Co oznacza klepsydra na Snapchacie?

Snapchat ma różne unikalne funkcje, które zachęcają użytkownika do interakcji — w tym emotikony umieszczane obok nazw użytkowników, aby wskazać różne rzeczy.

Co oznacza klepsydra na Snapchacie?

Jednym z emoji, które wywołało pewne zamieszanie, jest emoji z klepsydrą. Co to dokładnie znaczy?

Emotikony klepsydry, takie jak emoji ognia, są powiązane z Twoją passą Snapchata, która mierzy, jak często komunikujesz się z określonymi osobami z Twojej listy znajomych.

Jeśli nie masz pewności, czym jest Snapstreak i co reprezentują te emotikony, czytaj dalej. W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co musisz wiedzieć o utrzymywaniu Snapstreaks i co oznaczają różne popularne emotikony.

Co to jest Snapstreak?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o emoji z klepsydrą, musisz najpierw zrozumieć, jak działają Snapstreaks.

Kiedy wymienisz snap z innym użytkownikiem przynajmniej raz przez co najmniej trzy kolejne dni, rozpoczniesz Snapstreak. Gdy tak się stanie, obok tej nazwy użytkownika pojawi się emotikon ognia.

Aby utrzymać dobrą passę, będziesz musiał wymieniać snapy przynajmniej raz na 24 godziny. Zwróć uwagę, że oboje musicie wysłać snapy, aby pasmo było kontynuowane. To świetny sposób na zachęcenie użytkowników do regularnego korzystania z aplikacji.

Zobaczysz również liczbę obok emoji ognia, wyświetlającą liczbę dni, przez którą trwa Twoja passa. Jeśli nie wymienisz snapów przez 24 godziny, dobra passa się skończy, a emoji ognia zniknie.

Co oznacza Emoji Klepsydry?

Aby przypomnieć Ci, że Twoje 24-godzinne okno Snapstreak dobiega końca, Snapchat wyświetli emoji z klepsydrą obok emoji ognia.

Znaczenie klepsydry snapchat

Jeśli nie zareagujesz wystarczająco szybko, gdy zobaczysz ten emoji, Twoja passa się skończy. Ale ile masz czasu?

Gdy licznik Snapstreak osiągnie 20. godzinę od ostatniej wymiany snapu, pojawi się ikona klepsydry. Oznacza to, że ty i twój przyjaciel macie około czterech godzin, aby spróbować kontynuować passę, zanim zniknie.

Jeśli chcesz, aby emoji z klepsydrą zniknęło, możesz od razu wymienić zdjęcia lub pozwolić, aby Twoja passa się skończyła.

Czym jest ikona 100 obok serii zdjęć?

snapchat z klepsydrą

Ikona „100” obok nazwy użytkownika oznacza, że ​​udało Ci się wymienić snapy z tym użytkownikiem przez sto kolejnych dni. Za to godne podziwu poświęcenie Snapchat nagrodzi Cię emoji „100”, aby uczcić Twoją serię Snapstreak.

Ikona zniknie 101 dnia, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kontynuować passę, czy pozwolić jej się skończyć.

Jak utrzymać serię migawek

Aby utrzymać dobrą passę, musisz wymieniać snapy. Oczywiście nie wszystkie formy interakcji na Snapchacie liczą się jako snapy.

Snaps to wiadomości, które tworzysz za pomocą przycisku aparatu. Oznacza to, że zdjęcia i nagrania wideo wliczają się do Twojej Snapstreak, podczas gdy wiadomości tekstowe i głosowe nie.

Inne interakcje, które nie liczą się do Snapstreak obejmują:

  • Historie Snapchata
  • Okulary
  • Wspomnienia
  • Czaty grupowe

Co zrobić, jeśli Twój Snapstreak zniknie?

Jeśli Twój Snapstreak zniknął, mimo że Ty i Twój znajomy wysłaliście snapy, mógł wystąpić błąd aplikacji.

Jeśli uważasz, że Twój Snapstreak zniknął z powodu jakiegoś błędu, możesz:

  1. Przejdź do strony wsparcia Snapchata.
  2. Znajdź opcję „Mój Snapstreak zniknął”.
  3. Podaj niezbędne informacje.

Gdy to zrobisz, będziesz musiał trochę poczekać, aż Support skontaktuje się z Tobą i pomoże Ci rozwiązać problem. Gdy otrzymasz wiadomość zwrotną, Snapchat wyjaśni zasady utrzymywania Snap Streak.

Jeśli jesteś przekonany, że ty i druga osoba zastosowaliście się do wszystkich wytycznych dotyczących utrzymania dobrej passy, ​​możesz kontynuować rozmowę ze wsparciem i odzyskać swoje ogniste trofeum.

Końcowe przemyślenia

Jeśli nie zauważysz klepsydry od razu, możesz mieć znacznie mniej niż cztery godziny na kontynuowanie passy. Skontaktuj się więc ze swoim przyjacielem i postaraj się jak najszybciej wymienić snapy.

Niestety smugi mogą zniknąć z powodu błędów systemowych lub zapracowanych znajomych, którzy nie prowadzą regularnych działań Snapchata. Jeśli jednak zależy Ci na utrzymaniu długiej passy, ​​jest to tak proste, jak wymiana snapów przynajmniej raz dziennie.