YouTube TV – jak nagrać program

Wraz z uruchomieniem YouTube TV społeczność zajmująca się przecinaniem kabli zyskała kolejną wartą uwagi usługę przesyłania strumieniowego. Zwłaszcza, że ​​zapewnia dostęp do głównych kanałów sieciowych, takich jak ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, AMC, CNN i wielu innych.

Przy tak dużej ilości treści emitowanych na żywo trudno jest śledzić wszystko, co chcesz oglądać. Właśnie tam pojawia się znakomita funkcja DVR w YouTube TV. Pozwala ona nagrywać całe programy bez żadnych ograniczeń, ponieważ nie ma miejsca na dysku, o które trzeba się martwić.

Jak nagrywać wszystkie odcinki programu w YouTube TV na Amazon Firestick?

Jeśli korzystasz z urządzenia strumieniowego Amazon Firestick, prawdopodobnie masz już na nim YouTube TV. Jeśli nie, możesz zainstalować go ze sklepu z aplikacjami Amazon. Oczywiście, aby korzystać z aplikacji, musisz subskrybować usługę, płacąc stałą miesięczną opłatę.

Aby nagrać wszystkie odcinki ulubionego programu za pomocą urządzenia Firestick, użyj pilota do poruszania się po menu YouTube TV. Większość programów, które widzisz, będzie miała obok nich ikonę „Dodaj”. To ikona, która wygląda jak znak plus. Gdy znajdziesz program, który chcesz nagrać, po prostu kliknij „Dodaj”, a pojawi się on w Twojej bibliotece DVR, wypełniając się nowymi odcinkami w miarę ich emisji. Ponadto ikona "Dodaj" zmieni się ze znaku plus na znacznik wyboru, informując, że go nagrywasz.

Jeśli chcesz obejrzeć nagrany program, wybierz „Biblioteka” z górnego menu YouTube TV. Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich programów, które masz w swojej bibliotece DVR. Po prostu wybierz program i odcinek, który chcesz obejrzeć. Otóż ​​to.

Wszystkie nagrane przez Ciebie programy pozostaną w Twojej bibliotece przez następne dziewięć miesięcy. Oczywiście może się zdarzyć, że zechcesz usunąć niektóre z pokazów. Aby to zrobić, przejdź do programu, który chcesz usunąć, i kliknij ikonę znacznika wyboru. Ikona zmieni się wtedy w znak plus. Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał ponownie dodać ten program do biblioteki, po prostu powtórz proces, jak opisano powyżej.

Należy pamiętać, że urządzenia Fire TV i Fire TV Stick pierwszej generacji nie są zgodne z YouTube TV. Większość innych urządzeń strumieniowych Amazona działa całkiem dobrze z YouTube TV. Należą do nich Fire TV drugiej i trzeciej generacji, Fire TV Stick drugiej generacji, Fire TV Stick 4K oraz Fire TV Cube pierwszej i drugiej generacji.

Jak nagrać pojedynczy odcinek programu w YouTube TV na Amazon Firestick?

Czasami możesz chcieć nagrać tylko jeden odcinek programu. Niestety YouTube TV nie pozwala na to. Jedynym sposobem na nagranie jednego odcinka jest dodanie programu do listy, która zapisze również wszystkie nadchodzące odcinki, gdy tylko zostaną wyemitowane.

Ponieważ nie ma ograniczeń co do liczby programów, które można nagrać, nie powinno to stanowić problemu. Jeśli martwisz się o dostępną przestrzeń do przechowywania nagrań, śpij spokojnie, ponieważ YouTube TV zapewnia nieograniczoną ilość miejsca na funkcję DVR.

Jak nagrywać wszystkie odcinki programu w YouTube TV na urządzeniu Roku

Dzięki urządzeniom strumieniowym Roku nagrywanie programów w YouTube TV jest prawie identyczne z Firestick firmy Amazon. Oczywiście najpierw musisz zainstalować aplikację na swoim urządzeniu i zapłacić miesięczną opłatę abonamentową. Możesz go pobrać z Roku's Channel Store.

