Gdzie się podział mój Snapchat Heart Emoji?

Chociaż Snapchat może mieć wiele funkcji wbudowanych w aplikację, to dla użytkowników najważniejsze są drobiazgi. Jedną z najbardziej podstawowych funkcji Snapchata jest system serca, który tworzy metodę, dzięki której Snapchat może mierzyć poziom Twojej przyjaźni z inną osobą.

Gdzie się podział mój Snapchat Heart Emoji?

Chociaż możesz mieć kilku najlepszych przyjaciół w usłudze, tylko jedna osoba na raz może być Twoim prawdziwym, najlepszym przyjacielem, osobą, która plasuje się ponad wszystkimi innymi. Aby się tam dostać, ty i druga osoba będziecie musieli robić sobie zdjęcia częściej niż ktokolwiek inny w usłudze, podnosząc poziom przyjaźni za pośrednictwem aplikacji, aby stać się najlepszym przyjacielem. Twój najlepszy przyjaciel jest oznaczony jednym z trzech emotikonów serca, z których każdy oznacza i osiąga nowy poziom przyjaźni, gdy poruszasz się po platformie.

Niestety ciężka praca potrzebna do podniesienia poziomu przyjaźni w Snapchacie często może zostać zrujnowana w ciągu jednego dnia pracy. Jeśli ciekawi Cię, dokąd trafiły Twoje emoji serca Snapchata w aplikacji, nie jesteś sam.

Próba ustalenia, co zaszło między tobą a twoim najlepszym przyjacielem w usłudze, może być myląca. Przyjrzyjmy się, co oznaczają emotikony serca, dokąd się udały i jak możesz odzyskać swoje.

Co oznaczają emotikony serca?

Jak wspomniano na górze, na Snapchacie są trzy poziomy emotikonów serca. Podczas gdy każdy z twoich najlepszych przyjaciół na platformie będzie miał uśmiechnięty, rumieniący się emoji, tylko twój najlepszy wspólny przyjaciel może mieć emoji w kształcie serca, wyznaczając tę ​​osobę jako najlepszego wspólnego przyjaciela. Na Snapchacie dostępne są trzy różne poziomy przyjaźni i warto przyjrzeć się każdemu z nich, aby zrozumieć, dlaczego możesz stracić serce.

Żółte Serce

Naszym pierwszym sercem, na którym należy się skupić, jest żółte serce, które reprezentuje pierwszy poziom najlepszej przyjaźni w aplikacji. Chociaż może to nie brzmieć dużo, ten poziom przyjaźni to wielka sprawa. Widzisz, podczas gdy Snapchat używa algorytmu do określania, kto jest Twoim „najlepszym przyjacielem” na platformie (lista, którą możesz łatwo wyświetlić, wysyłając snapy do znajomych z Twojej listy kontaktów), tylko jedna osoba może naprawdę być Twoim najlepszym przyjacielem numer jeden na platforma i ta osoba otrzymuje żółte serce na pamiątkę tej okazji.

To serce może zmienić użytkowników lub zniknąć, więc jeśli chcesz utrzymać stałą osobę na pierwszym miejscu, upewnij się, że regularnie robisz zdjęcia swojemu najlepszemu przyjacielowi. W przeciwnym razie zobaczysz, że żółte serce zniknie – wraz z szansami na ewolucję w inne serca z tej listy.

Warto również zauważyć, że nie jesteś jedyną osobą, która może zobaczyć to serce na Snapchacie. Twój najlepszy przyjaciel też będzie mógł zobaczyć żółte serce, co oznacza, że ​​następnym razem, gdy oboje spotkacie się w prawdziwym życiu, będziecie gotowi do świętowania osobiście.

Czerwone serce

Podobnie jak gra wideo, czerwone serce działa jako kolejny poziom na Snapchacie. Podczas gdy czerwone serce rzekomo reprezentuje ten sam pomysł, co żółte serce, reprezentując wspólny poziom najlepszej przyjaźni na platformie, uzyskanie czerwonego serca nie jest tak łatwe. Aby to czerwone serce pojawiło się na twoim kanale obok imienia twojego najlepszego przyjaciela, musisz pozostać najlepszym przyjacielem z nim przez dwa tygodnie z rzędu.

To może wydawać się łatwe i dla niektórych tak będzie, ale inni będą musieli nad tym popracować. Jeśli zaczniesz oddalać się od platformy lub zaczniesz wymieniać zdjęcia i wiadomości z mnóstwem innych użytkowników platformy, skończysz wymieniając swoje pierwsze miejsce z kimś innym, co prowadzi do utraty żółtego serca – i jest zmuszane aby zrestartować całą passę kolejnych najlepszych przyjaciół.

