Jak ustawić zdjęcie profilowe w powiększeniu

Jeśli chodzi o wideokonferencje, Zoom jest jednym z najlepszych wyborów na rynku. Nie ma znaczenia, czy używasz go w domu, czy w biurze, połączy członków Twojego zespołu w mgnieniu oka.

Jak ustawić zdjęcie profilowe w powiększeniu

Ale nie musisz korzystać z funkcji wideo, jeśli nie ma takiej potrzeby. Możesz po prostu ustawić zdjęcie profilowe i użyć opcji tylko audio.

Dodanie zdjęcia profilowego jest bardziej osobiste niż wyświetlanie tylko imienia i nazwiska podczas spotkania. W tym artykule pokażemy, jak zmienić swoje zdjęcie profilowe i kilka innych przydatnych opcji dostosowywania.

Dodawanie zdjęcia profilowego powiększenia

Jedną z naprawdę wspaniałych rzeczy w Zoom jest to, że możesz spersonalizować swój profil na wiele sposobów. Aby zmienić ustawienia, musisz uzyskać dostęp do swojego profilu za pośrednictwem portalu internetowego Zoom. Tak więc, jeśli masz gotowe idealne zdjęcie profilowe, oto, co musisz zrobić:

 1. Zaloguj się do swojego konta Zoom i wybierz Ustawienia.

 2. Kliknij Profil, zobaczysz opcję zmiany swojego zdjęcia profilowego. Wybierać Zmiana.

 3. Prześlij zdjęcie, które chcesz i dopasuj je, aby dobrze pasowało.

Możesz odświeżyć swoją stronę i sprawdzić swoje zdjęcie profilowe. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak to wygląda, po prostu powtórz proces. Jeśli zmienisz zdanie na temat zdjęcia profilowego Zoom, po prostu wybierz Usuń.

Pamiętaj też, że Twoje zdjęcie nie powinno przekraczać 2 MB i powinno być w jednym z następujących formatów: PNG, JPG lub GIF.

Na tej samej stronie profilu możesz edytować również inne dane osobowe. Obok Twojego zdjęcia profilowego znajduje się Twoja nazwa wyświetlana. Możesz wybrać edycję w prawym górnym rogu ekranu i zmienić. Możesz także edytować swój adres e-mail i zmienić typ użytkownika Zoom.

Powiększenie

Dodawanie obrazu podczas rozmowy

Gdy następnym razem będziesz w rozmowie wideo Zoom i zdecydujesz się wyłączyć kamerę, inni uczestnicy zobaczą Twoje zdjęcie profilowe. Ale możesz też dodać zdjęcie profilowe podczas rozmowy wideo Zoom.

 1. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy Jeszcze podgląd wideo i wybierz Edytuj profil .

 2. Gdy zatrzymasz wideo, będziesz mógł zobaczyć swoje zdjęcie. Opcja edycji zdjęcia profilowego nie zawsze się pojawi. Czasami klikniesz „Więcej”, aby znaleźć opcję „Zmień nazwę”.

Wyłączanie zdjęć profilowych

Możesz również zauważyć, że na tym spotkaniu nie pojawiają się żadne zdjęcia profilowe. Dzieje się tak, gdy moderator spotkania ma wyłączoną opcję. Jeśli jesteś moderatorem, możesz włączyć tę opcję w witrynie Zoom. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Iść do 'Ustawienia” po lewej stronie i upewnij się, że jesteś na Spotkanie zakładka u góry.

 2. Przewiń w dół do „Ukryj zdjęcia profilowe Uczestników na spotkaniu.Upewnij się, że jest włączony. Jeśli to nie zadziała, Zoom ostrzega, że ​​funkcja jest dostępna tylko w wersjach 5.0.0 lub nowszych.

Dodawanie zdjęcia do konta Google dla Zoom

Istnieją cztery sposoby logowania się do konta Zoom. Możesz użyć służbowego adresu e-mail, Facebooka, jednokrotnego logowania lub konta Google. W przypadku tego ostatniego Zoom automatycznie załaduje Twoje zdjęcie profilowe Google lub Gmail jako zdjęcie profilowe Zoom.

