Komentarze YouTube nie ładują się? Spróbuj tego

YouTube to obecnie jedna z najpopularniejszych platform do udostępniania filmów i mediów społecznościowych. Miliony użytkowników na całym świecie codziennie przesyłają i oglądają tysiące filmów. YouTube oferuje między innymi sekcję komentarzy pod filmami, w której możesz uchwycić istotę filmu, nawet go nie słuchając ani nie oglądając.

Jednak użytkownicy na całym świecie zgłaszali problemy z ładowaniem komentarzy w YouTube. Kilka rzeczy może powodować ten problem. Na szczęście zazwyczaj można to rozwiązać w zaledwie kilku krokach. Czytaj dalej ten artykuł, a pokażemy Ci, co zrobić, gdy komentarze YouTube się nie ładują.

Odśwież stronę

Jedną z najłatwiejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby naprawić komentarze na YouTube, jest ponowne załadowanie strony wideo. Podczas ładowania mogą wystąpić różne tymczasowe problemy, które mogą spowodować zniknięcie komentarzy. Jeśli to tylko jednorazowa sprawa, ponowne załadowanie strony powinno rozwiązać problem. Problem może leżeć po stronie YouTube. W takim przypadku spróbuj ponownie załadować stronę po kilku minutach.

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Winowajcą może być Twój internet. Jeśli jesteś w miejscu ze słabym połączeniem internetowym lub Wi-Fi przestało działać, uniemożliwi to ładowanie zarówno filmów, jak i komentarzy. W takim przypadku możesz ponownie uruchomić router/modem, aby ponownie nawiązać połączenie. Jeśli to nie zadziała, problem może leżeć po stronie dostawcy Internetu.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę i aplikację

Nieaktualna przeglądarka może być powodem, dla którego nie możesz załadować komentarzy w YouTube. W takim przypadku zaktualizuj przeglądarkę.

Google Chrome

 1. Otwórz Google Chrome.

 2. Stuknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu.

 3. Wybierz "Aktualizuj Google Chrome".
 4. Jeśli nie widzisz tej opcji, oznacza to, że Twoja przeglądarka jest zaktualizowana.

Mozilla Firefox

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox

 2. Stuknij ikonę "Otwórz menu aplikacji" w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij „Pomoc”.

 4. Wybierz "O Firefoksie".

 5. Firefox automatycznie wyszuka aktualizacje, jeśli takie są. Jeśli nie, zobaczysz komunikat „Firefox jest aktualny”.

 6. Gdy Firefox pobierze aktualizacje, dotknij "Uruchom ponownie, aby zaktualizować Firefoksa".

Microsoft Edge

 1. Otwórz Microsoft Edge.

 2. Stuknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij „Pomoc i opinie”.

 4. Dotknij "Informacje o Microsoft Edge".

 5. Jeśli Twoja przeglądarka jest zaktualizowana, zobaczysz komunikat „Microsoft Edge jest aktualny”. Jeśli tak nie jest, automatycznie wyszuka aktualizacje.

 6. Po zainstalowaniu aktualizacji dotknij "Uruchom ponownie".

Safari

 1. Stuknij menu Apple w lewym górnym rogu.

 2. Wybierz „Sklep z aplikacjami”.

 3. Dotknij menu "Aktualizacje".

 4. Jeśli są jakieś aktualizacje, zobaczysz „Aktualizacja oprogramowania”. Jeśli chcesz zaktualizować tylko Safari, dotknij "Więcej".
 5. Znajdź Safari i dotknij "Aktualizuj".

Aktualizowanie aplikacji YouTube

Jeśli masz na telefonie aplikację YouTube, zaktualizuj ją, wykonując poniższe czynności.

Android

 1. Otwórz Sklep Google.

 2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe.

 3. Kliknij „Moje aplikacje i gry”.

 4. Jeśli jest dostępna aktualizacja dla YouTube, zobaczysz ją w sekcji „Oczekujące aktualizacje”.
 5. Uaktualnić aplikację.

iPhone

 1. Otwórz sklep z aplikacjami.

 2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe.

 3. Dotknij "Aktualizacje". Jeśli jest dostępna aktualizacja dla YouTube, zobaczysz ją tutaj.

 4. Uaktualnić aplikację.

Ponowna instalacja aplikacji YouTube

Jeśli używasz aplikacji YouTube na telefonie i nadal nie możesz wczytać komentarzy nawet po jej zaktualizowaniu, możesz spróbować ponownie zainstalować aplikację. Po odinstalowaniu pamiętaj, aby ponownie uruchomić telefon i ponownie zainstalować aplikację. Może to pomóc w ponownym załadowaniu komentarzy.

Sprawdź połączenia proxy

Jeśli masz włączoną sieć VPN na swoim urządzeniu, może to być przyczyną, dla której Twoje komentarze na YouTube nie są ładowane. Usługa VPN może korzystać z sieci proxy, która powoduje ten problem. Jeśli chcesz sprawdzić, czy to jest Twój problem, spróbuj wyłączyć usługę VPN na krótki czas i ponownie załadować stronę YouTube. Jeśli Twoje komentarze są teraz ładowane, znalazłeś przyczynę problemu.