 1. Uruchom aplikację YouTube TV na swoim urządzeniu Roku.
 2. Korzystając z opcji wyszukiwania w prawym górnym rogu ekranu aplikacji, znajdź program, który chcesz nagrać.
 3. Po wybraniu pokazu pojawi się wyskakujące okienko zawierające różne informacje o pokazie.
 4. Kliknij przycisk „Dodaj”, który wygląda jak znak plus.
 5. Dzięki temu cały program zostanie dodany do Twojej biblioteki YouTube TV. Dzięki temu wszystkie przyszłe odcinki serialu pojawią się na tej liście po ich wyemitowaniu.

Aby mieć pewność, że pomyślnie dodałeś program do funkcji DVR, sprawdź, czy przycisk „Dodaj” zmienił się ze znaku plus na znacznik wyboru.

Jak nagrać pojedynczy odcinek programu w YouTube TV na urządzeniu Roku

Ponieważ YouTube TV generalnie nie pozwala na nagrywanie tylko jednego odcinka programu, dotyczy to również urządzeń Roku. Biorąc pod uwagę, że nie ma ograniczeń co do liczby programów, które można nagrać, nie jest to zła rzecz.

Dzięki nieograniczonej ilości miejsca na nagrania z YouTube TV jedyną wadą jest zbyt duża liczba programów w Twojej bibliotece. Aby zmniejszyć bałagan, możesz łatwo usunąć programy, które nie są dla Ciebie wystarczająco zabawne, aby oglądać je ponownie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz swoją bibliotekę YouTube TV.
 2. Znajdź program, który chcesz usunąć.
 3. Kliknij ikonę znacznika wyboru.
 4. Ikona powinna teraz zmienić się w znak plus, co oznacza, że ​​pomyślnie usunąłeś program z biblioteki DVR.

Warto zaznaczyć, że w każdej chwili możesz ponownie dodać usunięty program. Po prostu wybierz ikonę plusa i to wszystko.

Jak nagrywać wszystkie odcinki programu w YouTube TV za pomocą Apple TV

Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj, że wcześniejsze modele Apple TV nie obsługują YouTube TV. Ale jeśli używasz Apple TV lub Apple TV 4K czwartej generacji, możesz oglądać ulubione programy w YouTube TV. Aplikację można pobrać ze sklepu Apple App Store. Oczywiście, aby móc z niego korzystać, będziesz musiał uiścić miesięczną opłatę abonamentową.

Gdy chcesz nagrać program, proces jest taki sam, jak w przypadku urządzeń strumieniowych Amazon Firestick i Roku:

 1. Uruchom YouTube TV.
 2. Wyszukaj program, który chcesz nagrać.
 3. Po otwarciu strony programu kliknij przycisk "Dodaj", ten wyglądający jak znak plus.
 4. Gdy to zrobisz, zauważ, że znak plus zmienił się teraz w znacznik wyboru. Dzięki temu wiesz, że dodałeś program do swojej biblioteki DVR w YouTube TV.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych urządzeń, aby obejrzeć najnowszy odcinek nagrywanego programu, po prostu przejdź do swojej biblioteki, znajdź program na liście i odtwórz odcinek. To takie proste.

Jak nagrać pojedynczy odcinek programu na YouTube TV za pomocą Apple TV?

Dzięki YouTube TV, który zapewnia nieograniczoną przestrzeń na wszystkie programy, które chcesz nagrać, nie ma potrzeby nagrywania pojedynczego odcinka. To prawda, że ​​może to zmienić twoją bibliotekę w niekończącą się listę programów, ale zawsze możesz usunąć niektóre programy, których już nie obserwujesz.

Aby to zrobić, po prostu znajdź program, który chcesz usunąć, i kliknij ikonę znacznika wyboru. Ikona powróci do znaku plus, informując, że show nie jest już w Twojej bibliotece.

Jak nagrywać wszystkie odcinki programu w YouTube TV na komputerze?

Aby zapewnić uniwersalne wrażenia użytkownika na wszystkich platformach, korzystanie z YouTube TV na komputerze nie różni się od korzystania z niego na urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową do nagrywania różnych programów, które znikają z Twojej biblioteki dziewięć miesięcy po ich dodaniu.

