Jak zmienić język w YouTube TV

YouTube TV to usługa przesyłania strumieniowego, która ma na celu całkowite zastąpienie abonamentu kablowego. Ale nie powinieneś mylić tego z YouTube Premium.

Jak zmienić język w YouTube TV

Ma wiele funkcji i kanałów, które zawierają treści w językach innych niż angielski. Ale czy możesz zmienić język wprowadzania w YouTube TV? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie i więcej przydatnych informacji na temat YouTube TV i YouTube Premium.

Jakie języki są dostępne w YouTube TV?

Oprócz zaledwie kilku krajów YouTube obejmuje cały świat. Jest dostępny w dziesiątkach języków, a liczba stale rośnie. Niestety tak nie jest w przypadku YouTube TV. Na razie YouTube TV jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

A nawet w Stanach Zjednoczonych dopiero od niedawna zasięg sięga 100%. I jak dotąd jest dostępny tylko w języku angielskim, niezależnie od urządzenia, na którym go oglądasz. Nadal nie jest do końca jasne, czy i kiedy Google rozszerzy YouTube TV na arenie międzynarodowej.

YouTube TV

YouTube TV i funkcje ułatwień dostępu

Mimo że angielski jest obecnie jedynym językiem w YouTube TV, jest nadzieja, że ​​to się zmieni. W międzyczasie Google pomyślał o mieszkańcach USA, którzy są albo niewidomi, albo mają problemy ze wzrokiem.

Otrzymują pomoc w aplikacji TalkBack, która jest częścią pakietu Android Accessibility Suite. Jest dostępny do pobrania w Sklepie Play. YouTube TV ma również opcję napisów. Możesz zobaczyć ikonę CC w prawym górnym rogu ekranu.

Więcej o YouTube TV

W przeciwieństwie do niektórych innych usług przesyłania strumieniowego, które koncentrują się na oryginalnych treściach, YouTube TV oferuje ponad 70 kanałów. Obejmują wiadomości, rozrywkę, styl życia i sport. Miesięczna opłata za subskrypcję wynosi 49,99 USD i możesz oglądać ją za darmo przez 7 dni przed podjęciem decyzji.

Jedna subskrypcja pozwala na sześć oddzielnych kont. Ponadto trzy urządzenia mogą jednocześnie przesyłać strumieniowo, co jest całkiem niezłe. Ale nie ma możliwości przeglądania w trybie offline. Aby w pełni cieszyć się YouTube TV, potrzebujesz stabilnego i solidnego połączenia.

Jeśli chodzi o interfejs, wygląda bardzo podobnie do zwykłego YouTube, co oznacza, że ​​poruszanie się po nim nie będzie trudne.

Ale jeśli chodzi o wyjątkowe funkcje, warto wspomnieć, że YouTube TV ma usługę Unlimited Cloud DVR. Możesz więc nagrywać i zapisywać dowolną liczbę strumieni gier i odcinków programów telewizyjnych. Ale nie na zawsze. Możesz przechowywać swoje nagrania przez dziewięć miesięcy, a potem YT TV je usunie.

YouTube TV możesz oglądać w przeglądarce na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Możesz też oglądać go na telewizorze za pomocą urządzenia Chromecast. Dostępna jest również aplikacja YouTube TV, którą można pobrać na większość telewizorów z systemem Android, Apple TV, Roku, Fire Stick i Xbox One. Możesz również pobrać aplikację mobilną na iOS i Androida.

YouTube TV Zmień język

Jak zmienić język

Czym różni się YouTube TV od YouTube Premium?

Nazwy tych dwóch usług mogą wprowadzać zamieszanie i sprawiać wrażenie, że są one jedną usługą. Jednak koncepcja każdego z nich jest zupełnie inna; YouTube Premium nie chce zastępować dostawcy telewizji kablowej.

Chce po prostu przynieść więcej treści na YouTube. To wersja YouTube bez reklam, którą wszyscy znamy i kochamy. Zawiera również wiele ekskluzywnych treści od celebrytów YouTube. Jest o wiele tańszy niż YouTube TV i kosztuje 11,99 USD miesięcznie.

YouTube Premium nie wymaga nowej aplikacji ani oddzielnego adresu URL i otwiera się w standardowym oknie YouTube. Oznacza to również, że możesz zmienić ustawienia językowe YouTube Premium. To całkiem proste i wygląda to tak:

  1. Otwórz YouTube Premium i kliknij lub dotknij swojego zdjęcia profilowego.
  2. Przewiń w dół i wybierz „Język”.
  3. Wybierz język, który chcesz zmienić.
  4. Strona zostanie automatycznie odświeżona, a zobaczysz, że zastosowano nowe ustawienia języka.

W ten sam sposób możesz również zmienić ustawienia lokalizacji. Opcja Lokalizacja jest następną pod opcją Język.

YouTube TV Na razie tylko w języku angielskim

Nigdy nie wiadomo, jakie wiadomości szykują medialni giganci. YouTube TV może w każdej chwili wejść na rynek globalny. Ale na razie tylko obywatele USA mogą się nim cieszyć. A zanim stanie się międzynarodowy, Google może zdecydować o dodaniu do listy kolejnych języków.

Czy próbowałeś już YouTube TV? Co o tym myślałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.