechy mogę nabyć po zostaniu autorem bestsellerów?

Osiągnięcie Autor bestsellerów ma pewne korzyści – Twój Sim może zostać Muserem lub Poetykiem. Dzięki cesze Muser Twój Sim może szybciej zdobyć dowolną umiejętność twórczą. Im więcej piszesz, tym więcej bestsellerów opublikujesz i tym więcej zarobisz tantiem.

Cecha poetycka jest jednak o wiele bardziej ekscytująca, ponieważ daje możliwość napisania Księgi życia. Ta książka może przywrócić Simów, którzy niedawno odeszli, lub wypełnić pasek potrzeb żyjących Simów.

Słowa są magiczne

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł ci zostać autorem bestsellerów w grze The Sims 4. Jak widać, poza przynoszeniem dobrych pieniędzy, ta aspiracja ma kilka fajnych korzyści. Kto nie chciałby wskrzeszać innych? Pamiętaj jednak, że powinieneś uchwycić biografię Sima, zanim umrze.

Jakie cechy uważasz za najbardziej korzystne dla pisarza Sima? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.