Co oznacza „Dodano Cię z wyszukiwania” na Snapchacie?

Możesz dodać nowych znajomych Snapchata do swojego profilu na wiele sposobów. Możesz dodać kogoś, wyszukując jego nazwę użytkownika na pasku wyszukiwania, dodaj go z listy kontaktów telefonu, w mgnieniu oka lub za pomocą różnych innych metod.

Co robi

Aplikacja Snapchat powiadomi tych użytkowników, że je dodałeś, a także będą mogli zobaczyć metodę, której użyłeś do ich dodania.

Na przykład możesz otrzymać powiadomienie z napisem „Dodano Cię z wyszukiwania” wyświetlanym pod nazwą użytkownika osoby, która właśnie Cię dodała. Ale co oznacza to powiadomienie?

W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego pojawia się to powiadomienie wraz z innymi wiadomościami, które możesz zobaczyć pod nazwami użytkownika.

Co oznacza „Dodano Cię z wyszukiwania” na Snapchacie?

Gdy otrzymasz powiadomienie „Dodano Cię z wyszukiwania”, zwykle oznacza to, że osoba dodała Cię ręcznie, wyszukując Twoje imię i nazwisko na pasku wyszukiwania.

Jeśli Twoje prawdziwe imię i nazwisko jest widoczne na koncie wraz z nazwą użytkownika, oznacza to, że osoba mogła wpisać Twoje prawdziwe imię i nazwisko w pasku wyszukiwania, zanim Cię dodała. W przeciwnym razie oznacza to, że szukali Twojej nazwy użytkownika.

co dodało Cię z wyszukiwania oznacza snapchat

Innym sposobem na otrzymanie powiadomienia „Dodano Cię z wyszukiwania”, jeśli ktoś doda Cię z sugestii Snapchata.

Gdy wejdziesz do menu „Dodaj znajomych” w swoim profilu, aplikacja zasugeruje nowych znajomych, których możesz dodać. Te sugestie znajdziesz na dole menu. Snapchat zasugeruje dodanie użytkowników na podstawie wspólnych znajomych, Twojej lokalizacji, listy kontaktów itp.

Gdy ktoś doda Cię za pomocą sugestii, dotykając znaku plus obok Twojej nazwy użytkownika, otrzymasz to samo powiadomienie „Dodano Cię z wyszukiwania”.

Jak przestać otrzymywać powiadomienia

Jeśli chcesz, aby Snapchat przestał powiadamiać Cię o dodaniu Cię innych użytkowników, musisz zmodyfikować swoje ustawienia.

Aby to zrobić, powinieneś:

  1. Otwórz swoje Snapchat aplikacja.
  2. Zaloguj się na Twoje konto.
  3. Uzyskiwać Ustawienia. To ikona koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Zejdź na dół, aż zobaczysz Powiadomienia menu.
  5. Uzyskiwać Powiadomienia.
  6. Uzyskiwać Otrzymuj powiadomienia od.

snapchat dodał Cię z wyszukiwania

Teraz będziesz mieć dwie opcje: otrzymywać powiadomienia od wszystkich lub otrzymywać powiadomienia od znajomych. Jeśli usuniesz zaznaczenie dowolnego pola, przestaniesz otrzymywać powiadomienia z tej grupy.

Aby przestać otrzymywać powiadomienia o osobach, które Cię dodały, wyłącz opcję „Wszyscy”, a powiadomienia przestaną być wyświetlane.

Możesz je włączyć w dowolnym momencie, wykonując te same czynności i ponownie włączając opcję powiadomień.

Inne sposoby dodawania użytkowników na Snapchacie

Dodawanie użytkowników przez wyszukiwanie to nie jedyny sposób na zdobywanie nowych znajomych na Snapchacie.

Oto kilka innych sposobów dodawania osób do Snapchata, co może wyjaśniać niektóre inne powiadomienia, które otrzymujesz z aplikacji.

Dodane przez Snapcode

Kiedy ktoś doda Cię przez Snapcode, oznacza to, że zeskanował Twój Snapcode swoim telefonem. Tylko osoby, którym osobiście przekazujesz swój Snapcode, powinny mieć możliwość dodania Cię za pomocą tej metody.

Snapcode to unikalny wzór kropek na żółtym tle za zdjęciem profilowym każdego użytkownika. Użytkownicy muszą być blisko siebie, aby mogli zeskanować swoje Snapcode i dodać się jako znajomi.

Aby dodać kogoś przez Snapcode, po prostu wejdź do menu „Dodaj znajomego” na swoim profilu Snapchat i dotknij „Dodaj przez Snapcode”. Przesuń aparat nad Snapcode, który chcesz zeskanować, a potem po prostu poczekaj. Drugi użytkownik otrzyma powiadomienie, że dodałeś go za pomocą Snapcode.

Dodane przez wzmiankę

Jeśli ktoś wspomni o Tobie w swoim snapie, inni użytkownicy będą mogli to zobaczyć, dotykając menu „Ludzie” po prawej stronie snapu. Następnie jednym kliknięciem mogą dodać Cię do listy swoich znajomych.

Otrzymasz powiadomienie, że ktoś dodał Cię przez wzmiankę i będzie wyświetlane pod jego nazwą użytkownika na liście znajomych.

Dodano z Kontaktów

Jeśli użytkownik ma Twój numer na liście kontaktów swojego telefonu, może łatwo znaleźć Twój Snapchat. Jeśli doda Cię za pomocą swojej listy kontaktów, aplikacja wyświetli powiadomienie „Dodano z kontaktów” pod nazwą użytkownika.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co oznaczają te powiadomienia, mam nadzieję, że ten artykuł wyjaśni niektóre rzeczy!