Jak zdobyć więcej naklejek WhatsApp

Przy całej gamie świetnych usług przesyłania wiadomości konkurencyjność w tej dziedzinie nigdy nie była wyższa. WhatsApp, jedna z najpopularniejszych aplikacji, ma wiele fajnych funkcji, którymi można się pochwalić. Około dwanaście miesięcy temu dodali kilka fajnych pakietów naklejek, aby urozmaicić „aplikację” wiadomości.

Jak zdobyć więcej naklejek WhatsApp

W porównaniu do aplikacji takich jak Snapchat i Hike, WhatsApp jest nieco spóźniony na imprezę z naklejkami; Jednak dzięki szerokiemu arsenałowi naklejek, WhatsApp stał się naprawdę jedną z najlepszych aplikacji w swojej kategorii.

Zdobywanie większej liczby naklejek

Dla wszystkich tych, którzy nie interesują się wszystkimi fajnymi rzeczami, które przyniosły naklejki na stół lub dlaczego same naklejki są obecnie tak wielką rzeczą, oto krótki przewodnik na temat korzystania z nich w aplikacji.

Aby uzyskać dostęp do naklejek na WhatsApp, wystarczy otworzyć grupę lub indywidualny czat, przejść do pola tekstowego, dotknąć go i wybrać ikonę naklejki w prawej części pola tekstowego.

Jednak od razu zobaczysz, że liczba dostępnych naklejek jest w najlepszym razie skromna. Czy to wszystkie naklejki, do których będziesz mieć dostęp w WhatsApp? Oczywiście nie! Możesz pobrać niezliczone pakiety naklejek, aby czat był przyjemny i dynamiczny.

Aby pobrać więcej naklejek, przejdź do ekranu naklejek (zgodnie z instrukcjami powyżej) i znajdź ikonę plusa w prawej części ekranu naklejek. Dotknij tej ikony, a zostanie wyświetlony nowy ekran ze wszystkimi dostępnymi naklejkami, które możesz pobrać i używać według własnego uznania. Aby pobrać pakiet naklejek, po prostu dotknij przycisku pobierania (kółko ze strzałką skierowaną w dół). Na następnym ekranie będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich naklejek, które zawiera ten konkretny pakiet. Uzyskiwać Ściągnij zdobyć je wszystkie.

naklejki WhatsApp

Dlaczego naklejki są ważne

Przede wszystkim naklejki są szeroko stosowaną funkcją na wielu platformach. Niezależnie od tego, czy Ci się podobają, czy nie, są używane przez wielu zapalonych posłańców. Teraz WhatsApp, jak wspomniano, jest nieco spóźniony z grą, ponieważ większość jego konkurencji wprowadziła funkcję naklejki już dawno temu. Pomimo preferowania prostego, przyjaznego dla użytkownika projektu i interfejsu WhatsApp, a także wysokiej jakości, wolnej od błędów wydajności, wielu użytkowników przeszło na inne aplikacje do czatu, które oferowały naklejki.

Jako jedna z najczęściej używanych aplikacji na wszystkich inteligentnych platformach, ważne było, aby WhatsApp korzystał z tej funkcji, aby pozostać na szczycie gry.

Ale rozumowanie tutaj nie jest czysto estetyczne. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wiele osób woli używać naklejek od pisania, zwłaszcza gdy odpowiedzią jest zwykły kciuk w górę lub znak OK. Ponadto naklejki naprawdę ożywiają i sprawiają, że nawet najnudniejsze, najbardziej przyziemne rozmowy są ciekawsze.

Co musisz wiedzieć o naklejkach WhatsApp

Naklejki na WhatsApp są dostępne zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. Jeśli nie widzisz funkcji naklejki, nie wynika to z wybranej platformy. Przejdź do dedykowanego sklepu na swoim urządzeniu i upewnij się, że Twój WhatsApp jest aktualny.

Aby usunąć pakiet naklejek, przejdź do ekranu naklejek (zgodnie z powyższymi instrukcjami) i dotknij zakreślonego znaku zaznaczenia po prawej stronie posiadanego pakietu naklejek (w miejscu, w którym znajduje się ikona pobierania dla pakietów, których nie pobrałeś). Spowoduje to przejście do ekranu paczki, na którym zobaczysz czerwony Kasować przycisk w dolnej części ekranu. Potwierdź usunięcie i to wszystko!

whatsapp

Naklejki WhatsApp

Pobieranie, zarządzanie i usuwanie naklejek WhatsApp jest proste i intuicyjne. W ramach aktualizacji te naklejki wiele znaczą dla WhatsApp, ale także dla Ciebie, jako użytkownika. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się pomysł naklejek, czy nie, od teraz na WhatsApp będzie ich znacznie więcej.

Czy używasz naklejek na WhatsApp? Podobają Ci się dostępne pakiety? Jakie nowe pakiety chciałbyś zobaczyć w przyszłości? Możesz dodać swoje przemyślenia, wskazówki, opinie i pomysły w sekcji komentarzy poniżej.