Jeśli zdarzy ci się zdobyć czerwone serce, powinieneś czuć się dumny z siebie i innych Snapperów. Pozostanie najlepszym przyjacielem numer jeden w Snapchacie nie jest łatwym wyczynem, a osiągnięcie tego celu należy uznać za dobrze wykonaną pracę. To powiedziawszy, jeśli szukasz ostatniego poziomu najlepszej przyjaźni, jeszcze tam nie jesteś.

Różowe Serca

To jest to – ostateczny próg. Jeśli dotarłeś tak daleko, przeszedłeś długą drogę. Nie tylko udało ci się zostać najlepszym przyjacielem innego użytkownika numer jeden, co samo w sobie jest niemałym wyczynem, ale udało ci się pozostać przy nich silnym nie tylko przez dwa tygodnie potrzebne do zdobycia czerwonego serca, ale i przez dwa. miesiące potrzebne do uzyskania dwóch różowych serc wraz z Twoim imieniem. Minęły dwa długie miesiące, kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wysyłaliście selfie, filmy, filtry, efekty i nie tylko, ale udało się. Za swoje kłopoty zdobyłeś różowe serca najlepszej przyjaźni.

Twoja praca nie jest jednak skończona. Tylko dlatego, że serca kończą się po dwóch miesiącach, nie oznacza to, że będziesz mógł spocząć na laurach. Aby zachować te różowe serca, będziesz musiał kontynuować strzelanie ze swoim najlepszym przyjacielem, aby mieć pewność, że pozostaniesz na ich pozycji numer jeden. Snapchat nie omawia, jak działa ich algorytm Snapchata, więc chociaż nie możemy udzielić Ci żadnych konkretnych porad, jak pozostać w miejscu swojego najlepszego przyjaciela, powiemy tak: zrób zdjęcie numer jeden tak często, jak to możliwe, aby mieć pewność, że nigdy nie przegrasz ta podwójnie różowa ikona serca.

Czy mogę mieć wielu najlepszych przyjaciół?

Tak! Snapchat pozwala mieć na koncie wielu „najlepszych przyjaciół”, oznaczonych emotikonami uśmiechniętej twarzy widocznymi poniżej. Możesz mieć do ośmiu najlepszych przyjaciół, którzy wyświetlają się we własnej kategorii podczas wysyłania zdjęć do Twoich kontaktów. Warto zauważyć, że każdy, kto ma emoji z uśmiechniętą twarzą, nie jest twoim najlepszym przyjacielem numer jeden. Ci użytkownicy będą zawsze zdobądź emotikony serca wyświetlane powyżej. Podobnie nie ma sposobu, aby wyświetlić ranking swoich najlepszych przyjaciół, którzy nie są numerem jeden.

Dlaczego moje serce zniknęło Emoji?

Oto trudna prawda: utrzymanie emoji serca na Snapchacie wymaga pracy z obu stron. Łatwo jest zostać z kimś standardowym najlepszym przyjacielem, po prostu wysyłając mu zdjęcia i filmy w wolnym czasie, ale aby zostać z kimś najlepszym przyjacielem — i zdobyć te słodkie, słodkie, podwójne różowe serca po dwóch miesiącach bycia najlepszymi przyjaciółmi — wymaga pracy od obie strony.

Będziesz musiał polegać na sobie nawzajem, aby codziennie udostępniać i wysyłać zdjęcia, tak jak w przypadku serii, aby przypadkowo nie zacząć zbyt często robić komuś innemu. Nawet jeśli zastrzelisz drugą osobę jak szalony, druga osoba może nie włożyć tyle samo pracy, aby utrzymać tę przyjaźń. Jeśli ta osoba za bardzo podnosi poziom przyjaźni z kimś innym lub jeśli ty za bardzo zbuduj swój poziom przyjaźni z kimś innym, stracisz serce i wrócisz do bycia przyjaciółmi.

Możliwe jest pozostawanie najlepszymi przyjaciółmi z kimś w usłudze przez czas nieokreślony, ale jest to trudne - o wiele trudniejsze niż utrzymanie długiej passy na platformie, ponieważ nie musisz być przyjaciółmi, aby to zrobić. Jeśli nie spełniasz już kryteriów bycia najlepszymi przyjaciółmi, nie będziesz już mieć serca obok imienia tej osoby. Jeśli uda ci się stracić serce, możesz je odzyskać, ale musisz zacząć od żółtego serca, aby wrócić na szczyt.