Aby dodać program do swojej biblioteki YouTube TV, wykonaj poniższe czynności:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze.
 2. Wejdź na //tv.youtube.com/.
 3. Po otwarciu strony YouTube TV użyj pola wyszukiwania, aby znaleźć program, który chcesz nagrać.
 4. Kliknij okładkę programu.
 5. Pojawi się wyskakujące okienko, wyświetlające istotne szczegóły dotyczące spektaklu. Kliknij przycisk „Dodaj”, który wygląda jak znak plus. Powinien znajdować się obok tytułu serialu.
 6. Znak plus powinien teraz zmienić się w ikonę znacznika wyboru, informującą o pomyślnym dodaniu programu do biblioteki.

Aby obejrzeć odcinki, kliknij opcję "Biblioteka" w górnym menu YouTube TV i znajdź program. Po otwarciu ekranu programu wybierz odcinek i odtwórz go.

Jak nagrać pojedynczy odcinek programu w YouTube TV na komputerze?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych platform i typów urządzeń, wersja YouTube TV na komputery PC również nie pozwala na nagrywanie jednego odcinka programu. Zamiast tego musisz dodać program do swojej biblioteki, dodając wszystkie przyszłe odcinki, gdy się pojawią. Chociaż może się to wydawać bardzo wygodne, jeśli nagrywasz dużo programów, możesz zaśmiecać swoją bibliotekę.

Jeśli chcesz zrobić czyszczenie, po prostu kliknij ikonę znacznika wyboru na programach, których nie chcesz nagrywać. Spowoduje to usunięcie ich z biblioteki YouTube TV, umożliwiając powrót i dodanie ich ponownie, kiedy tylko zechcesz.

Pamiętaj, że YouTube TV oferuje nieograniczoną ilość miejsca na DVR. Dzięki temu możesz nagrywać dowolną liczbę programów, pozostawiając je dostępne w Twojej bibliotece przez następne dziewięć miesięcy.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak anulować nagrywanie w YouTube TV?

Aby anulować nagranie w YouTube TV, po prostu wybierz program i kliknij przycisk zaznaczenia obok jego tytułu. Spowoduje to usunięcie programu z biblioteki, skutecznie zatrzymując proces nagrywania.

Czy mogę odtwarzać nagrania z YouTube TV na dowolnym urządzeniu?

Tak, możesz, ponieważ YouTube TV został stworzony z myślą o zapewnieniu uniwersalnego doświadczenia użytkownika na wszystkich urządzeniach i platformach. Dopóki możesz zainstalować YouTube TV na swoim urządzeniu, będziesz mieć dostęp do swojej biblioteki. Umożliwi to oglądanie programów, które zdecydowałeś się nagrać wcześniej.

Gdzie YouTube TV przechowuje moje nagrania z programów?

YouTube TV przechowuje wszystkie nagrania na swoich serwerach, uwalniając Cię od stresu związanego z dostępną przestrzenią dyskową. Biorąc to pod uwagę, ważne jest, aby pamiętać, że musisz utrzymywać połączenie internetowe, aby uzyskać dostęp do nagranych treści.

Ile programów w YouTube TV mogę nagrywać?

Dzięki YouTube TV możesz przechowywać w swojej bibliotece dowolną liczbę programów. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że YouTube nie tworzy rzeczywistego cyfrowego nagrania programu dla każdego użytkownika z osobna. Bardziej prawdopodobne jest, że przechowują całą zawartość na swoim serwerze, dzięki czemu możesz połączyć się z nią za pośrednictwem swojej biblioteki. Prawdopodobnie podobny do sposobu działania standardowych filmów na YouTube.

Prowadzenie rejestru ulubionych programów

Teraz, gdy wiesz, jak nagrać dowolny program, który chcesz obejrzeć, możesz spać spokojnie i cieszyć się nim, kiedy tylko masz czas. Bez ograniczeń co do liczby programów, które możesz nagrać, jedyne, o czym powinieneś pomyśleć, to dać im zegarek, aż automatycznie znikną z Twojej biblioteki. I to się nie stanie przez dziewięć miesięcy po ich nagraniu.

Czy udało Ci się nagrać swoje ulubione programy? Czy uważasz, że funkcja nagrywania w YouTube TV jest wystarczająco dobra? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.