Jeśli Twój profil Google nie zawiera obrazu, możesz go tam najpierw dodać, a następnie zalogować się do Zoom. W ten sposób będziesz mieć to samo zdjęcie w obu lokalizacjach po jednym przesłaniu. Oto jak zmienić zdjęcie na koncie Google:

 1. Zaloguj się na swoje konto Gmail.

 2. Wybierać Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Z menu wybierz Moje zdjęcie a następnie Wybierz zdjęcie.

 4. Prześlij wybrane zdjęcie profilowe.

 5. Po przesłaniu obrazu wybierz Gotowe.

Możesz również zmienić swoje zdjęcie profilowe Google z urządzenia mobilnego. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, gdzie dokonasz tych zmian, będziesz musiał trochę poczekać, aż zaczną obowiązywać. Ale gdy to zrobią, ten sam obraz pojawi się we wszystkich usługach Google, gdziekolwiek zalogujesz się na swoje konto.

Jak ustawić zdjęcie profilowe

Często Zadawane Pytania

Zoom to program, który jest dostępny od dawna, ale w 2021 r. jest szerzej stosowany niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli nadal jesteś nowy na platformie, mamy odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań tutaj:

Moje zdjęcie profilowe nie wyświetla się na spotkaniu. Co się dzieje?

Zoom sprawia, że ​​logowanie jest bardzo łatwe i nie potrzebujesz nawet konta, aby dołączyć do czyjegoś spotkania. Zakładając, że kliknąłeś link, aby dołączyć do czyjegoś spotkania, prawdopodobnie nie jesteś zalogowany. Jeśli Twoje zdjęcie profilowe nie jest wyświetlane, musisz przejść do aplikacji Zoom lub w przeglądarce internetowej, zalogować się, a następnie dołączyć do spotkania z identyfikatorem spotkania (który powinien być wysłany do Ciebie w zaproszeniu).

Pamiętaj też, że administratorzy spotkań Zoom mają dużą kontrolę nad tym, co możesz zrobić w ramach spotkania. Oznacza to, że mogli wyłączyć opcję pokazywania zdjęć profilowych podczas spotkania. Jeśli masz pewność, że zalogowałeś się na właściwe konto, prawdopodobnie jest to powód, dla którego nie widzisz swojego zdjęcia profilowego. Aby potwierdzić, utwórz własne spotkanie i sprawdź, czy pojawi się Twoje zdjęcie profilowe.

Czy potrzebuję w ogóle zdjęcia profilowego?

Chociaż nie jest to absolutnie konieczne, może być wielkim atutem z wieloma korzyściami. Po pierwsze, w zależności od rodzaju spotkania, na którym jesteś, zdjęcie profilowe może być świetnym substytutem wyłączenia aparatu. Kiedy mówisz, Twoje zdjęcie profilowe będzie wyświetlane, dzięki czemu będzie bardziej osobiste i pozwoli innym zobaczyć, z kim rozmawiają.

Czy mogę usunąć moje zdjęcie profilowe?

Jeśli zaktualizujesz swoje zdjęcie profilowe podczas spotkania, strzeż się; nie ma możliwości zmiany tego z poziomu spotkania (więc upewnij się, że wybierasz obraz, który jest wygodny dla wszystkich, którzy przez chwilę patrzą).

Aby usunąć swoje zdjęcie profilowe, musisz to zrobić w przeglądarce internetowej. Kliknij „Profil” w menu po lewej stronie, a następnie kliknij „Edytuj profil”. Dotknij „Usuń” i potwierdź, aby usunąć swoje zdjęcie.

Wybór odpowiedniego zdjęcia profilowego to wielka sprawa

Ile masz zdjęć profilowych w różnych aplikacjach i platformach? Prawdopodobnie wielu. Kiedy konfigurujesz swoje zdjęcie profilowe Zoom, być może zastanawiasz się, jaki rodzaj wiadomości wysyła?

Zoom Ustaw zdjęcie profilowe

Czy jest to wystarczająco profesjonalne, czy zbyt poważne? A może lepiej nie zastanawiać się nad tym. Gdy znajdziesz odpowiednie zdjęcie, po prostu wykonaj powyższe kroki i dodaj je do swojego profilu Zoom.

Jakie zdjęcie Twoim zdaniem powinno znaleźć się w profilu Zoom? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.