Czy mogę odzyskać serce?

Poza odbudową poziomu przyjaźni nie można odzyskać emoji serca na Snapchacie bez włożenia w to pracy. W przeciwieństwie do funkcji Snap smugi, którą Snapchat obsługuje za pomocą strony poświęconej pomaganiu ludziom w znajdowaniu niesprawiedliwie utraconych smug Snap przez zespół wsparcia, emoji serca najlepszego przyjaciela nie jest niestety czymś, co Snapchat przyjmuje z najwyższą wagą.

Nie oznacza to, że nie powinieneś próbować kontaktować się ze Snapchatem, jeśli uważasz, że wydarzył się poważny błąd, ale najprawdopodobniej zostaniesz poinformowany, że serce zostało stracone, prawdopodobnie z powodu zwiększonego przyciągania innych osób , w Twoim imieniu lub innej osobie.

Zawsze możesz sprawdzić swoją listę znajomych w ustawieniach Snapchata, aby zobaczyć status swoich relacji. Twych ośmiu najlepszych znajomych powinno być sparowanych z odpowiednim emoji.

Czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić?

Mało znana sztuczka w menu ustawień Snapchata pozwala modyfikować emotikony na liście znajomych i sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest zmienić zawartość i sprawić, by wyglądała dokładnie tak, jak chcesz.

To trochę dziwne obejście, ale możesz zaktualizować emoji swojego przyjaciela w Snapchacie. Tylko uważaj, to nie jest substytutem tego, który zarabiasz.

Zacznij od otwarcia Snapchata, który domyślnie otwiera się na ekranie głównego wizjera aparatu. Przesuń w dół od góry aplikacji, aby otworzyć swój profil w Snapchacie, a następnie naciśnij koło zębate ustawień w prawym górnym rogu ekranu.

W menu ustawień przewiń w dół do Cechy. Trzeci od góry, znajdziesz „Dostosuj emotikony” aukcji. Dotknij tego, aby wyświetlić pełną listę znajomych, emotikony.

Ta lista zawiera pełne znaczenie emoji w Snapchacie, ale umożliwia także edycję emoji. Aby zmienić dowolne emoji na liście, po prostu dotknij wpisu i wybierz nowy emoji z pełnej listy. Aby odzyskać emotikony serca i dać emotikony serca grupie dodatkowych osób, po prostu wybierz jeden z wielu emotikonów serca na liście - lub jakikolwiek emoji, którego chcesz użyć. Nie ma tutaj żadnego ryzyka, ponieważ zawsze możesz nacisnąć Resetuj do domyślnych na dole listy.

Czy to usterka?

Ze względu na charakter emotikonów serca na Snapchacie, może to spowodować wiele konfrontacji, jeśli emoji zniknie. Wiadomo, że zdarzają się usterki, a nawet programiści wydali na ten temat oświadczenia.

Jeśli zgubiłeś swoje, sprawdź stronę konta Snapchat na Twitterze, aby sprawdzić, czy inne osoby narzekają na ten sam problem. Jest to jeden z najszybszych sposobów, aby dowiedzieć się, czy Twoje emoji zniknęły z powodu usterki, czy też Twój znajomy częściej niż Ty.

Kto stracił serce?

Rozumiemy: to może być denerwujące, gdy zobaczysz, że Twoja super najlepsza przyjaciółka na Snapchacie zniknęła, albo została zastąpiona nowym żółtym sercem obok kogoś innego, albo zostawiła Cię tylko z najlepszymi przyjaciółmi. Choć może to być denerwujące, nie ma powodu, aby martwić się o to, co można odbudować w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. W przeciwieństwie do utraty serii Snap, która może wymazać lata postępów w ciągu jednego dnia bez danych, utrata statusu serca to nie koniec świata.

Zaledwie dwa miesiące przyciągania przywracają Cię do najwyższego statusu i możesz odtworzyć uczucie najlepszego przyjaciela ze znajomymi Snap, zmieniając emotikony serca w menu ustawień. Czy to idealne rozwiązanie? Prawdopodobnie nie, ale pod koniec dnia odzyskanie stanu serca jest dość łatwym zadaniem. A jeśli martwisz się, że zachowasz swoje serca, gdy je odzyskasz, pamiętaj, aby złapać tę osobę tak często, jak tylko możesz.