Sprawdź swoje rozszerzenia

Ostatnio zainstalowane rozszerzenie może blokować ładowanie komentarzy YouTube. Jeśli podejrzewasz, że to jest problem, oto, co możesz zrobić:

 1. Otwórz stronę YouTube w trybie incognito. Spowoduje to automatyczne otwarcie Twojej strony bez żadnych rozszerzeń.

 2. Jeśli komentarze są teraz wczytane, oznacza to, że problem powoduje co najmniej jedno rozszerzenie.

 3. Zacznij włączać rozszerzenia jeden po drugim, aby sprawdzić, który z nich jest winowajcą.
 4. Po ustaleniu, które rozszerzenie powoduje problem, wyłącz je.

Wskazówka: Najczęściej rozszerzenia blokujące reklamy mogą zakłócać funkcjonowanie witryny. Jeśli więc próbujesz dowiedzieć się, które rozszerzenie nie pozwala na ładowanie komentarzy, najpierw spróbuj wyłączyć blokowanie reklam.

Wyczyść dane przeglądania

Przeglądanie danych może powodować różne problemy na komputerze, w tym niepowodzenie ładowania komentarzy z YouTube. Możesz to naprawić, czyszcząc pamięć podręczną, pliki cookie i inne dane przeglądania.

W Chrome

 1. Otwórz Google Chrome.

 2. Naciśnij „Ctrl + Shift + Usuń”.

 3. Dotknij „Wyczyść dane”.

W przeglądarce Mozilla Firefox

 1. Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox.

 2. Stuknij "Otwórz menu aplikacji" w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij "Ustawienia".

 4. Dotknij „Prywatność i bezpieczeństwo”.

 5. Znajdź sekcję „Pliki cookie i dane witryn”.

 6. Wybierz dane, które chcesz wyczyścić.

W Microsoft Edge

 1. Otwórz Microsoft Edge.

 2. Stuknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij "Ustawienia".

 4. Dotknij „Prywatność, wyszukiwanie i usługi”.

 5. Wybierz dane, które chcesz wyczyścić.

W Safari

 1. Otwórz Safari.
 2. Dotknij "Ustawienia".
 3. Dotknij "Zaawansowane".

 4. Wybierz „Dane witryny”.

 5. Dotknij "Usuń wszystkie dane witryny".

Wskazówka: Ostrożnie wybierz dane, które chcesz wyczyścić. Jeśli wyczyścisz wszystkie dane, Twoje hasła nie zostaną zapisane.

Sprawdź swój system

Czasami zbyt wiele niepotrzebnych plików w systemie może spowodować, że komentarze YouTube nie będą się ładować. Usuń je, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Jeśli jesteś właścicielem systemu Windows, możesz to zrobić za pomocą Oczyszczania dysku.

Możesz także usunąć niepotrzebne lub zduplikowane pliki, które możesz mieć w swoim systemie. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, uważaj, aby nie usunąć ważnych plików systemowych. Skoncentruj się na usuwaniu plików z plików do pobrania, pulpitu, zdjęć, dokumentów itp.

Zmień przeglądarkę

Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe, a komentarze YouTube nadal się nie ładują, możesz spróbować otworzyć stronę w innej przeglądarce. Jeśli to działa i wszystkie przeglądarki są zaktualizowane, może to być tymczasowy błąd po stronie YouTube. W takim przypadku użyj innej przeglądarki, dopóki ten błąd nie zostanie naprawiony.

Wyloguj się i zaloguj

Brak możliwości załadowania komentarzy na YouTube może być tylko chwilową usterką. Możesz spróbować rozwiązać ten problem, wylogowując się z YouTube i logując się ponownie.

Zmień platformę

Jeśli chcesz ustalić, czy problem leży po Twojej stronie, spróbuj zmienić platformy, z których korzystasz. Jeśli korzystasz z wersji internetowej i komentarze się nie wczytują, spróbuj przełączyć się na aplikację mobilną YouTube. Jeśli możesz załadować komentarze w aplikacji, spróbuj zmienić lub zaktualizować przeglądarkę.

I odwrotnie, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, spróbuj użyć wersji internetowej. Jeśli możesz załadować komentarze, spróbuj zaktualizować lub ponownie zainstalować aplikację.

Błąd YouTube

Czasami YouTube wyłącza komentarze, aby pracować nad niektórymi problemami. W takim przypadku nic nie możesz z tym zrobić, ponieważ problem nie leży po twojej stronie. YouTube zwykle szybko rozwiązuje problemy i powinieneś wrócić do czytania komentarzy w mgnieniu oka.

Komentarze dla niepełnosprawnych

Jeśli film w YouTube jest oznaczony jako „przeznaczony dla dzieci”, komentarze do tego filmu zostaną automatycznie wyłączone. Nie można publikować żadnych komentarzy, dlatego nie ma komentarzy do załadowania.

Komentarze zostaną wyłączone, jeśli film jest ustawiony jako prywatny.

Już nigdy nie przegapisz komentarza na YouTube

Teraz poznałeś kilka sposobów włączania ładowania komentarzy do YouTube. Ta sekcja na YouTube jest często bardzo pouczająca; zawiera szczegółowe informacje o filmie wraz z jego potencjalnymi ograniczeniami. Najczęściej ludzie przechodzą do sekcji komentarzy przed wysłuchaniem filmu, aby sprawdzić, czy tego właśnie szukają.

Jeśli masz problemy z ładowaniem komentarzy YouTube, jesteś we właściwym miejscu. Udostępniliśmy listę kontrolną, której możesz użyć, aby upewnić się, że wszystko działa po Twojej stronie.

Czy miałeś wcześniej problemy z komentarzami na YouTube? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.