Czym jest program twórców TikTok? Czy powinieneś dołączyć?

Czym jest program twórców TikTok? Co oferuje? Czy powinienem do niego dołączyć? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule.

Czym jest program twórców TikTok? Czy powinieneś dołączyć?

TikTok jest ogromny na rynku aplikacji dla nastolatków i cały czas rośnie w siłę. Mimo licznych kontrowersji aplikacja wciąż rośnie w siłę i zdobywa tysiące użytkowników. Zdolność do zostania gwiazdą TikTok jest oczywiście zbyt duża, aby niektórzy mogli ją zignorować.

Program TikTok Creator jest teraz nazywany programem TikTok Next Level. Wygląda na to samo, wzniosłe doświadczenie dla najbardziej wpływowych twórców, ale ma fajną nową nazwę.

Czym jest program twórców TikTok?

Program TikTok Next Level to członkostwo na wyższym poziomie w platformie, która oferuje większe wsparcie dla twórców. Podczas gdy „standardowi” użytkownicy mają wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia 15-sekundowych filmów w aplikacji, bardziej płodni użytkownicy, firmy i ci, którzy chcą zrobić karierę dzięki filmom TikTok, mogą potrzebować większego wsparcia. Tu właśnie pojawia się program Next Level.

Oferuje wsparcie techniczne, analitykę, wczesny dostęp i możliwość łączenia się z innymi twórcami. Wszystkie rzeczy nieobecne w normalnej aplikacji.

Wsparcie techniczne

Zwykle TikTok nie jest obsługiwany i musisz polegać na stronach internetowych takich jak nasza, aby rozwiązywać problemy. Dostępna jest baza wiedzy i często zadawane pytania, ale nie ma pomocy technicznej na żywo. Program Next Level oferuje pomoc techniczną z biletem z czasem reakcji wynoszącym 72 godziny. Nie jest to niesamowite pod żadnym względem, ale lepsze niż to, do czego jesteś przyzwyczajony w aplikacji.

Analityka

Jeśli próbujesz zarabiać na życie z TikTok lub promujesz marki lub firmy, analityka odgrywa w tym kluczową rolę. Program Next Level oferuje cotygodniowy pakiet informacji, który dostarcza dane o odbiorcach, które mogą pomóc Ci udoskonalić swoje wysiłki. Prawdopodobnie będziesz już używać czegoś innego do śledzenia tego, ale może to zapewnić dodatkowy wgląd.

Wczesny dostęp

TikTok nie jest dokładnie olśniewający z funkcjami, ale jeśli aplikacja wymyśli coś nowego, najpierw trafi do wczesnego dostępu. Jeśli uczestniczysz w programie Next Level, zobaczysz te funkcje i skorzystasz z nich, zanim ktokolwiek inny.

Połączenia twórców

TikTok oferuje organizowanie regularnych wydarzeń dla twórców w programie Next Level, aby spotykać się, dzielić metodologiami i kopiować nawzajem swoje pomysły.

Te cztery funkcje to główna oferta programu Next Level. Niewiele więcej wiadomo o tym programie. Nie ma żadnych wiadomości, żadnych ogłoszeń, żadnych wyjaśnień z TikTok, nic.

Czy powinieneś dołączyć do programu TikTok Next Level?

Dołączenie do programu TikTok Next Level zależy całkowicie od tego, jak korzystasz z TikTok i jak poważnie podchodzisz do tego. Wydaje się, że nie ma tu nic, co mogłoby pomóc w procesie tworzenia filmów ani żadnych narzędzi, które pomogą zwiększyć zaangażowanie. To głównie wsparcie zaplecza, wsparcie techniczne i analityka.

Wczesny dostęp i połączenia z twórcami tak naprawdę nie oferują wiele, chyba że lubisz chodzić na wydarzenia lub funkcje testów beta przed ich udostępnieniem na żywo.

Jeśli promujesz firmę lub markę i masz problemy z aplikacją, być może warto dołączyć. W zależności od tego, jakich narzędzi analitycznych już używasz, analityka zawarta w programie może również mieć wartość. Kampanie marketingowe działają na danych, a im więcej masz danych, tym lepiej możesz udoskonalić swoją kampanię.

Wejście do programu TikTok Next Level

Oprócz funkcji rejestracji na stronie, nigdzie nie ma nic więcej o tym programie. Przypuszczalnie istnieje bariera wejścia, taka jak minimalna liczba obserwujących, liczba opublikowanych filmów, poziomy wpływów lub coś innego, w przeciwnym razie wszyscy dołączyliby. Nie ma opublikowanych informacji, które zawierałyby kryteria, ale możesz się założyć, że są kwalifikacje do dołączenia.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby się zarejestrować, to Twoja nazwa użytkownika TikTok, imię i adres e-mail. Nie ma wzmianki o zasadach, kosztach, kryteriach kwalifikacyjnych ani niczym innym. To może być część elitarności programu lub że tak naprawdę nic z tego nie wyszło, po prostu nie wiemy.

Program TikTok Next Level jest czymś tajemniczym. Nic na ten temat nie zostało opublikowane, nie ma żadnych wiadomości na ten temat, a sami TikTok nigdzie o tym nie wspominają. To albo dobry znak, albo odwrotnie, a w tej chwili nie ma wystarczających danych, aby podjąć decyzję.

Czy jesteś członkiem programu TikTok Next Level? Czy wiesz o tym coś? Czy możesz nam coś o tym powiedzieć? Powiedz nam, co wiesz poniżej!