Jak znaleźć grupę w WhatsApp

Grupy WhatsApp to doskonałe sposoby dzielenia się wiadomościami oraz łączenia przyjaciół i rodziny. Mogą być również doskonałym źródłem informacji o Twojej ulubionej marce lub blogerce. Ale jeśli jesteś nowy w WhatsApp lub nie masz szczególnej wiedzy technicznej, możesz nie wiedzieć, jak dołączyć do różnych grup.

Jak znaleźć grupę w WhatsApp

Nie bój się. Wylądowałeś na właściwej stronie. Niezależnie od tego, czy szukasz według nazwy, czy identyfikatora, pomożemy Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Ponadto podzielimy się wskazówkami dotyczącymi znajdowania członków grupy i administratorów w dowolnej grupie WhatsApp.

Jak znaleźć grupę WhatsApp według nazwy?

Wyjaśnijmy najpierw kilka rzeczy. Jeśli jesteś użytkownikiem WhatsApp, możesz znaleźć prywatne lub publiczne grupy w WhatsApp tylko wtedy, gdy już w nich jesteś. Z drugiej strony niemożliwe jest znalezienie prywatnej lub publicznej grupy, której nie jesteś członkiem, chyba że administrator wyśle ​​Ci zaproszenie.

Jeśli szukasz grupy na WhatsApp, w której już jesteś, oto jak ją znaleźć:

 1. Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android.

 2. Stuknij ikonę wyszukiwania u góry ekranu.

 3. Wpisz nazwę grupy, której szukasz.

 4. W wynikach pojawią się pasujące wyniki.

 5. Stuknij grupę, aby uzyskać do niej dostęp.

Możliwe jest znalezienie grup, które nie wymagają uprawnień administratora, aby dołączyć. Możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji innych firm. Jeśli jednak nie masz pewności, że możesz w ten sposób znaleźć konkretną grupę, nie zalecamy częstego korzystania z tych aplikacji. Wielu użytkowników zgłasza obawy dotyczące otrzymywania zaproszeń grupowych promujących poufne treści po dołączeniu do tych aplikacji.

Jeśli nie masz nic przeciwko, wykonaj poniższe czynności.

Użytkownicy iPhone'a lub iPada

WhatsApp pozwala użytkownikom iPhone'ów i iPadów łączyć się z aplikacjami innych firm, aby przeglądać różne grupy publiczne i dołączać do nich bez zaproszenia. Przed zainstalowaniem tych aplikacji pamiętaj, że ich źródło nie zawsze jest godne zaufania. Jedną z najpopularniejszych aplikacji w App Store do znajdowania grup WhatsApp jest „Grupy dla WhatsApp”. Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do App Store i wyszukaj aplikację „Grupy dla WhatsApp”.
 2. Zainstaluj aplikację na iPhonie lub iPadzie.

 3. Otwórz aplikację i połącz z nią swoje konto WhatsApp.

 4. Wyszukaj grupy, do których chcesz dołączyć. Możesz wybierać między różnymi kategoriami, a także ostatnio aktywnymi grupami.

 5. Stuknij w przycisk „Dołącz”, aby wejść.

Użytkownicy telefonów lub tabletów z Androidem

Użytkownicy Androida mogą wybierać spośród różnych aplikacji w sklepie Google Play, które oferują bazy danych tonom grup WhatsApp, do których można dołączyć. Opcja z największym wyborem grup to „Whats Social Group Links”.

 1. Przejdź do sklepu Google Play i pobierz aplikację „Whats Social Group Links”. To jedna z niewielu aplikacji, które faktycznie mają dobrą ocenę.
 2. Zainstaluj aplikację i uruchom ją.

 3. Połącz swoje konto WhatsApp, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
 4. Poszukaj grup, do których chcesz dołączyć. Możesz je sortować według kategorii, takich jak edukacja, śmieszne, gry, sport itp.

 5. Dotknij "Dołącz", aby dołączyć do wybranej grupy.

Dla użytkowników komputerów PC

Jeśli korzystasz z WhatsApp na komputerze, istnieje kilka świetnych stron internetowych, które zostały specjalnie stworzone do publikowania linków do grup WhatsApp, do których mogą dołączyć wszyscy. Po prostu wyszukaj w Google terminy, takie jak „Linki do grup WhatsApp”, „Grupy WhatsApp, do których można dołączyć” lub wykonaj poniższe czynności.

