Jak oglądać nagrane programy w YouTube TV

YouTube TV to stosunkowo młoda usługa przesyłania strumieniowego, ale ma pewne znaczące zalety w porównaniu z konkurentami.

Jak oglądać nagrane programy w YouTube TV

Oferuje nieograniczoną pamięć DVR, co oznacza, że ​​możesz nagrywać wiele godzin ulubionych filmów i programów. Jest to możliwe dzięki chmurze, przestrzeni dyskowej online, w której YouTube TV przechowuje wszystkie nagrane treści.

Ten artykuł poprowadzi Cię przez korzystanie z DVR i nauczy Cię, jak zarządzać nagranymi programami.

Jak uzyskać dostęp do moich nagrań?

YouTube TV robi część nagrywania nieco inaczej. Programy i filmy nie są w rzeczywistości nagrywane, ale dodawane do biblioteki. Możesz łatwo uzyskać dostęp do biblioteki ze strony głównej po zalogowaniu się na swoje konto.

Po dodaniu programu będziesz mógł go oglądać przez następne dziewięć miesięcy. Aby wyświetlić nagranie, wystarczy je kliknąć lub dotknąć. Jeśli coś jest nie tak z nagraniem, możesz to zgłosić.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Zobaczysz trzy kropki z menu Więcej pod filmem, który próbujesz obejrzeć.
 2. Wybierz go i wybierz z listy opcję Zgłoś nagranie.
 3. Wybierz problem i kliknij Prześlij.

Warto wspomnieć, że program będzie nagrywany za każdym razem, gdy będzie emitowany. Dlatego dobrze, że rejestrator jest nielimitowany, ponieważ nie można usunąć programu z biblioteki. Możesz tylko zatrzymać nagrywanie kolejnych transmisji i poczekać na wygaśnięcie dziewięciu miesięcy.

Jeśli nie udało Ci się rozpocząć nagrywania odcinka ulubionego programu telewizyjnego od początku, nie martw się. Gdy nastąpi powtórka, odcinek zostanie automatycznie nagrany ponownie. To nowe nagranie zastąpi stare i będzie można obejrzeć cały odcinek.

Oglądaj nagrane programy w YouTube TV

Jakie programy mogę nagrywać?

Nie ma ograniczeń związanych z nagrywaniem programów. Jedyne, czego nie możesz nagrać, to pojedynczy odcinek programu telewizyjnego. Jeśli zdecydujesz się nagrać program, YouTube TV będzie zapisywać wszystkie nadchodzące odcinki w miarę ich emisji, dopóki nie zdecydujesz się zatrzymać nagrywania.

Możesz nagrywać wszystko, co jest emitowane w YouTube TV: programy, wydarzenia sportowe, filmy i nie tylko. Po wybraniu karty Biblioteka znajdziesz tam wszystkie swoje nagrania. Ta funkcja nie zależy od wolnego miejsca na Twoim urządzeniu – potrzebujesz tylko połączenia z Internetem.

Jeśli nastąpi zmiana w umowach, które YouTube TV zawarł ze swoimi partnerami, programy nagrane w Twojej bibliotece mogą zostać usunięte. Jednak nagrania telewizyjne na żywo pozostaną tam przez dziewięć miesięcy.

Jak dodać program do biblioteki

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby dodać program do swojej biblioteki:

 1. Znajdź film, który chcesz nagrać, korzystając z paska wyszukiwania.
 2. Obok wybranego filmu zobaczysz ikonę plusa.
 3. Kliknij lub dotknij tej ikony, aby dodać program do swojej biblioteki.

Gdy dodajesz program z urządzenia mobilnego, możesz to również zrobić, dotykając ekranu i przytrzymując, aż pojawi się menu. Z tego menu wybierz, aby dodać wybrany spektakl do biblioteki.

Jeśli chcesz zatrzymać nagrywanie konkretnego programu, przejdź do jego strony głównej i dotknij lub kliknij przycisk Usuń obok tytułu programu.

YouTube TV

Co mogę zrobić z nagranymi programami?

Po nagraniu programów i zapisaniu ich w bibliotece możesz wykonać następujące czynności:

 1. Obejrzyj program od początku.
 2. Oglądaj dalej program po jego wstrzymaniu.
 3. Obejrzyj program, który będzie na żywo, jeśli nie chcesz oglądać reklam.
 4. Sortuj swoje nagrania na podstawie tytułu, popularności, oceny i nie tylko.
 5. Dostosuj ustawienia jakości wideo, aby upewnić się, że nie ma buforowania.

Niektóre ligi i urządzenia mają również funkcję statystyk i kluczowych rozgrywek. Interesujesz się sportem, ale nie masz czasu na oglądanie całego meczu? Możesz docenić tę opcję i przeglądać tylko najważniejsze zagrania z danego meczu. Podczas nagrywania meczu sportowego każde nagranie jest przedłużane o 30 minut w sytuacjach, gdy gra trwa długo. Inne programy mają minutowe przedłużenie.

Karta Biblioteka ma również tę wygodną funkcję o nazwie Zaplanowane nagrania. Jeśli go dotkniesz, będziesz mógł zobaczyć wszystkie nadchodzące odcinki i pokazać, że Twój DVR jest gotowy do zapisania.

Oglądaj swoje ulubione programy w dowolnym momencie

Nieograniczony rejestrator DVR to bez wątpienia jeden z największych atutów YouTube TV. Nagrywanie czegokolwiek w dowolnym momencie może być naprawdę kuszące, zwłaszcza jeśli nie jesteś w pobliżu ekranu, gdy ulubiony program emituje nowe odcinki. Co więcej, nagrywanie programów i oglądanie ich na dowolnym urządzeniu nie może być prostsze.

Czy subskrybujesz już YouTube TV? Jakie programy nagrywasz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.