Jak handlować opcjami w WeBull

Chociaż powszechnie mówi się, że handel opcjami jest ryzykowny, w rzeczywistości może wiązać się z mniejszym ryzykiem niż handel akcjami lub obligacjami, pod warunkiem, że zastosujesz odpowiednią strategię. Opcje mogą mieć wiele zalet, jeśli wiesz, jak nimi handlować.

Jak handlować opcjami w WeBull

Nauka handlu opcjami w Webull może się przydać. W tym artykule omówimy proces handlu opcjami, zalety i szereg sprawdzonych strategii.

Jak handlować opcjami w Webull na komputerze?

 1. Wejdź na Webull i załóż konto – pierwszym krokiem jest założenie i zasilenie konta. Otwórz przeglądarkę i odwiedź witrynę Webull. Otwarcie konta jest proste i nie ma minimalnego depozytu. Wystarczy wpisać swój adres e-mail, na który otrzymasz kod weryfikacyjny i hasło. Po pomyślnym otwarciu konta zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz uzyskać informacje o ubezpieczeniach i ochronie inwestorów. Możesz teraz pobrać aplikację komputerową lub nadal korzystać z przeglądarki.

 2. Zaloguj się do aplikacji i potwierdź swoją tożsamość – użyj swojego adresu e-mail i hasła, aby się zalogować. Następnie dotknij „Odblokuj handel” po prawej stronie. Teraz potwierdź swoją tożsamość, przesyłając zdjęcia swojego prawa jazdy. Alternatywnie możesz użyć swojego indywidualnego numeru identyfikacji podatkowej (ITIN), paszportu amerykańskiego lub numeru ubezpieczenia społecznego (SSN). Rezydenci USA, którzy nie są obywatelami tego kraju, muszą posiadać ważną wizę E1, E2, E3, F1, H1B, H3, TN1, O1 lub L1.

 3. Wyślij prośbę o zatwierdzenie – opcje handlu mogą być ryzykownym przedsięwzięciem. Dlatego Webull wymaga wypełnienia wniosku, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Składa się z kilku pytań dotyczących Twojego doświadczenia inwestycyjnego i profilu finansowego. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

 4. Po zatwierdzeniu dotknij ikony akcji po lewej stronie. To druga ikona od góry.

 5. Otwórz dowolne akcje i dotknij zakładki "Opcje" z górnego menu. Zostaniesz przekierowany do łańcucha opcji dla tej akcji.

 6. Zacznij handlować! Początkujący mogą chcieć najpierw przejść kurs wprowadzający do handlu opcjami.

Jak handlować opcjami w Webull w aplikacji na iPhone'a?

 1. Przejdź do App Store i pobierz aplikację Webull.

 2. Utwórz konto, używając swojego adresu e-mail i hasła. Otrzymasz kod weryfikacyjny e-mailem. Po pomyślnym otwarciu konta zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą informacje o ubezpieczeniach i ochronie inwestorów.

 3. Dotknij „Odblokuj handel”. Aby odblokować, musisz potwierdzić swoją tożsamość, przesyłając zdjęcia obu stron prawa jazdy. Możesz również użyć numeru ITIN, paszportu lub SSN. Jeśli nie jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych, możesz otworzyć i zasilić swoje konto, jeśli masz wizę E1, E2, E3, F1, H1B, H3, TN1, O1 lub L1.

 4. Złóż wniosek o handel opcjami. Podobnie jak większość brokerów, Webull wymaga wypełnienia wniosku, aby upewnić się, że się kwalifikujesz. Wiąże się to z odpowiadaniem na pytania związane z Twoim doświadczeniem inwestycyjnym i profilem finansowym. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

 5. Przejdź do strony szczegółów akcji i wybierz „Opcje” w dolnym menu.

 6. Wybierz interesującą Cię kwestię.

Jak handlować opcjami w Webull w aplikacji na Androida?

 1. Przejdź do Sklepu Play i pobierz aplikację Webull.

 2. Otwórz konto, używając swojego adresu e-mail i hasła. Wcześniej musisz zweryfikować swój adres e-mail. Po pomyślnym otwarciu konta zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz przeczytać więcej o ubezpieczeniach i ochronie inwestorów.

 3. Dotknij „Odblokuj handel”. Musisz potwierdzić swoją tożsamość, przesyłając zdjęcia ważnego prawa jazdy (obie strony). Zaakceptują również Twój numer ITIN, paszport amerykański lub kartę ubezpieczenia społecznego. Obcokrajowcy mieszkający w Ameryce kwalifikują się, jeśli mają wizę E1, E2, E3, F1, H1B, H3, TN1, O1 lub L1.

