Gdzie znaleźć swoje szkice na Instagramie na urządzeniu z Androidem?

Jeśli lubisz przygotowywać swoje posty lub historie na Insta z wyprzedzeniem, wersje robocze to funkcja, której potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy publikujesz dla siebie, czy sprzedajesz firmę tanio, przygotowywanie postów z wyprzedzeniem to sposób na efektywne wykorzystanie wolnego czasu, jednocześnie przygotowując się na te dni, kiedy nie masz czasu. Częstym pytaniem dotyczącym tego tematu jest to, gdzie znaleźć wersje robocze na Instagramie na Androidzie? Bardzo dobrze jest przygotować je z wyprzedzeniem, ale jeśli nie możesz ich znaleźć, aby je opublikować, po co?

Gdzie znaleźć swoje szkice na Instagramie na urządzeniu z Androidem?

Wersje robocze były jedną z najbardziej pożądanych funkcji Instagrama od czasu jego uruchomienia. Zarówno od marketerów w mediach społecznościowych, jak i zwykłych użytkowników, wszyscy chcieli mieć możliwość przygotowania postów, kiedy chcieli publikować, kiedy chcieli. Ta funkcja została ostatecznie wprowadzona w 2016 roku i od tego czasu jest popularna.

Zapisywanie jako wersja robocza jest bardzo przydatne, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na platformę marketingową w mediach społecznościowych. Przydaje się również, jeśli dojeżdżasz do pracy lub szkoły i masz wolny czas. Możesz przygotować niektóre posty z wyprzedzeniem, a następnie opublikować je, gdy uzyskasz połączenie lub kiedy będziesz gotowy.

Tworzenie szkiców na Instagramie

Tworzenie szkicu do późniejszej publikacji jest bardzo proste. Cała aplikacja jest łatwa w użyciu i nie inaczej. Wystarczy wykonać te proste kroki.

 1. Otwórz Instagram na swoim telefonie.

 2. Wybierz ikonę „+” i zrób lub wybierz obraz, którego chcesz użyć.

 3. Dokonaj edycji i utwórz posta tak, jak zwykle.

 4. Wybierz z powrotem na telefonie.

 5. Wybierz Zapisz wersję roboczą, gdy pojawi się menu podręczne.

Proces tworzenia przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku przygotowywania posta do natychmiastowej publikacji. Jedyną rzeczą, którą robisz inaczej, jest powrót zamiast publikowania. Obraz jest następnie zapisywany jako wersja robocza, dopóki nie będziesz gotowy.

Znajdź swoje projekty na Instagramie na Androida

Jeśli nie masz doświadczenia w korzystaniu z wersji roboczych, możesz początkowo mieć trudności ze znalezieniem zapisanych obrazów do późniejszego wykorzystania. To logiczne, kiedy już wiesz, ale nie jest to najbardziej intuicyjny system na świecie.

Aby znaleźć wersje robocze na Instagramie, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz Instagram i wybierz ikonę „+”, aby dodać post.

 2. Powinieneś teraz zobaczyć wersje robocze z menu, dotknij go.

 3. Wybierz utworzoną wersję roboczą i wybierz Dalej.

 4. Uzupełnij swój post w zwykły sposób i wybierz Udostępnij, gdy będziesz gotowy.

Dla widza post wygląda dokładnie tak samo jak standardowy post. W rzeczywistości według Instagrama jest to normalny post, tylko taki, który przygotowałeś wcześniej. To bardzo prosta konfiguracja, gdy już wiesz, gdzie szukać.

Usuń wersję roboczą Instagrama na Androida

W rzadkich przypadkach, gdy coś tworzysz i nie chcesz tego publikować lub już tego nie potrzebujesz, możesz łatwo usunąć wersje robocze. Nie zawsze trzeba je usuwać, ale może to zwolnić miejsce w galerii lub usunąć obrazy, które możesz pomylić, szukając obrazu posta.

Aby usunąć wersję roboczą Instagrama na Androida, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz Instagram i wybierz ikonę „+”, aby dodać post.

 2. Wybierz Wersje robocze i wybierz Zarządzaj.

 3. Wybierz Edytuj w prawym górnym rogu.

 4. Wybierz wersję roboczą, którą chcesz usunąć, i wybierz Gotowe.

 5. Wybierz Odrzuć.

Instagram usunie wersję roboczą z Twojej galerii i możesz już iść. Android nie ma kosza ani kosza, takiego jak Mac lub Windows. Kiedy naciśniesz Usuń w Androidzie, na dobre zniknęło, aby upewnić się, że wybrałeś poprawną wersję roboczą przed jej usunięciem!

Wykorzystanie szkiców na Instagramie w marketingu

Jeśli prowadzisz marketing marki lub firmy za pomocą Instagrama, wersje robocze mogą być bardzo pomocne. Jeśli nie chcesz korzystać z platformy marketingowej w mediach społecznościowych lub nie chcesz wydawać pieniędzy, przygotowanie wersji roboczych z wyprzedzeniem i zapisanie ich jako wersji roboczych jest najlepszym rozwiązaniem.

Dotyczy to zwłaszcza małych firm. Jeśli masz wolne pół godziny, możesz wcześniej utworzyć kilka postów na Instagramie, zapisać je jako wersję roboczą i opublikować, gdy będziesz gotowy. Następnie, gdy jesteś zbyt zajęty, aby utworzyć post, masz trochę zapasowego, aby utrzymać przy życiu swój kanał.

Jest to bardzo przydatne w przypadku wydarzeń, specjalnych okazji lub startów projektów, w których chcesz to opublikować, ale nie masz na to czasu. Możesz go również użyć, jeśli dojedziesz do pracy pociągiem, autobusem lub metrem. Jeśli nie masz 4G lub Wi-Fi, możesz tworzyć posty Insta z wyprzedzeniem, gotowe do uzyskania połączenia lub wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Kiedy jesteś w biznesie, znalezienie innowacyjnych sposobów, aby zrobić więcej w krótszym czasie, jest niezbędnym mechanizmem przetrwania. Szkice na Instagramie mogą wydawać się bardzo drobną rzeczą, ale mogą mieć duże znaczenie, gdy masz mało czasu!