Jak zmienić tło w WhatsApp

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości i rozmów wideo na świecie. Lekki, ze świetnymi funkcjami i przyjaznym dla użytkownika interfejsem, najprawdopodobniej Ty lub ktoś, kogo znasz, obecnie go używa.

Fajne w WhatsApp jest to, że można go również dostosować do osobowości użytkownika. Zmiana tła czatów to jedna z wielu dostępnych wspaniałych funkcji. .Co więcej, to naprawdę proste. Przeczytaj wszystkie wskazówki i porady, które musisz znać.

Zmiana tła

Jeśli jesteś osobą, która codziennie korzysta z WhatsApp, rozsądnie jest od czasu do czasu coś zmieniać. Można to zrobić na kilka sposobów. Najłatwiej jest zmienić tapetę lub tło czatów.

WhatsApp stworzył tutaj kilka opcji. Możesz wybrać jednolity kolor z ich wyboru, dodać zdjęcie z galerii telefonu lub użyć oficjalnej aplikacji do tapet WhatsApp, aby pobrać kilka naprawdę niesamowitych obrazów tła. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

 1. Uruchom WhatsApp i dotknij Menu (trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu ekranu).

 2. Z menu rozwijanego dotknij "Ustawienia".

 3. Teraz dotknij „Czaty”.

 4. Na samej górze ekranu dotknij "Tapeta".

 5. . Stuknij w „Zmień”.

 6. Wybierz żądaną tapetę i wybierz "Ustaw tapetę".

Teraz Twoje nowe tło będzie widoczne we wszystkich Twoich czatach. To takie proste. Ważne jest również, aby pamiętać, że zawsze możesz wybrać brak tapety lub powrócić do domyślnego tła, które masz podczas pierwszej instalacji WhatsApp.

Aplikacja Tapety WhatsApp

Na początku WhatsApp nie było tak wielu opcji, jeśli chodzi o wybór w tle. Nie można na przykład użyć obrazów z własnej galerii jako tła. A jeśli chciałeś dodatkowych tapet, musiałeś całkowicie pobrać osobną aplikację. Aplikacja została wydana w 2011 roku i od tego czasu miała tylko jedną aktualizację.

Nie ma więc wielu opcji do wyboru, ale są to tła najbardziej związane z WhatsApp. Nazywa się po prostu Tapeta WhatsApp i możesz ją pobrać ze Sklepu Play i App Store. Aby korzystać z tych środowisk, wystarczy zainstalować aplikację, a następnie ponownie uruchomić WhatsApp.

Istnieją inne aplikacje, których możesz użyć, aby uzyskać fantastyczne obrazy tła do czatów WhatsApp. Proces jest bardzo podobny do tego, gdy szukasz świetnych obrazów tła na ekranie głównym telefonu. Ale to nie jest dokładnie to samo.

Tapety WhatsApp powinny pasować do tekstu i nie przysłaniać go. Dlatego chyba najlepiej trzymać się fajnych wzorów i kolorów. Możesz sprawdzić tę stronę i tę, jeśli potrzebujesz dobrych obrazów do tła WhatsApp.

WhatsApp

Jak dokonać innych zmian

Jakie inne rzeczy możesz od czasu do czasu zmieniać w WhatsApp? Cóż, możesz dość często zmieniać swoje zdjęcie profilowe. Jeśli cały czas korzystasz z WhatsApp, zmiana wizerunku jest prawie jak publikowanie nowych zdjęć, które mogą zobaczyć Twoi znajomi. Ale jak dokładnie to robisz? Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Otwórz WhatsApp i przejdź do menu głównego (trzy kropki).

 2. Stuknij w „Ustawienia”.

 3. Na samej górze zobaczysz swoje imię i aktualne zdjęcie lub brak zdjęcia. Stuknij w zdjęcie.

 4. Aby zmienić obraz, dotknij małej ikony aparatu u dołu obrazu.

 5. Teraz wybierz zdjęcie z galerii lub zrób nowe zdjęcie. Możesz także po prostu usunąć bieżące zdjęcie.

 6. Jeśli wybierzesz zdjęcie z galerii, zostaniesz poproszony o przycięcie i edycję przed ustawieniem.

Cały Twój profil na WhatsApp, a nie tylko zdjęcie, nie musi być w kamieniu. Zawsze możesz to zmienić. Możesz zmienić swoje imię i nazwisko, numer telefonu, a nawet możesz napisać trochę o sobie. Możesz też po prostu dodać emotikon, który dobrze Cię opisuje.

Ponadto, jeśli chodzi o rozmowy WhatsApp, poza tłem możesz zmienić rozmiar czcionki swoich wiadomości. Ta zmiana wpłynie zarówno na wiadomości od nadawcy, jak i na Twoje. Jest to przydatne narzędzie, które może dodatkowo pomóc w dostosowaniu czatów WhatsApp. Po prostu podążaj tą trasą Menu>Ustawienia>Czaty>Rozmiar czcionki. Możesz wybierać pomiędzy Małym, Średnim i dużym.

Zmiana tła WhatsApp

Zmień tło Zachowaj aplikację

Popularność WhatsApp wciąż rośnie. Aplikacja jest teraz całkowicie międzynarodowa i każdego dnia zyskuje coraz więcej użytkowników. Wiele osób to uwielbia, ponieważ zapewnia prostotę i nie ma zbyt wielu krzykliwych dodatków. Ale jeśli chcesz zmienić tło, możesz. Po prostu prześlij zdjęcie śpiącego zwierzaka lub po prostu trzymaj się znanych wzorów WhatsApp.

Jakie masz tło WhatsApp? Daj nam znać o swoich ulubionych w sekcji komentarzy poniżej.