 4. Poproś o zgodę na handel opcjami. Webull wymaga przesłania aplikacji, aby upewnić się, że kwalifikujesz się do opcji handlowych, zasadniczo kilka pytań związanych z Twoim profilem finansowym i doświadczeniem inwestycyjnym. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin.

 5. Przejdź do strony szczegółów akcji i wybierz „Opcje” w dolnym menu.

 6. Wybierz odpowiednie zabezpieczenie. Jeśli nie wiesz, co robisz, zawsze możesz wziąć udział w kursie handlu opcjami.

Zachowaj ostrożność podczas handlu opcjami

Handel opcjami brzmi kusząco i wyrafinowany. Jednak jest też bardziej skomplikowana. Przed podjęciem decyzji rozważ następujące kwestie:

 • Doświadczenie – w handlu opcjami jest wielu profesjonalistów. Czy masz to, czego potrzeba?
 • Ryzyko – powinieneś mieć obiektywny obraz swojego apetytu na ryzyko.
 • Platforma – Zanim zaangażujesz się, sprawdź przejrzystość platformy, cenę i strukturę opłat. Po pierwsze, Webull jest przyjazny dla początkujących dzięki prostemu interfejsowi. Ponadto Webull oferuje materiały edukacyjne.

Jakie strategie opcji mogę zastosować w Webull?

Webull oferuje szereg strategii. Wybór zależy od Twoich celów inwestycyjnych. Oto przegląd:

Opcja z jedną nogą

Jest to najbardziej podstawowa strategia, w której kupujesz lub sprzedajesz pojedynczy kontrakt opcji. Ta strategia jest również nazywana pojedynczą.

Pokryte zapasy

Ta strategia polega na napisaniu call lub put, aby pokryć Twoją pozycję na giełdzie (długą lub krótką).

Pionowy

Użyj tej strategii, aby jednocześnie kupować i sprzedawać wiele opcji tego samego papieru wartościowego, typu i daty wygaśnięcia po różnych cenach wykonania.

Motyl

Strategia związana jest z niską lub wysoką zmiennością cen akcji. Łączy trzy rozmowy lub trzy puty w stosunku 1-2-1. Zasadniczo będziesz handlować ustaloną kwotą potencjalnej straty w celu uzyskania ograniczonego zysku.

Kondor

Jest to strategia bezkierunkowa oparta na wysokiej lub niskiej zmienności. W tym przypadku straty są ograniczone, podobnie jak zyski. Możesz zająć pozycję długą lub krótką, gdzie długi kondor jest opłacalny, gdy ceny akcji znacząco się zmieniają, podczas gdy krótki kondor stawia na stabilne ceny. Zarówno kondor krótki, jak i długi korzysta z jednego połączenia lub jednego połączenia na raz.

Kołnierz

Ta strategia chroni Cię przed dużymi stratami, ale znowu potencjalne zyski są również ograniczone. Jeśli uważasz, że ceny akcji będą się zmieniać w dłuższym okresie, może to być właściwa strategia.

Stanąć rozkrakiem

Straddle polega na jednoczesnym kupnie lub sprzedaży jednego put i jednego call z tą samą ceną wykonania i datą wygaśnięcia. Znowu możesz iść długo lub krótko (patrz Condor powyżej).

Udusić

W takim przypadku inwestor ma zarówno call, jak i put z tymi samymi zabezpieczeniami i datami wygaśnięcia, ale z różnymi cenami wykonania. Znowu możesz iść długo lub krótko.

Żelazny Motyl

Ta strategia łączy dwie opcje kupna lub dwie opcje sprzedaży z trzema cenami wykonania o tej samej dacie wygaśnięcia. Istnieje limit maksymalnej straty i zysku.

Żelazny Kondor

Żelazny kondor używa dwóch połączeń lub dwóch opcji sprzedaży w połączeniu z czterema cenami wykonania o tej samej dacie ważności. To kolejna strategia, w której maksymalna strata i zysk są ograniczone.

Jakie są korzyści z używania Webull do handlu opcjami?

 • Brak prowizji
 • Brak opłat kontraktowych
 • Elastyczność – Webull pozwala dostosować się do każdych warunków rynkowych i podjąć odpowiednie działania.
 • Dźwignia – możesz handlować na marży.
 • Hedging – wiele strategii handlu opcjami opisanych powyżej obejmuje hedging.
 • Generowanie dochodów – W zależności od posiadanej wiedzy, doświadczenia i rynku możesz wygenerować znaczne dochody.

Ciesz się transakcjami i zaakceptuj ryzyko

Webull to doskonała platforma do handlu opcjami ze względu na prosty interfejs, bezpłatny handel i elastyczność. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci nauczyć się handlować opcjami w Webull.

Czy kiedykolwiek handlowałeś opcjami? Czy używałeś Webulla? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.