Jak korzystać z karuzeli Zoosk

Kiedy ludzie znajdują się w aplikacji randkowej, najprawdopodobniej dzieje się to obecnie poprzez przesuwanie. Kiedy musisz wybrać między „tak” i „nie”, łatwiej jest zdecydować, kto zwróci twoją uwagę.

Jak korzystać z karuzeli Zoosk

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o grze Zoosk Carousel Match i o tym, jak używać monet do interakcji z innymi członkami Zoosk.

Jak korzystać z karuzeli Zoosk

Zoosk oferuje wiele przydatnych i zabawnych funkcji dla subskrybentów, a jedna z nich nazywa się Carousel. Jego konstrukcja pozwala zobaczyć zdjęcie i wiek innych zooskerów w trybie karuzeli i możesz wybrać „Tak”, „Być może” lub „Nie”.

Ilekroć ktoś powie „Tak”, inny członek otrzyma powiadomienie, że ktoś chce się z nim spotkać. Dwa przeciwne „tak” tworzą „Wzajemne dopasowanie”, a obaj mają się na liście połączeń. Następnie mogą zacząć pisać SMS-y, wysyłać lajki i uśmiechy, a być może w końcu umówić się na randkę.

Kto może korzystać z karuzeli Zoosk?

Karuzela jest dostępna dla wszystkich płatnych subskrybentów, którzy mogą z niej korzystać zawsze, gdy mają dopasowanie lub znajdują kogoś, kogo naprawdę lubią. Poza tym Zoosk umożliwia członkom bezpłatnego konta dostęp do tej opcji, ale tylko wtedy, gdy kupią wystarczającą liczbę monet Zoosk, aby ją aktywować.

Użyj karuzeli Zoosk

Czym są monety Zoosk

Wirtualne monety Zoosk mogą pomóc członkom uzyskać dostęp do funkcji premium, które pomagają przyciągnąć większą uwagę wśród członków platformy. Na przykład możesz ich używać do wysyłania prezentów innym członkom lub stawania się niewidzialnym. Oto, co możesz odblokować za pomocą monet Zoosk:

Stać się niewidzialnym

Jeśli chcesz przeglądać profile innych osób bez ich wiedzy, możesz użyć monet, aby uzyskać 30 minut niewidzialności na platformie. W tym okresie nikt nie może zobaczyć, jak sprawdzasz ich profil. Gdy czas się skończy, będziesz musiał kupić więcej monet, aby kontynuować w trybie ukrycia.

Promuj się z Boost

Jeśli szukasz popularności profilu, Boost to funkcja, której potrzebujesz. Ta funkcja pozwala pojawiać się w wyszukiwaniach, karuzeli innych osób i najciekawszych. Dzięki lepszej widoczności Twoje szanse na znalezienie kogoś znacznie wzrosną. Jeśli od jakiegoś czasu nic się nie dzieje, Boost może to zmienić w jeden dzień.

Użyj wirtualnych prezentów

Prezenty mogą być wspaniałym sposobem na pokazanie innym członkom, co o nich myślisz. Używając monet Zoosk, możesz wysłać prezent-niespodziankę, aby okazać komuś zainteresowanie. Po prostu znajdź ikonę prezentu i wybierz, co Twoim zdaniem spodoba się tej osobie.

Potwierdzenia dostawy

Wysyłanie wiadomości to najlepszy sposób na nawiązanie kontaktu z nowymi ludźmi na platformach randkowych. Może Cię zainteresować, czy Twoja wiadomość dotarła do celu, zwłaszcza jeśli masz ochotę kłusować.

Dzięki monetom Zoosk otrzymasz potwierdzenie dostawy za każdym razem, gdy ktoś otworzy Twoją wiadomość. Po przeczytaniu możesz kontynuować pisanie. Pamiętaj, że ta opcja jest dostępna tylko dla subskrybentów, ponieważ tylko oni mogą wysyłać i odbierać wiadomości.

Jak korzystać ze SmartPick

Kolejną świetną funkcją, która poprawia widoczność w Zoosk, jest SmartPick. Śledzi, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcję w Karuzeli, aby znaleźć najlepiej pasujące rekomendacje. Możesz sprawić, że SmartPick będzie jeszcze inteligentniejszy, odpowiadając na ankietę. Jeśli jesteś zainteresowany, to działa tak:

  1. Rzuć okiem na profil wybrany specjalnie dla Ciebie.
  2. Zdecyduj, czy jesteś zainteresowany.
  3. Twój głos pozostaje prywatny, dopóki oboje nie otrzymacie pozytywnej odpowiedzi.

SmartPick poprawi się po kilku wyborach, ponieważ może poznać Twoje preferencje, analizując Twoje reakcje na sugestie.

Jak połączyć się z członkami, którymi jesteś zainteresowany?

Istnieje wiele sposobów kontaktowania się z innymi członkami w Zoosk. Proces jest prosty: wejdź na czyjąś stronę i stamtąd możesz wysłać jej wiadomość, uśmiech lub polubienie. Jeśli planujesz wysłać komuś uśmiech, oto jak to działa:

Karuzela Zooska

Uśmiechy i polubienia w Zoosku

Polubienie czyjegoś profilu lub uśmiechanie się do niego to świetny sposób na wyrażenie tego, co o kimś myślisz. Gdy zdadzą sobie sprawę, że je lubisz, mogą wysłać Ci wiadomość, a zanim się zorientujesz, możesz mieć szansę na randkę.

Wiadomości na Zoosku

Wysyłanie wiadomości to najbardziej bezpośredni sposób na przedstawienie się i poinformowanie kogoś, że jesteś zainteresowany. Możesz wysłać wiadomość, pisząc w polu wiadomości, a następnie klikając „Wyślij”.

Pamiętaj, że przed wysłaniem wiadomości musisz wysłać użytkownikowi uśmiech lub polubienie, ponieważ tylko wtedy pojawi się okno wiadomości.

Dokonywanie właściwego wyboru

Rozpowszechnienie internetowych aplikacji randkowych zmieniło sposób, w jaki myślimy o randkach. Teraz możemy się świetnie bawić, poznając nowe osoby i korzystając z funkcji uatrakcyjniających konwersacje. Chociaż może mieć metkę z ceną, jeśli może prowadzić do spotkania kogoś wspaniałego, możesz zgodzić się, że jest to niewielka cena do zapłacenia.

Teraz, gdy wiesz, jak korzystać z karuzeli Zoosk i innych funkcji, możesz z łatwością nawiązywać nowe połączenia. Jaka jest twoja ulubiona funkcja Zoosk? Spotkałeś kogoś interesującego na Zoosku?

Daj nam znać w komentarzach poniżej!