 1. Przejdź do witryny WhatsApp Group Links.

 2. Wybierz temat grupy dla grupy, którą chcesz znaleźć.

 3. Kliknij „Dołącz do grupy WhatsApp”.

Podczas przeglądania witryny zobaczysz listę najnowszych linków do zaproszeń do grupy, a także linki posortowane według kategorii. Użyj klawiszy „Ctrl + F” lub „Command + F”, aby wyszukać żądane grupy.

Alternatywne metody znajdowania grup WhatsApp

Istnieje mnóstwo sposobów na znalezienie grup WhatsApp w Internecie. Oprócz witryn internetowych, takich jak WhatsApp Group Links, możesz korzystać z sieci społecznościowych i forów, aby usprawnić wyszukiwanie. Na przykład przejdź do Facebooka i wyszukaj „Grupy WhatsApp”, a następnie wybierz filtr „Grupy”. Możesz przeprowadzić podobne badania na platformach takich jak Tumblr czy Reddit.

Jak znaleźć identyfikator grupy WhatsApp

Znalezienie identyfikatora grupy WhatsApp jest proste, jeśli jesteś administratorem grupy. W przeciwnym razie poproś administratora o wykonanie następujących czynności:

 1. Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS.

 2. Przejdź do grupy, której identyfikator chcesz znaleźć.

 3. Otwórz sekcję „Informacje o grupie”, dotykając nazwy grupy u góry ekranu.

 4. Stuknij w opcję „Zaproś przez link”.
 5. Część z przyrostkiem linku jest identyfikatorem grupy. Możesz skopiować i udostępnić link identyfikatora grupy lub utworzyć kod QR, aby ludzie mogli zeskanować i dołączyć.

Jak znaleźć administratora grupy WhatsApp

Może właśnie dołączyłeś do grupy WhatsApp i chcesz się skontaktować lub zobaczyć, kto jest administratorem. Stosunkowo łatwo znaleźć właściciela grupy w WhatsApp. Wystarczy wykonać poniższe czynności:

 1. Otwórz WhatsApp na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS.

 2. Przejdź do grupy, dla której chcesz znaleźć administratora.

 3. Otwórz stronę „Informacje o grupie”, dotykając nazwy grupy u góry ekranu.

 4. Przejrzyj listę członków, przewijając stronę.

 5. Administrator grupy będzie miał małe pole "Administrator grupy" obok swojej nazwy. Zazwyczaj są umieszczane przed innymi użytkownikami na górze listy. Administratorów może być wielu, więc nie zdziw się, gdy zobaczysz kilka nazwisk z plakietką administratora.

Jak znaleźć członków grupy WhatsApp

Znajdowanie członków grupy w grupie WhatsApp jest bardzo łatwe. Wystarczy otworzyć stronę „Informacje o grupie” i przewinąć ją. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, postępuj zgodnie z bardziej szczegółowymi instrukcjami poniżej:

 1. Uruchom WhatsApp na swoim smartfonie.

 2. Stuknij wątek grupy, dla którego chcesz znaleźć członków.

 3. Stuknij nazwę grupy u góry ekranu, aby otworzyć stronę "Informacje o grupie".

 4. Przewiń w dół do sekcji „Uczestnicy”.

Będziesz mógł zobaczyć, ilu członków grupy jest w grupie, a także kim są. Administratorzy grupy będą wyświetlać się jako pierwsi z plakietką „Administrator” obok swojej nazwy. Reszta członków przejdzie pod nimi w kolejności alfabetycznej. Jeśli chcesz wyszukać określonego członka grupy, dotknij opcji wyszukiwania obok listy uczestników. Wystarczy wyszukać osobę według numeru telefonu lub nazwy użytkownika.

Poruszanie się po grupach WhatsApp

WhatsApp to świetne miejsce do dołączania do grup i zbliżania się do znajomych i rodziny. Jeśli masz ochotę dołączyć do grup publicznych, również je znajdziesz. Pamiętaj tylko, że aplikacja nie ma wbudowanej wyszukiwarki do wyszukiwania tych ostatnich. Musisz korzystać z aplikacji innych firm lub internetowych baz danych.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz w stanie znaleźć dowolną grupę na WhatsApp, którą chcesz. Ponadto powinieneś teraz wiedzieć, jak znaleźć administratorów grupy, identyfikator grupy i członków grupy.

Czy korzystałeś z zasobów innych firm, aby znaleźć publiczne grupy WhatsApp? Do jakich grup zazwyczaj dołączasz? Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.9004